Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Hétf. Okt. 31, 2011 10:55 pm

A folytatás....
David kezd
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 01, 2011 4:59 pm

Meglepődve néztem a lányra mikor eltolt magától. Láttam, hogy könnybe lábadtak a szemei.
- Ugyan, Dor.- Emeltem meg az állát és magam felé fordítottam.
- Emiatt ne aggódj.- Mosolyogtam rá bátorítóan. Valahogy nem csak azért mondtam ezeket, hogy megszerezhessem, de nemigazán tudtam, hogy akkor miért is voltam ilyen..türelmes. Nem kellett sokat biztatni a lányt. Egy-két perc múlva ajkai olyan helyen értek hozzám, amitől halk hörgés tört fel belőlem. Ajkaimat az övére tapasztottam és ismét hátra döntöttem az ágyon. Óvatosan fölé másztam, majd ajkaimat a nyakára csúsztattam.
- Egy kicsit fájni fog, de utána esküszöm, hogy élvezni fogod.- Suttogtam fülébe és óvatosan elkezdtem befele nyomulni.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Kedd Nov. 01, 2011 8:05 pm

Dora egy kicsit megszeppent, végül rájött, hogy Davidtől nem kell félnie, eddig minden szépen ment a maga ütemében, és a fiú biztosan vigyázni fog rá ezután is. Ahogy David a puszira reagált, csak még jobban megerősítette Dora-t abban, hogy ennek meg kell történnie, újra eldöntötték az ágyon, majd nyakát kezdték el csókolgatni, a lányon kellemes bizsergés futott végig, és kicsit megemelte a csípőjét, hogy David jobban belé hatolhasson. Furcsa érzés volt ez a lánynak, és talán kicsit be is görcsölt, így tényleg fájt neki, de nem sokáig, ujjai ismét végig futottak a fiú hátán, majd megharapta a nyakát is, végül apró nyögés tört elő belőle...
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 01, 2011 8:57 pm

Lassan hatoltam egyre beljebb és beljebb. Mikor már többnyire bent voltam megálltam és Dor nyakát csókoltam. Egy kis ideig vártam, majd lassan ki-be kezdtem mozogni.
- Ugye már nem is fáj..- Suttogtam a lányka fülébe, majd vigyorogva egyre nagyobbakat és erősebbeket löktem. Ajkaimat a mellein jártattam, hol az egyiket, hol a másikat csókoltam és szívogattam. Lassan éreztem, hogy a lány egyre szűkebb és szűkebb lesz. Én se voltam már nagyon messze, de csak is ő utána akartam elmenni.
- Ez az!- Dörmögtem bőrébe és egyre gyorsabban és erősebben döföltem két lába közé. Pár perc múlva teljesen elvesztettem a fejemet és leszorítva két combját ördögi ütemet kezdtem diktálni.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Kedd Nov. 01, 2011 9:12 pm

-Nem, nem fáj...-lehelte a lány, miközben küzdött a sikítás ellen, ami egyre jobban marta belülről, David tényleg az, akinek be kellett vezetnie Dorát, a nagyok életébe. A lányka nem tudta, hogy mi történik a testével, egyszerűen képtelen volt ennyi új érzést befogadni, lágyan karmolászta a fiú hátát, miközben a jóleső bizsergés egyre intenzívebb lett. Beleharapott a fiú nyakába, ahogy tempót váltott, és éles körmei is David hátába mélyedtek, nem bírta tovább, érezte, hogy feljuttatták a csúcsra, édes sikoly szállt fel a torkából, háta ívben megfeszült, és körmei ernyedten szaladtak végig a fiú oldalán...
-Isteni vagy...-rázkódott meg a fiú alatt, és puha ajkaival kereste a fiúét.
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 01, 2011 10:04 pm

Dor rángatózva ért a csúcsra. Sikolya megtörte a szobára telepedő csöndet, ami engem egyre jobban a csúcs felé repített. Végül pár perc múlva éreztem, hogy én is felértem és forró lávaként zúdultam a lányba. Még egyszer-kétszer lábai közé döftem, majd végleg megálltam és hosszan megcsókoltam. Finoman kihúztam magam belőle és a szemeibe néztem.
- Ahogy te is.- Suttogtam ajkaiba, majd finoman magamra húztam és óvatosan betakartam. Átkaroltam egyik kezemmel a lány könnyű testét, és finoman simogatni kezdtem a hátát.
- Ez felejthetetlen volt.- Mondtam és apró puszit nyomtam a fejére.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Kedd Nov. 01, 2011 10:29 pm

