Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Vérmágia terem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Vérmágia terem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Vérmágia terem - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Vérmágia terem - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Vérmágia terem - Page 2 EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Vérmágia terem - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Vérmágia terem - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Vérmágia terem - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Vérmágia terem - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Vérmágia terem

 :: Emelet

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Pént. Márc. 16, 2012 4:15 pm

Újabb unalmas óra elé nézek, és Romeo-val sem találkoztam már egy ideje. Be kell valljam igen is hiányzik. És az a kötelék... Amit a múlt órán csináltunk... Nem fér a fejembe, hogy a banya miért mondta, hogy nem lesz elég. Durcásan lépdelek fel a lépcsőn, és végül benyitok a terembe, már ketten benn vannak, így csendesen egy távoli sarokba ülök, és várom, hogy a banya megjöjjön, és elkezdődjön az óra. Amire természetesen semmi kedvem beülni, de ha egyszer muszáj... Vergil megölne, ha engedetlen lennék. És egyébként is van agyam a tanuláshoz, csak ehhez a nőhöz nincs egy fikarcnyi energiám se. Megint itt elkezd gonoszkodni nekem, aztán leshetek.... Szemeimet az ajtóra függesztettem, majd vártam, hogy valaki ismerős bejöjjön végre. Ezra tuti nem jönne órára, na de részlet kérdés, hogy én most pont mit gondolok. Romeot akarom most és kész.
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Pént. Márc. 16, 2012 4:57 pm

Fawn lassan sétált be a terembe Christopher oldalán. Aurája most nem volt olyan sötét, mint szokott, és boldogan mosolygott. Sosem érezte megát még ilyen boldognak, és kiegyensúlyozottnak. Végül a diákok szemébe nézett, és az asztala mögé lépett, letette a feladat lapokat, és forrón Chrisre pillantott.
-Nos gyerekek, a mai órán már csak gyakorlatozunk. A múlt órán átvettük az elméletet, ennek tudásában már nem szenvedtek hiányt. Azért egy kis ismétlés sosem árt. Tehát szeretnék megkérni valakit, hogy említse meg, hogy mit tanultunk a vérről, hogy mennyit használunk fel belőle, és hogy mikor használjuk.-néz a fiatalokra, és lassan leül a székébe. Feszült figyelemmel néz a diákok szemébe, de most pillantása egyáltalán nem olyan fenyegető, mint szokott. Ahogy megkapja a választ, lassan feláll, és a táblához lép.
-Ma három gyakorlatot veszünk majd át. Kettő egymáshoz kapcsolódik, a harmadik pedig egy kis apróság, amivel készültem nektek.-mosolyog, majd lassan felírja a táblára a három feladatot.
-Vérbéklyó
-Vérpenge
-Pokoli szépség
-Mint láthatjátok az első feladat egy béklyó készítése, amihez a második feladat kapcsolódik majd. És had mutassam be segédemet, akit talán páran már ismertek ének-zene óráról. Christopher Professzor.-pillant újra a férfire, majd kezével ismét int egyet, mire a padok félre húzódnak a terem sarkaiba. Lassan szétosztja az első feladat lapokat, és a terem közepére sétál. Felhajtja a ruhája ujját, majd megvágja az alkarját, és a padlóra csorgatja a vérét. Bonyolult kelta jeleket rajzol bele, mire a terem hullámozni kezd, és végül egy sötét de csendes erdővé változik.
-Most pedig arra kérlek benneteket, hogy beszéljétek, meg hogy ki kezdjen, majd pedig lássatok is hozzá. Legyetek magabiztosak, mert a vérbéklyó egy második szintű csapda. Amire megkérlek még titeket, hogy legyetek nyugodtak, hiszen az első kis karok mikor kinőnek, a testetekből azok még nem fájnak. Viszont ha szabadulni próbáltok, akkor apró sebek nyílnak rajtatok, és az már igazán kellemetlen lesz. Fájdalmas, és nem szeretném, ha nagyobb bajotok lenne, mint amit az óra megkíván.-magyarázza a nő, majd a tanári asztalhoz sétál, ami az egyedüli mutatója annak, hogy gyakorlatilag még a teremben vannak a diákok.



Feladatlap:
Vérbéklyó

Elkészítés:
Készítsünk egy bemetszést a bal alkarunkon, annyira, hogy kicsit erősebben vérezzen, ujjunkat belemártva a vérbe fröcsköljünk a társunk felé. Elég csak pár csepp vér, majd karunkra rajzoljunk fel egy szabályos deltoidot és a közepébe egy VB-t írjunk. Végül nézzünk bele az áldozat szemébe, és mondjuk ki: Blood shackle (név).

Hozzávalók:
• Egy éles kés, vagy penge
• „Az Áldozat”
• Jel (deltoid, benne VB)
• Ige: Blood shackle (áldozat neve)
• Megfelelő hely (2m-es körzetben valami amihez hozzá láncolhatjuk az áldozatot)
• Vérpenge

Leírás: Egy második szintű csapda!
Amint a vérünk a másikra/áldozatra kerül és kimondtuk az igét, az áldozatból kinőnek az apró vérkarok kezéből és a lábaiból, majd a két méteren belüli dolgokhoz szögezik azt. Ha megpróbálna szabadulni akkor egyre több seb keletkezik rajta, melyek hatására újabb vérkarok kötik ki. Csak úgy szabadulhat belőle, ha az idéző megérinti a vérpengével.

Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Pént. Márc. 16, 2012 5:58 pm

Fawn-nal al oldalamon közelítettük meg, majd léptünk be a terembe. Boldogsága rám is átragadt, bár ennek jelét nem mutattam.
Belépve a terembe csak pár jelölttel találtam szemben magam. Ez azt jelentette számomra, hogy még kevés ötödéves él az iskola falai között. Bár nagyobb valószínűsége volt annak, hogy aki még ötödéves volt, az nem látogatta meg az órát, és tisztelt meg minket a jelenlétével.
Fawn után sétálok, és a falnak támaszkodva hallgatom szavait, miközben a teremben cikázó gondolatokat is hallgatom. Bár nem szokásom a jelöltek fejében turkálni, még is érdekelt, mit gondolnak az óráról.
Néhány emlék foszlány eszembe jutott arról az időről, amikor én látogattam meg a vérmágiaórákat. Amikor én jelölt voltam, még nem igazán foglalkoztak az illyes fajta "tudományokkal". Fontosabb volt a lovaglás és a vívás valamint a nyelvek tanítása. A túlélést mindenkinek magától kellett megtanulnia.
A nevem hallatán ellöktem magam a faltól, és köszönés kép végignéztem a diákokon, majd biccentettem egyet feléjük. Tekintetem követte Fawn mozgását, miközben ellépve a faltól figyeltem, mit csinál. A padok a terem szélére rendeződtek, s a következő pillanatban egy sötét kis erdőben voltunk.
~Hatásos.-ismertem el Fawn-nak gondolatban, miközben a diákok "ügyeskedését" figyeltem.
~Rám mikor lesz szükséged?-érdeklődöm, s reménykedek erre a kérdésemre kivételesen választ is kapok.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Pént. Márc. 16, 2012 6:30 pm

Percek teltek el, mire a nő belépett, ám amint láttam nem egyedül jött. Mi a fene... Még mindig csak hárman voltunk a terembe, vagyis a két proffal együtt már öten, ám Romeonak se híre se hamva nem volt. Elgondolkodtam, hogy mi lehet vele, majd lassan elküldtem hozzá a szellemet, hogy megtudakoljam hogylétét. Tekintetem a nőre vetült, ahogy beszélni kezdett, majd nagyot sóhajtottam, és jelentkeztem, mivel az előző órán igen is itt voltam. Mikor a banya rám nézett megszólaltam.
-A vér tart fenn téged, ezért élsz, ezért vagy egészséges, nem egy virágzó és erõteljes dolog. A vér elementáris és alap, az alap dolgokhoz használhatod, melyek nem foglalják magukba a pénzt vagy a presztízst.
El kell mondani, hogy még a legerõsebb mágia sem óv meg senki önmagától - csak a hanyagság, ostobaság vagy mások rosszakarat elleni védelemként mûködik, vagy az elemekhez intézet kérésként. A vér a legerõsebb dolog, amit ismerünk, de nem tud a bûbájhordozó hülyeségén, alkalmatlanságán vagy öngyilkos hajlamán túl tenni. Például egy vérbûbáj nem védi meg a részeg sofõrt. De az garantált, hogy a sofõr nem felejti el, hogy mi a kuplung, mi a fék mely megvédi a további láncreakciótól (a vérmágia csökkenti az alkohol bevitel mennyiségét, amivel megvéd, de azt mondják Bacchus amúgy is figyel a sajátjaira).-mondtam el a pontos leírást szinte fejből, csak néha pillantottam a füzetbe, a többi kérdésre inkább nem válaszoltam. Vagy inkább nem akartam okostojásnak tűnni. Mikor a padok ismét félre húzódtak, a nő rajzolni kezdett a padlóra, majd egy erdő került a tanterem helyére. Újabb papírokat adott a nő, mire felvontam a szemöldököm.
-Ne haragudjon Fawn professzor, de mint látom nekem nem lesz párom, úgyhogy szerintem ezt kihagynám.-néztem a nő szemeibe, és lassan majd inkább nekidőltem az egyik fának, ami meg is tartott, tiszta valóságos volt. Csak álltam, és figyeltem arra, hogy a többiek mit csinálnak.
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Pént. Márc. 16, 2012 6:36 pm

Fawn lassan végighallgatta Asaliah kis beszámolóját, ám nem volt elragadtatva tőle, aztán a kisasszony újra megszólalt, hogy nem kíván aktívkodni az óráján, mire csak szúrósan ránézett.
-Rendben, akkor csak figyelj.-veti oda lenézően. Míg a diákok azzal voltak elfoglalva, hogy végre hajtsák a feladatot, addig Fawn sem tétlenkedett. Nem válaszolt a férfi kérdésére csak megfogta Christopher karját, és bevonta az erdőbe, majd lassan ő is elkezdi a varázslatot. Ám fél szemmel a jelölteket figyeli, hogy ne történjen probléma. Ahogy ő is végez, a diákokat magához inti.
-Gyerekek, most pedig szeretném megmutatni, hogy miért mondtam, hogy vigyázzatok. Christopher, ha kérhetem, megpróbálna kiszabadulni?!-pillant a férfire, majd rámosolyog, és szemeibe kérelem csillan, hogy tényleg tegye meg, de azért csak óvatosan. Ahogy a férfi megmutatja, hogy mi történik, ha szabadulni próbálnak, Fawn megvágja a csuklóját, majd a földre csorgat a véréből, és lassan elkészíti a vérpengét, majd felszabadítja béklyójából a férfit. Végül az asztala mögé lép, és kiosztja a következő feladat lapot is.
-Ezen a lapon láthatjátok az előzőleg megmutatott vérpenge elkészítését. Figyeljetek nagyon, mert hiába vérből készült, hihetetlenül éles. Hogy mitől függ a vérpenge eltűnése, hogy csak szertefoszlik, vagy kifolyik az ujjaitok közül? Ha csak a saját véred béklyóit kell elvágnod, akkor nyomtalanul eltűnik, ha pedig az áldozat már szabadulni próbált, akkor a saját véréből készült kacsokat is el kell vágni, ilyenkor, ha elvágtuk az utolsó köteléket, akkor a penge egyszerűen kifolyik az ujjaitok közül. Most pedig kezdjétek el, hogy feloldozzátok az „áldozatot”.-kuncog a nő, majd pillantása újra Christopherre siklik.
-Ha pedig készen vagytok, akkor cseréljetek, hogy mind ketten megtapasztalhassátok a dolgokat.-mosolyog rájuk, és lassan visszasétál az asztalhoz, majd előkészíti az utolsó kis varázslatot is.




Vérpenge

Elkészítés:
Karcoljuk meg a bal csuklónkat, majd egy sima felületre csorgassunk a vérünkből 10cseppet. Ujjunkkal rajzoljunk a vérbe egy tőrt, majd mondjuk ki: Blood blade activation!

Hozzávalók:
• Vérünk
• Rajz a vérbe
• Ige: Blood blade activation!
• A béklyóba esett áldozat

Leírás: A vérbéklyó hatástalanítása!
Amint kimondtuk az igét, a vérünkbe rajzolt penge azonnal megfogható lesz, éles, de ugyan akkor vörös színű. A vérbéklyót ez után elvághatjuk, ahogy az utolsó kis kacsot is elvágtuk a penge szertefoszlik, vagy kifolyik az ujjaink közül. Ez attól függ, hogy csak a saját vérünkkel kötöttük ki az áldozatot, vagy már próbált szabadulni!


Hangtalanul sétál a diákok között, és ahol lát egy kis eltérést, ott megáll, és magyaráz még, majd megmutatja, hogy a helyes.
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Pént. Márc. 16, 2012 7:20 pm

Fawn-tól kérdésemre mi meglepő, nem kaptam választ.
A diákok közül egy lány Asaliah válaszolt Fawn kérdésére. Okos, kedves lánynak tűnt, bár Fawn hanglejtése nem a jó viszonyukról tanúskodott.
~Ne izgulj, nem stréberkedsz. Ne vedd a szívedre Fawn viselkedését.-ejtek el véletlenül egy gondolatot a lány felé.
Ingwer magával húzott egy sötétebb területre, majd nekilát a varázslatnak. Mindent ugyan úgy csinált, ahogy fenn a szobájába mutatott. Bár kicsit zavaró érzés volt, hogy a diákok engem bámulnak, miközben mozdulatlanul állok.
Fawn kérésére kicsit meglepődtem. A szobájában még nem volt szó szabadulás kíséretről.
~Erről nem volt szó.-nézek Ingwerre, majd igyekeztem magamnak a legkevesebb fájdalmat okozva megmozdulni. Bármennyire igyekeztem, szemeim összeszorítottam, fogaim között kiszűrődött egy szép sor káromkodás. És ekkor végre Fawn megsemmisíti a vérbéklyót.
~Élvezed?-kérdezem, miközben halványan elmosolyodom, majd igyekszem visszanyerni egészséges lényem.
Fawn kecses léptekkel járkált a diákok között, míg én figyeltem, ahogy a diákok próbálkoznak a feladat teljesítésével.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Pént. Márc. 16, 2012 7:32 pm

Már meg sem lepődtem Fawn viselkedésén, csak tudnám a miértjét, hogy minek utál... Aztán egyszer csak a férfi hangja megszólalt a fejemben. Ojha... Hát ez meg mi volt. A professzor felé kaptam a tekintetem, melyben egy pillanatra riadalom ült meg. Majd figyeltem, ahogy a nő magával húzza a csávót, és elkezdi bemutatni a varázslatot. Aztán Fawn arra kérte a férfit, hogy próbáljon kiszabadulni. Mi van? Hát nem az előbb magyarázta el, hogy az fáj? Megráztam a fejem, miközben a professzor igyekezett eleget tenni a kérésének, amit szintén nem értettem, hiszen ha tudja, hogy fáj, miért mutatja meg? Ez teljesen ütközik az elveimmel. Új lapot kaptunk, mire bele tekintettem, és az ellen varázst láttam meg rajta. Nofene... Fawn erről is magyarázott valamit, de igazából magasról tojtam rá. Valamiért a hideg ráz a nőtől, és semmi kedvem a vártnál több időt eltölteni vele egy légtérben. Így tehát gyorsan lejegyzeteltem a kis dolgaimat, hogy a füzetben is meglegyen, majd vártam az utolsó kis trükköt amit a nő készített elő nekünk.
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Pént. Márc. 16, 2012 7:38 pm

-Igen, akkor elmagyaráztam, hogy mit nem szeretnék látni. Viszont tudniuk kell, hogy milyen is, ha megpróbálják. Viszont őket mégsem kérhetem meg rá.-válaszol a nő suttogva, miközben szemeit Chris tekintetébe fúrja. Csendesen felkuncog, ahogy Chris szitkozódni kezd, majd kérdésére ártatlanul pillant rá.
-Miről beszélsz?-kérdez vissza fél vállról, megvágja az egyik ujját, majd Chris egyik sebéhez érinti, és magába szívja a fájdalmát, ami megmaradt. Ahogy a diákok végeztek a feladattal, oda-vissza Fawn aprót tapsol, mire a terem visszaváltozik. Apró mosolyt ejt meg a fiatalok felé, majd kezébe veszi az utolsó feladatlapot is.
-Nos mára elérkeztünk az utolsó feladathoz, ez már csak egy apróság. Ha nem szeretnétek megcsinálni persze megértem. De azért átnézni érdemes. A pokoli szépség egyfajta szerelmi báj. Elkészíteni egyszerű, és igazából csak a képzelő erőnkre van szükség.-mosolyog a nő, végül a harmadik lapot is kiosztja.
Pokoli szépség

Elkészítés:
Vágjuk meg a jobb csuklónkat, és egy tálba csorgassuk a vérünket, majd a megszépíteni kívánt részt kenjük be vele, végül képzeljük el, hogy milyen alakot szeretnénk magunknak, és mondjuk ki: Pokoli szépség!

Hozzávalók:
• Vérünk
• Képzelőerő
• Ige: Pokoli szépség!

Leírás: Szerelmi báj!
A pokoli szépség nagyon hatékony, mind férfiaknak, mind a nőknek, ha valamely testrészünket bekenjük, és kimondjuk az igét akkor a képzelő erőre van bízva, hogy hogyan alakítjuk magunkat. Ha egy érzelmi szál köt valakihez, vagy már elcsattant egy csók akkor az illető azonnal vonzást érez irántunk. Ha több apró kalamajka volt már az életünkben, akkor elő fordulhat, hogy több ember is a hatásunk alá kerülhet. Csak úgy múlik el, ha lemossuk magunkról a vért.
-Ha valaki meg szeretné csinálni, akkor ott vannak a polcon a tálkák. Ha nem, akkor csak olvassátok végig, ezt órán kívül is használhatjátok, ha úgy hozza Fortuna számotokra.-magyarázza a nő, majd nekitámaszkodik az asztalnak, és lassan végigsimít a haján, majd végignéz a diákokon.
-Ha bárkinek valami kérdése van, az óra utolsó 15percét rászánom.-mosolyog és lassan Chrisre pillant.
-Esetleg a múlt órai anyaggal kapcsolatban valami megjegyzés?-teszi fel a kérdést, és lassan felül az asztalra, majd egytől egyig a diákok szemébe néz.
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Pént. Márc. 16, 2012 7:55 pm