Dora teljesen elalélt a fiútól, és egyszerűen nem tudott betelni vele. Dave teljesen elborította az agyát, és ahogy ajkaihoz hozzáért a fiú a fellegekben érezte magát. Dave mellkasán pihegett a lány, és próbált lassabban lélegezni, és normalizálni a szív verését.
-Tényleg az volt...-pihegett a lányka még mindig.
-És te is az vagy.-pillantott fel, apró ujjai táncoltak a fiú mellkasán.
-És mi lesz ezután?-kérdezte félve a lány, félt attól, hogy most bele rúgnak, vagy attól, hogy valami olyat fog mondani a fiú, hogy elrontott valamit. Kezei megtalálták a két kelyhet, majd az egyiket Davidnak nyújtotta.
-Addig igyunk, míg van belőle, mert a suliban ezt adják ingyen.-kacsintott a leányzó.
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Kedd Nov. 01, 2011 10:57 pm

Elvettem a lánytól a poharat, majd belekortyoltam. Dora haját kezdtem csavargatni, majd megszólaltam.
- Hát mit szeretnél, mi legyen?- Kérdeztem és lepillantottam a lányra. Nem tudtam, hogy eláruljam-e neki, hogy végül is van egy gyerekem, aki még csak pár hónapos, de valahogy nem akartam még az orrára kötöm.
- Dor egyenlőre élvezzük a helyzetet és utána lesz, ami lesz. Mit szólsz?- Néztem rá kérdő tekintettel. Igazából nem akartam semmilyen komoly kapcsolatot. Főleg így.
- Eszméletlenül festesz ruha nélkül, ugye tudod?- Suttogtam a hajába és ismét belekortyoltam a kehelybe. Tudtam, hogy ő is és én is eléggé a vér hatása alatt álltunk, de így sem bántam meg, amit tettük. Dor véleménye már nem annyira izgatott.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Kedd Nov. 01, 2011 11:05 pm

-Nem is tudom, hogy mi lenne a legjobb...-gondolkodott el Dora, majd lassan felült, és elmélázott a dolgokon, azt nem szerette volna, ha felültetik, és megbántják, de az is lehet, hogy ez csak egy egy éjszakás kaland volt, de abba Dora bele fog betegedni.
-Rendben, tegyünk úgy.-kuncogott fel kislányosan, és újabb kortyot vett magához, tényleg spiccesnek érezte magát.
-Ugyan már, ne mondj ilyeneket.-nevetgélt tovább, és apró puszikkal hintette be David arcát.
-Azért majd néha nem árt csak ruhában látnod.-kacsintott kihívóan, majd kiürítette a poharát...
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Csüt. Nov. 03, 2011 4:14 pm

Lehúztam az utolsó kortyot is, majd letettem a poharat az ágy mellett álló polcra.
- Lehet, de most.- Vigyorodtam el, majd egy mozdulattal magam alá fordítottam. Lassan megcsókoltam, majd ajkaimmal egyre lejjebb és lejjebb haladtam, míg el nem értem melleit.
- Tudod nem tudok ezzel betelni.- Nyaltam meg lassan az egyik, majd a másik mellét. Óvatosan fogaimmal is meg-meg haraptam.
- Nem tudom hogy csinálod, de ha csak rád nézek, már azonnal feláll.- Suttogtam füléhez hajolva és megcsókoltam. Ajakit finom lassú csókkal jutalmaztam, majd egyre hevesebb és vadabb lettem. Kezeimet végigcsúsztattam a lány oldalán, míg el nem értem combjaiig. Ott finoman simogatni kezdtem és szétnyitottam lábait. Óvatosan közéjük másztam és úgy csókoltam tovább, miközben szerszámommal ismét csak elkezdtem befele nyomulni.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Csüt. Nov. 03, 2011 5:50 pm

Dora huncut kislány, ám nem mindig, ahogy mondani szokás, a jó kislányok, valójában rossz kislányok, csak még nem buktak le. Most a lány is ebben a helyzetben van. Gyermeki kacaj hagyta el ajkait, mikor a fiú újra maga alá fordította, alsó ajkát beharapta, majd felnyögött ahogy David csókjai elérték a melleit.
-Nem tudtam, de most hogy elárultad, már tudni fogom.-lehelte csendesen, lepergett előtte az előző óra, ahogy megkapta a fiút, vagy inkább David őt, és beleborzongott a jóérzésbe, hogy ennyire foglalkoznak vele, hogy mi lesz ezután? Már nem akart erre gondolni. A fiú újabb mondattal ajándékozta meg, majd csókokkal, halmozta el, Dora elvesztette az eszét, ahogy a második egyesülés közelebb, és közelebb ért. Ahogy Dave újra belé hatolt, csípőjével kezdett körözni, rátalált a fiú nyakára, és selymes ajkaival kezdte kényeztetni, végül apró harapások sorozatát mérte rá. Egy kicsit eltolta magától a fiút, majd kimászott alóla, és a hátára fordította Davidot, fölé mászott, és apró ujjaival simította végig a felsőtestét, egyre lejjebb mászott, és puszikkal halmozta el közben. Végül ajkaival kezdte kényeztetni a fiú legérzékenyebb pontját...
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Csüt. Nov. 03, 2011 10:00 pm

Egy ideig hagyta, hogy tegyek vele amit csak akarok, majd maga alá fordított és ajkait egyre lejjebb és lejjebb haladt. Mikor elérte azt a bizonyos helyet és megéreztem rajta nyelvét belemarkoltam a lepedőbe és halkan dünnyögtem a lányka, valami olyasmiket, hogy igen, de pontosan én magam se tudtam mit mondtam. A feszítő érzés, amit magamban éreztem egyre erősebb és erősebb volt.
- Dora..- Suttogtam a levegőbe, majd egy gyors mozdulattal megfogtam a lányt és lefektettem magam alá. Határozott mozdulattal szétfeszítettem a lábait, majd kezemet szemérméhez emeltem és izgatni kezdtem csiklóját. Halk sziszegéseiből ki tudtam szűri, hogy kezd ugyan arra a pontra érni, ahol én voltam. Mikor éreztem, hogy készen áll a csúcs felé fölé hajoltam és mélyen belé hatoltam. Eleinte kínzó lassúsággal mozogtam benne, majd egyre gyorsabban és gyorsabban. Pár perc múlva éreztem, hogy egyre erősebben ölel körül és hagytam, hogy én is feljussak oda, ahol ő volt. Még néhányat löktem, majd fáradtan fejemet a lány két melle közé temettem, olyan pihenés képen. Még nem húztam ki magamat, kicsit bent hagytam, majd még néhány perc múlva még egyszer-egyszer belé döftem. Mikor már aztán én se bírtam kihúztam magam belőle és mellé hanyatlottam. A plafont kezdtem bámulni.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Csüt. Nov. 03, 2011 10:13 pm

Dora édesen hajolt rá David férfiasságára, és csinálta azt, amit eddig még soha. Hallotta a fiú nyögéseit, és igenlő mormogását, ez csak még több löketet adott neki, ám hamar be kellett fejeznie, ez annyira nem tetszett neki, de amit ezután ő kapott... A levegőt egyre szaporábban vette, és kéjesen felnyögött, ahogy David kényeztette, ahogy a fiú ismét belé hatolt elakadt a lélegzete is. Nem tudott betelni a mozdulatokkal, többet, és még többet akart kapni a fiúból. Lábaival ölelte körül a fiút, és a nevét sikította ahogy újra feljutott a csúcsra... Ahogy a fiú a mellei közé helyezte a buksiját fáradt csókot nyomott rá.
-Köszönöm...-suttogta a lányka, ahogy David elfeküdt mellette simogatni kezdte a mellkasát.
-Isteni vagy...-suttogta, és mézédes csókkal jutalmazta a fiút.
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Csüt. Nov. 03, 2011 10:36 pm

Vigyorogva néztem le a lányra.
- Te is.- Néztem rá, majd megcsókoltam puha ajkait. Finoman simogatni kezdtem a hátát. Lehunyt szemmel vettem pár mély levegőt, majd ismét a lányra néztem.
- Dor..- Kezdtem de mielőtt folytathattam volna valami csörögni kezdett a szobában. Felültem, majd körbenéztem.
- Te is hallod?- Kérdeztem és a lányra pillantottam.
- Olyan, mintha telefon csörgés lenne.- Pattantam ki az ágyból, majd a gatyámat kezdtem keresni. Nem kevés idő után meg is találtam, de addigra a csörgés elhalkult.
- Ha fontos visszahív.- Dobtam vissza a földre a gatyámat és visszamásztam Dor-ra. Négy kéz láb álltam felette és úgy néztem rá.
- Na cukor falat mi legyen most?- Kérdeztem és megcsókoltam édes ajkait.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Kedd Nov. 08, 2011 10:30 am