~Szóval engem megkérhetsz arra, hogy szenvedjem el azt, amit a diákokon nem mutatsz meg. Na szépen vagyunk.-gondolom, sértődött tekintettel meredek íriszébe.
~Tudod te, miről beszélek. Az arcodról minden tükröződött, csak a megbánás nem.-válaszolok.
Némi segítséget kaptam sebeim kezelésében Fawn-tól, majd miután újra egészségessé varázsolt a nő, visszaalakította a termet a normális kinézetére.
Újra a falnak támaszkodva vártam, amíg feladatom lesz. Az utolsó vérmágia bájon elmosolyodtam. Komolyan ilyet kell tanítani a jelölteknek?-kérdezem magamban, miközben a teremben ülő jelöltek arcát fürkészem.
-Neked nem kellene kiprobálnod.-suttogom, tudván úgy is hallja, amit mondok. Odasétálok mellé, és várom, hogy végre kijelentse vége az órának.
-Mindig ilyen kevesen vannak?-érdeklődöm tőle, amíg nem kap kérdést senkitől.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Pént. Márc. 16, 2012 8:22 pm

Annyira untam már az órát, hogy legszívesebben kirohantam volna. Azért megvártam, hogy a terem visszarendeződjön, és a harmadik lapot is magaménak tudhassam. Megráztam a fejem, ez hüŁyeség... A saját adottságaimmal is képes vagyok hódítani. Nem hogy még ilyen sz@rt tanuljak. Ahogy a nő rákérdezett a dolgokra én csak megráztam a fejem. Nem fogok kérdéseket feltenni, arról ne is álmodjon. Felkaptam a füzetem, majd a tanárokra néztem, és egy biccentés után ki is mentem a teremből. Még ejtettem egy utat a szobámba, majd visszaindultam a sportpályára.

//Sportcsarnok/Sportpálya//
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Szomb. Márc. 17, 2012 12:12 am

-Jó rendben, akkor többet nem kérlek meg ilyenre.-magyarázza a nő vállat vonva, majd lassan elgondolkodik, talán azért csinálta, hogy egy utolsó leckét adjon a férfinek amiért csak úgy eltűnt az életéből? Nem, egyszerűen, csak tényleg meg akarta mutatni a diákoknak, hogy tényleg fájdalmas dolgot tanít.
-Bocsánat.-süti le a szemeit, majd körbeosztja a harmadik papírt, és figyeli ahogy Asaliah kilép a teremből. Valamiért azt érzi, hogy a lány nagyobb hatalommal rendelkezik, mint kéne, és veszélyes lesz számára. Vissza varázsolja a termet, majd kiosztja az utolsó feladatot is, miközben Chris megszólal.
-Csak ugyan nem kell kipróbálnom?-néz a férfire, miközben az közelebb sétál. Fawn kicsit még vár, hogy hátha kap kérdést, de végül semmi nem történik. Így Fawn feláll, és rámosolyog a diákokra.
-Hát akkor további szép estét, az óra véget ért. Áldottak legyetek.-motyogja a nő, majd kinyitja az ajtót és kiengedi a diákokat. Még pár pillanatig háttal áll Chrisnek, majd felé fordul.
-Nem akartalak bántani. Gyere megnézzük azokat a sebeket.-suttogja, majd megfogja Chris kezét, és kihúzza a teremből. Tényleg nem akarta bántani a férfit, és tudja is a módját, hogy mit kell használnia most. Csendesen sétál át az udvaron, miközben agyában számtalan varázslat kering. Végül a tanárok lakrészébe vonja a férfit.

//Tanárok lakrésze/Fawn Professzor szobája//
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 17, 2012 10:23 am

-Megkérhetsz, csak arról elfelejtettél a szobádban szólni, hogy azt amit ott nem próbáltam, most meg kell.-nézek a nőre, arcom semmi érzelmet nem tükröz.
-Semmi baj, nem azért "szidtalak" le. Pontosan olyan elvetemülten viselkedtél, mint régen, amikor tanítottalak.-suttogom.
~Már így is pokolian szép vagy.-gondolom, és megejtek felé egy halvány mosolyt.
A diákok kérdés nélkül vonultak ki a teremből, s immár én is megejtettem egy köszönést feléjük.
-Áldottak legyetek.-mondom, majd Fawn hátát bámulva várom, hogy megtiszteljen tekintetével.
-Tudom, hogy nem akartál megsebezni.-simítom meg arcát.
-Kezelésbe vesz az ápoló néni?-kérdezem gyerekesen felnevetve, majd kézen fogva elindulunk a tanárok lakrésze felé, keresztül az udvaron. Több összefüggő monológszerű gondolatot hallok Fawn fejében, amikről azt gondoltam valamiféle gyógyító varázslatok lehetnek.


//Tanárok lakrésze/Fawn Professzor szobája//
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Adrian Northon Szomb. Márc. 17, 2012 11:24 am