Telefon csörgésre lettek figyelmesek, így a fiú kipattant az ágyból, és keresni kezdte a hang forrását, Dora mosolyogva figyelte minden mozdulatát. Majd ahogy a hang szertefoszlott a szobában, David visszamászott Dora fölé. A kérdést megértette a leányzó, de nem tudott volna mit válaszolni most. Minden ereje elhagyta.
-Nem tudom...-dünnyögte végül, félig lehunyt pillái alól figyelte a fiút, miközben fáradt mosoly pihent ajkain.
-Lassan vissza kéne indulnunk.-jegyezte meg kissé csalódottan a lányka, bár az is igaz volt, hogy ezt az estét biztosan nem felejti el.
-De a kérdés, hogy te mit szeretnél?-nyitotta ki a szemeit, és átható pillantást vetett a fiúra.
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 18, 2011 5:23 pm

Elvigyorodtam a lányon.
- Csak nem kifárasztottalak királylány?- Kérdeztem és vigyorogva mellé feküdtem.
- Hajjaj van még mit tanulnod.- Húztam az agyát. Megsimogattam Dor arcát aztán felálltam az ágyról és elkezdtem keresni a boxeremet. Nagy nehezen meg is találtam. Magamra kaptam, majd tovább öltözködtem. Tekintetem néha-néha a lány meztelen testére siklott.
- Öltözz csibe, elkísérlek a szobádig.- Néztem a lányra és kihúztam az ágyból. Ahogy előttem állt anyaszült meztelenül..
- Hm... ezt még meg kell ismételnünk.- Suttogtam a fülébe, majd ajkaimat a nyakára tapasztottam és erősen megszívtam. Egy ideig még puszikkal illettem a nyakát aztán elengedtem. nemsokára meg is jelent a lila folt a nyakán.
- Most mr tudni fogják, hogy az enyém vagy.- Kacsintottam Dora-ra és felvettem az ingemet is.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Vendég Szer. Nov. 30, 2011 2:59 pm

Megvártam míg a lány teljesen felöltözött, majd kinyitottam neki az ajtót előre engedtem és mielőtt elhagytam volna csábos párom nyomtam egy rövid csókot ajkaira, aztán gyors léptekkel elindultam a szobám felé. Felbaktattam a hálóba, átöltöztem egy kényelmes farmerba és egy pólóba, majd zsebre dugtam a cigis dobozom és elindultam le az udvarra. Nem panaszkodtam az esti program miatt, sőt... De valahogy nem akartam már az első éjszakán egy csajjal összekötni minden titkomat.

//Udvar//
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Dora Faith Carwen Hétf. Dec. 05, 2011 11:12 am

Dave teljesen magával ragadta Dorat, ahogy kihúzták az ágyból, csak bájosan elmosolyodott, végül szépen ki is díszítették a nyakát.
-Hmm, szóval akkor mindenki tudni fogja, hogy a tiéd vagyok?-kérdezte a lányka hamis mosollyal, majd megcsókolta David-ot. Lassan elkezdte összeszedni a ruháit, majd felöltözött, végül kisétáltak a szobából, bent hagyva az élvezetet, de Dora a szívében hordozta tovább. Mert jól esett ez az este.

//Amerre David vezeti//
Dora Faith Carwen
Dora Faith Carwen

Hozzászólások száma :
61

Pontok :
99

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 18.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/ Fátyol Vízesés háló

Idézet :
Nézz szembe önmagaddal az éjszaka legsötétebb óráján, és tedd fel magadnak a kérdést, vajon belehalnál-e, ha többé nem írhatnál. Nézz a szíved legmélyére, ahol megtalálod a választ, és kérdezd meg magadtól őszintén: "Muszáj írnom?"


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Shady Hétf. Dec. 05, 2011 5:55 pm

A téma LEZÁRVA!
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka Empty Re: David Bentley & Dora Faith Carwen Halloween-i bálos játéka

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.