Miután Cassievel kiveséztük a megbélyegzés témáját, csendben ültünk egymás mellett és meredtünk a semmibe. Nem tudtam, hogy mit kellene mondanom neki... Elég ramaty helyzetben volt, s sajnos nem a legjobb emberhez fordult, hisz én is elég kellemetlen szituációban vagyok.
Pár perc múltán egy fekete hajú lány lépett a terembe, akit látásból már ismertem. Intettem felé, majd Cassre pillantottam, tenyeremet a combjára simítottam és egy kicsit megszorítottam azt.
Egy kis idő elteltével kinyílt az ajtó és belépett rajta Fawn professzor, s mint később kiderült a segédje, Chris tesó. Biccentettem feléjük, majd halkan felsóhajtottam, már most éreztem, hogy unalmas lesz ez az óra.
Az egész azzal kezdődött, hogy egy aprót ismételtünk. A fekete hajú csajszi elmondott pár dolgot a vérről, ami számomra újdonság volt, hisz az előző órát kihagytam.
- Te voltál az előző ó...? - tettem volna fel a kérdést Cassienek, de ekkor egyszer csak elvágódtak a padok a falakhoz, s ez annyira ledöbbentett, hogy csak kikerekedett szemekkel tudtam bámulni rá. A környezett megváltott, egy aprócska erdőben dekkoltunk.
Megböktem a mellettem ülő szőke lányt, s fátyolosan ennyit suttogtam:
- Ez jobb, mint az LSD. - teljesen magába szívott a látvány, sosem tapasztaltam még ilyet.
Fawn elénk rakott egy papírt, amit szimpla nem törődéssel néztem végig. Semmi kedvem nem volt ehhez a szarhoz, így inkább csak hátradőltem kényelmesen és néztem, ahogy a tanárnő megmutatja a feladatot.
Mivel kötelező volt végre hajtani, így felálltam, megköszörültem a torkomat. Cassie velem szemben volt, s vigyorogva meredtem rá. Kacsintottam felé egyet, majd felvettem a padról az egyik pengét és egy apró bevágást végeztem a karomon. Kissé fájt, de nem volt vészes.
Láttam Cass arcán, hogy neki ez nem fekszik, így miután kicsit ráfröcsköltem, szándékosan rossz alakzatot rajzoltam a kezemre.
Szitkozódva lemostam a vért, majd megvontam a vállamat és lehuppantam a helyemre. Mivel nem végeztük el a feladatot, így az ellen átokra se volt szükségünk...
Némán néztem, ahogy Chrissen megmutatja a dolgot. Mivel a harmadik kísérlet nem volt kötelező, felálltam és kisétáltam Cassievel a főépület elé.
Rágyújtottam egy szálra, majd így szóltam:
- Ez az egész k*rva sz*r. - kifújtam a füstöt, majd lehunytam szemeimet, éreztem valamilyen láthatatlan vonzást. Nem kellett sok másodperc ahhoz, hogy megtudjam, ki miatt. - Szerelmem, majd még dumálunk... most rendbe kell tennem valamit. Asszem. - hintettem Cassie ajkaira egy apró csókot, majd búcsút intettem és elindultam az Udvar felé.
Adrian Northon
Adrian Northon

Hozzászólások száma :
326

Pontok :
338

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
29


Vámpír
Vámpír

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Cassie Linn Hétf. Márc. 19, 2012 1:12 am

- Hogyhogy megcsaltalak? Akkor, ha úgy vesszük, vele is ezt csinálom. - förmedtem rá kissé, majd csendben hallgattam tovább. Na igen... Sosem éreztem még akkora féltékenységet, mint mikor megláttam azzal a sráccal. Rossz volt.
Nem reagáltam, mert nem tudtam mit. Közben még egy lány is bejött, majd a Professzor is a "szárnysegédjével" az oldalán, majd elkezdte az órát. Ad kérdésére megráztam a fejem. Nem is tudtam, hogy ez már a második óra.
A prof kérdése, és a másik lány válasza után teljesen megváltozott az egész tanterem. Bámulatos volt, ahogy egy csapásra egy teljesen más helyre kerültünk anélkül, hogy megmozdultunk volna. Lapokat kaptunk, melyeken a gyakorlatok voltak, de nem igazán állt szándékunkban megcsinálni őket.
A terem visszaváltozott, mielőtt az utolsó feladatot is megkaptuk volna, majd mivel az nem volt kötelező, így illedelmesen elköszöntünk, és igyekeztünk távozni.
Az udvaron Addel szinkronban gyújtottunk rá, majd helyeslően bólogattam szavaira.
- Sz..szerelmeeem? Mi van veled? - nevettem el magam, de apró csókja után már ott sem volt.

//Udvar//
Cassie Linn
Cassie Linn

Hozzászólások száma :
189

Pontok :
190

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30

Tartózkodási hely :
Csillámpóni háló

Idézet :
roses are red, BACON


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Szomb. Május 12, 2012 4:01 pm

Vérmágia óra III.



Újra vérmágia órát kell tartania a nőnek, így kelletlenül indul el a terem felé, eddig annyira kevesen voltak aktívak az óráján, hogy nincs is kedve megtartani. Ám ma olyan csemegét tartogat, amit eddig még ő sem élt át. Mikor megcsináltatta mentoráltjának az ablakát, hagyott egy apó levelet a fiúnak, amiben felkérte, hogy segítsen ezen az órán, és együtt tegyék kicsit érdekesebbé a dolgot. Az udvaron futott össze a fiúval, ahogy meg volt beszélve, majd együtt indultak fel a főépület emeleti részlegébe, azon belül is a vérmágia terembe. A terembe belépve Fawn intett egyet, mire egy újabb szék került a tanári asztal mellé.
-Csüccs le, míg megjönnek az ötödévesek. Ígérem nem fog fájni.-mosolyog mentoráltjára a nő, majd ő maga is helyet foglal. Ahogy megjönnek a jelöltek, becsukja az ajtót, majd a katedrához lép, és előkészíti a kis dolgait. Egy kis tál kerül az asztalra, majd egy kés. Bíztatón rá mosolyog Derekre, majd a többiekre emeli tekintetét.
-Nos, üdvözöllek benneteket a harmadik vérmágia órán. Újabb három gyakorlati résszel készültem nektek mára. Kedves mentoráltamat kértem fel, hogy asszisztáljon nekem ezekhez az apróságokhoz. Először bemutatnám a dolgot, majd elvárom, hogy ti is megtegyétek.-ezzel visszafordult az asztal, és Derek felé, és intett a fiúnak, hogy lépjen mellé. Ahogy ez megtörtént megfogta a fiú egyik karját, majd maga felé húzta, ha a fiún hosszú ujjú van, akkor egy egyszerű mozdulattal feltűri az anyagot, a kezébe veszi a kést, és a tálkát, majd egy laza mozdulattal belevág a fiú karjába, a lefolyó vért a tálba gyűjti, majd bezárja a fiú kezén lévő sebet, hogy ne vérezzen tovább. Következő mozdulata, hogy a saját csuklóját sebzi meg, és három csepp vért csepegtet a tálba, gyorsan összekeveri a vért, majd határozott mozdulatokkal felrajzolja a pentagrammát a közepébe pedig a félholdat, majd a tálkával a kezében a fiúhoz lép, és felé nyújtja a tálat, miközben kicsit rásegít a képességével, ami miatt a fiú kénytelen elvenni a tálat, és kiinni annak a tartalmát.
-Vérem véreddel keveredve, örök átokban égve, általam megrontatik!-mondja ki tisztán a nő, miközben figyeli a fiút, majd gonosz mosolyra húzza a száját, és a jelöltek felé fordul. Ha eddig Derek nem vette észre, már pedig miért is venné észre, most már ő is az osztály felé fordult, és nem a saját akaratából. A negyedéves fiú talán nem is értheti, hogy mi van vele. Fawn egy apró mosolyt küld az osztály felé, és rá sem kell néznie a fiúra, hiszen ugyan azt kell tegye, mint a nő, kivéve a beszédet, hiszen csak a mozdulatokat, gesztusokat utánozza. Fawn lassan felemeli a jobb kezét, és míg Derek is halál pontosan ugyan azt csinálja - mivel nem tehet mást-, a másik kezével beletúr a hajába, ami szintén leutánzásra kerül.
-Nos kedveskéim, szerintetek mit tettem Derekkel, amiért ugyan azt teszi mint én? Miért alakulhatott ki ez az utánzás?-teszi fel a kérdést a nő, majd neki támaszkodik az asztalának, hogy meghallgassa a válaszokat.


//Utánam közvetlenül mindig Derek ír, majd jöhetnek az ötödévesek. Úgy számolom, hogy ha mindenki írt, akkor hétfőn kapjátok a következő postot, szeretném, ha nem csak 4-5 soros postok lennének, tényleg próbáljátok meg kitalálni, hogy mit tehettem, és próbáljatok meg reagálni.//
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Derek Sax Szomb. Május 12, 2012 4:02 pm

Egy gyors zuhany után tiszta ruhát rángattam magamra, majd a szobában kinyitva a vadonatúj ablakot, ráérősen elszívtam egy cigit. Ennyi kellett a nagy találkozás előtt, hisz nem is olyan régen, pont mikor új üveget kaptam szobám magányos ablakkeretébe, egy kis levél is eljutott hozzám. Drága mentorom kért segítséget a soron következő órájára. Bár voltak fenntartásaim a dologgal kapcsolatban, mégis belementem. Gondoltam ennyit megtehetek és ez mégis csak egy óra, mi bajom eshetne? Maximum egy csomó jelölt fog bambán nézni rám, de ez nem újdonság. Szóval mikor már az elégett cigarettám csikkjétől is megszabadultam, itt volt az ideje annak, hogy elinduljak az udvar felé. Nem sokkal később, már szemtől szemben álltam a vámpírnővel, lábammal a zsenge füvet tiporva. Gyors üdvözlés után vágtunk neki a terem becserkészésének. Épp, hogy beértünk a célba, mentorom egy székkel lepett meg.
-Ez csak egy óra, feltehetőleg kibírom. – Visszatükröztem egy érzelmektől mentes félmosolyt, miközben elfoglaltam a felkínált helyet. Amint megtelt a terem, Fawn bezárta az ajtót, hogy aztán élénk pakolászásba kezdjen. Unottan végigsiklott tekintetem a jelölteken, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne kísérleti nyúlnak lenni. Körülbelül nullára esett az érzelmi szintem, annyira nem érdekelt az egész. Aztán a mentorom mosolya, csak előcsalt némi hullámot. Egyáltalán nem találtam megnyugtatónak, sokkal inkább baljós hatást keltett. Csak nem nyír ki ennyi szemtanú előtt… Amíg beszélt, figyelemmel kísértem a szavait, majd első invitálására magam mögött hagyva a szék kényelmét, mellé léptem. Amint közel értem elkapta a karom és még közelebb húzott, mintha attól félne, rögvest elfutok. Végül mégis csak a ruhám ujját tűrte fel, hogy aztán tálat és kést ragadjon. Na, b*szki! Már megint a véremet akarja! Az eszem megáll, micsoda mentor ez! Épp egymást kergették a gondolataim, mikor a nőszemély hirtelen megvágta a karom. Bár testem rezdületlen marad, sebes kezem hirtelen ökölbe szorult. Fájdalom jelét sem mutatva kiáltott fel az elmém egy épp sejtje jelezve, hogy jobb lenne, ha m*rha gyorsan eltűnnék erről a helyről. Mégsem tettem mást, csak álltam és néztem épp távozó vércseppjeimet. Miután velem végzett, saját csuklóját megvágva, összesen három csepp vért juttatott még a tálkába. Engem megcsapol, bezzeg ő fukarkodik… Beindult a boszorkánykonyha, hogy aztán a kotyvalékot szerény személyemmel itassa meg. Minden szégyenérzet és ellenállás nélkül tettem eleget néma kérésének, hagyva, hogy minden csepp lefolyjon a torkomon. Most is elfogott az a mámorító érzés, amit a vér íze képes csak kiváltani. Furcsa mód még az sem zavart, hogy többnyire a saját, vörös életerőm, fogyasztottam el. Közben fülemben csengtek a mellettem álló nő szavai, de egyelőre nem igazán voltam képes felfogni, amit mondott, csupán az emlékeim termébe jutottak el a betű együttesek. Csendesen élveztem a vér adta kéjt, majd mikor múlni kezdett a hatás, megdöbbenve vettem észre, hogy immár a jelöltekkel szemben ácsorgok. Talán önkéntelen mozdulat volt a vörös köd hatására? Aztán jött az újabb megdöbbenés, mikor ajkam mosolyra húzódott. Mi a szent sz*r van? Mit vigyorgok én egy csapat ismeretlenre? Lassan de biztosan emelkedni kezdett a jobb kezem, ami aztán több volt a furcsánál. Ekkor esett le, hogy bizonyára a boszorkánykonyha tehet az egészről. Erőlködve igyekeztem előcsalni az emlékeimből mentorom előző szavait, miközben igyekeztem leállítani testem önkénytelen mozgását, sikertelenül. Mi a fr*ncot csinált velem ez a nőszemély? Szabad kezem eközben már a hajamat turkálta, épp úgy, mintha nem kívánatos lakókat akarnék elüldözni. Öcsém, lehet ez még megalázóbb? Jó, hogy nem kurkászok valakit! Aztán derengeni kezdett az a mondat, ami felett nemrég elsiklottam: „Vérem véreddel keveredve, örök átokban égve, általam megrontatik!” Ej, ez tényleg egy boszorka! De erre már a szobájában is rájöhettem volna… A többiekhez intézett egy – két kérdést, mire én gondolatban rögtön válaszoltam.. Mert megátkoztál b*nya! Egy r*hadt rongybabát csináltál belőlem, bezzeg ez az ágyban eszedbe sem jutott. Ott dolgozhattam én!
Derek Sax
Derek Sax

Név :
Derek Waylon Sax

Hozzászólások száma :
102

Pontok :
108

Reputation :
3

Join date :
2012. Jan. 22.

Idézet :
Vezess, kövess, vagy állj félre az útból!


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Szomb. Május 12, 2012 11:15 pm

Beléptem a terembe, és örültem, hogy nem én vagyok az első. Már szerencsére a tanár meg egy negyedéves! diák is itt voltak. De hogy egy negyedéves mit keres itt, jó kérdés.
Amint mindannyian megérkeztünk, belekezdett az órába.
~ Nos, üdvözöllek benneteket a harmadik vérmágia órán. Újabb három gyakorlati résszel készültem nektek mára. Kedves mentoráltamat kértem fel, hogy asszisztáljon nekem ezekhez az apróságokhoz. Először bemutatnám a dolgot, majd elvárom, hogy ti is megtegyétek.
Ezután megvágta szegény srác karját, majd a magáéból három cseppet adott hozzá a srác vérébe, és összekeverve valami boszorkányságot idézett.
Azta. De félelmetes. Minek is akartam én még ötödéves lenni?! Csináljuk meg mi is?! Hogyne, de kivel? Egy negyedévessel, vagy egymással?
De ha jobban belegondolok, eléggé félelmetes, ha mindketten ugyanazt csinálják. Van valami a háttérben, és ez nekem nagyon gyanús. Az a gonosz mosoly, és kinézete... Tisztára, mint aki a pokolból jött.
~ Nos kedveskéim, szerintetek mit tettem Derekkel, amiért ugyan azt teszi mint én? Miért alakulhatott ki ez az utánzás?
Hogy micsoda? És akkor most mondjuk el? Jaj nekem... Mivel a professzorhoz legközelebb én ültem - h*lye buksimnak köszönhetően - azt hiszem én voltam a soron.
- Khm... Hát szerintem köteléket hozott létre, ami azt jelenti, hogy ugyanazt érzi, a mozdulatok utánzata, esetleg fájdalomérzet megérzése. És provokálhatja. Irányíthatja az elméjét, szinte nincs is önmagán. - elmondom a saját véleményem, de eléggé rosszul hangzik - szerintem.
Akár igaz, akár nem, de én nem fogom ezt megcsinálni. Csak úgy másokra bízni az "elméd". Ne legyünk már ennyire gyerekesek...
Utána a következő ötödéves mondta el a véleményét, és megkönnyebbültem, hogy túlestem rajta. Érdekelt most már, furdalta az oldalamat a kíváncsiság, hogy milyen cucc jön még - itt a vérre gondolok -, mert még soha nem ittam, csak amikor ötödévessé váltam.
Azt a vért szinte nem is éreztem. Olyan volt számomra, mint a víz. Semleges. Vagy egyszerűen csak nem figyeltem az ízére, túlságosan is lekötött az, hogy végre ötödéves lehettem és képességgel ajándékozzon meg Nüx.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Vas. Május 13, 2012 6:25 pm

Hát ezt is meg kellett érnem. A harmadik vérmágia óra. Megint látnom kell Fawn r*snya arcát, mennyire utálom már ezt. Morogva öltöztem át a szobában, és átkoztam a percet, amiért haza jöttem. Azt kellett volna mondani Valerie-nek, hogy még maradok. Bár a bátyám azt mondta, hogy hamarosan jön utánam, de nekem ez így akkor sem jó. Mi van ha látni fogom Romot újra? Remegett a kezem ahogy besétáltam a terembe, csak egy srác volt benn rajtam kívül, meg még egy, akit nem láttam még eddig, olyan kis elveszettnek tűnt. Ám mivel az első srácot ismertem, mellé ültem.
-Hali, remélem nem baj, hogy ide vetődtem.-mosolygok rá kedvesen, majd tekintetem az ajtót szuggerálja, hátha belép rajta Romeo. A bál óta csak akkor láttam, mikor elrohantam Philadelphiába. Most nem tudtam volna ránézni, hiányzik, de mégsem bírnám ki a közelében. Vártam, hogy végre megkezdődjön az óra, ha már kénytelen vagyok bejárni rá. Ahogy mindenki beér a boszorkány el is kezdi az órát. Nem kertel sokat, a szokásos bevezető után már kezdi is a bűvölést. Szegény srácon mutatja be a dolgokat, aki még nem is ötödéves, ez a nő nem komplett. De fejbe rúgnám... De most komolyan. Csendben figyeltem ahogy Fawn elvégzi a rituálét, ahogy "kényszeríti" a fiút, hogy igya meg a vérét, az én gyomrom fordul fel tőle. Ez kínzás, még a szemem is becsukom, hogy ne is lássam ezt az egészet. Percekkel később újra kinyitom, és már azt látom, hogy a srác utánozza Fawn mozdulatait. Ojha... A proff feltesz nekünk egy kérdést, majd az asztalnak támaszkodik. Adam percek alatt válaszol, majd rám is lassan sor kerül, ám én gondolkodom, a hallottak... Amiket Fawn mondott Dereknek -egyébként szimpatizálok a srác nevével- arra a következtetésre jutottam, hogy Adam nem jó választ adott.
-Szerintem Derek rontást kapott. A saját vérét keverte az övéhez, majd az igével tette teljessé, és mivel a srác megitta a vért, ezért az ön vére miatt kénytelen leutánozni mindent, amit a Professzor tesz.-válaszolok saját meglátásom szerint, de kíváncsi vagyok, hogy mi is a végeredmény, és hogy hogyan lehet hatástalanítani.
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Romeo Costa Hétf. Május 14, 2012 9:53 am

Juliával sikerült eljutnom a szobába, ahol hamar álomra is hajtotta a fejét. Annyira kimerült, és mindez miattam történt. Nem voltam hozzászokva, hogy áldozatokat hozzanak értem! Most, hogy emlékeim jó részét visszakaptam, már azt is értem, miért.
Beléptem a banya termébe, újfent! Rühelltem a nőt és minden mocskos kis szadista elképzelését. Ahogy körbenéztem és megláttam, hogy egy negyedéves áll mellette, csak forgatni tudtam a szememet. Asa is a teremben volt, egy srác mellett ült. Intettem neki és hátra mentem a legutolsó sorba. Csöndben és nyugalomban akartam átvészelni az órát, ami már el is kezdődött.
Fawn megvágta a srác kezét és a tálba csöpögtette a vérét, majd a sajátjával összekeverve megitatta a negyedévessel. Jesszusom! Ez a nő tényleg pszichopata! És méga mentoráltja is a srác... részvétem neki!
Figyeltem szegény áldozati bárányával mit tesz. Leutánoztatta minden egyes mozdulatát. Én pedig nem kívántam semmit tenni, addig, amíg rá nem kényszerít arra, hogy én is megtegyem. Elég szörnyűséget követtem el eddig is, ezt már nem kérem a listámra írni!
A banya kérdésére válaszolt az Asa mellett ülő srác, majd a lány is. Úgy gondoltam az én mondanivalóm nem ide illő lett volna, ezért inkább csak hallgattam. A csöndes megfigyelő szerepét öltöttem magamra.
Romeo Costa
Romeo Costa

Név :
Romeo Enrico Costa

Hozzászólások száma :
184

Pontok :
184

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Hétf. Május 14, 2012 6:12 pm

Ahogy bejöttek a jelöltek Fawn megkezdte az órát, és elkezdte az első feladatot megmutatni. Ám semmi sem olyan egyszerű, így a kis utánzós manőver után az asztalnak támaszkodva tesz fel egy kérdést, hogy felmérje az ötödévesek tudását. No meg hogy mennyire is figyeltek rá. Háromból ketten válaszoltak, Adam, és Asaliah.
-Adam, ez így nem teljesen igaz. A tudatához nem piszkáltam, egyszerűen csak megrontottam a vérét a sajátommal. És az igével életre keltettem a vérem benne, ezért teszi azt, mint én.-magyarázza a nő Asaliah helyes válaszát figyelmen kívül hagyva. Végül folytatja az órát.
-Rendben, most pedig megmutatom a feloldást is, az kicsit bonyolultabb, de nem vészes.-löki el magát az asztaltól a nő, majd szembefordul Derekkel. Kedves mosolyt villant a fiúra, és elgondolkodik, hogy a képességét használja, vagy tényleg bemutassa, hogy hogyan is kell csinálni. De mivel nem szeretne fájdalmat okozni, így úgy dönt, hogy rendesen a feloldó bűbájra koncentrál.
-Azt mondom neked test, ne utánozz, hogy feloldhassalak.-mélyen Derek szemébe pillant, majd a következő pillanatban már maga felé húzza a fiúnak nem rég megsebzett kezét. Körmével felsérti a bőrét, és három csepp vért csepegtet a tálba.
-Megszabadulsz, tested újra figyelni fog rád és visszakerül az irányításod alá!-a tálban lévő cseppeket a fiú lába elé önti, majd visszafordul az ötödévesek felé.
-Most szeretném, ha ti is megcsinálnátok ugyan ezt, válasszatok magatoknak párt, és végezzétek el egymáson a rontást. Tálat azon a szekrényen találtok, a késeket pedig szétosztom.-magyarázza a nő, majd míg a társaság a tálakkal van elfoglalva, Fawn páronként egy kést oszt ki, és visszasétál a tanári asztalhoz, hogy lássa, miként dolgoznak a jelöltek.
-Pihenj egy kicsit Derek. Illetve válasz valakit, akivel meg szeretnéd ezt csinálni újra, mert mint látom páratlanul vannak.-szól mentoráltjához, hogy ha a fiú szeretne, leülhessen, ám ha nem, akkor segítsen még egy kicsit. Majd előveszi a kis papírokat, amin az igék vannak, és azzal is körbe sétál, és egyet-egyet letesz az asztalokra.
-Legyetek határozzak, és ne féljetek, ezeket is tudnotok kell, hiszen sosem tudhatjátok, hogy ki szeretne így megviccelni benneteket.-kuncogja el magát a nő, majd ahogy visszatért az asztalához árgus szemekkel figyeli a próbálkozásokat.



//A következő post szerdán kerül felírásra, addig mind a két fél írja le a postot, oda-vissza, rontással, és feloldó bűbájjal együtt. Tehát az egyik postban az első fél leírja, hogy hogyan végezte el a rontást, kicsit megmozgatja a másik karaktert, majd feloldja a rontást, a másik fél reagál a rontásra, a feloldásra, és elvégzi ugyan ezt a műveletet, majd ismét az első fél jön a reakcióval. Tehát az eső félnek két postot kell írnia, így páronként három post fog születni. Várom ki mennyire lesz kreatív.//
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Derek Sax Hétf. Május 14, 2012 6:25 pm

Amíg én jól elmorogtam magamban, addig a boszorka ismét beszélni kezdett. Megmutatja a feloldást. Hála az égnek, nem leszek a játékfigurája. Még jó, hogy nem adott rám öltönyt és alkotott mellém egy barbie-t. Bár, nem hiszem, hogy létezne kellően nagy babaház egy ilyen fajta játékhoz, de ez a nőszemély azt is megoldaná. Szembe fordult velem, elővéve azt a hátborzongatóan kedves mosolyát. Na, mi van? Megint össze akar vagdosni, vagy minek örül ennyire? „Azt mondom neked test, ne utánozz, hogy feloldhassalak.” Az agyam is ezt ismételgeti, nem mintha használna. Tekintetünk összekapcsolódott, épp úgy, mint a szenvedélyes szeretőké, avagy az örök ellenségeké. Ebben a pillanatban el sem tudtam dönteni, hogy mi melyik kategóriába tartozunk. Csak egy alkalommal voltam a szeretője, s bár nem kímélt az óra alatt, azért ellenségnek sem tekintettem igazán. Mielőtt tovább agyalhattam, megint kézen ragadott és mintha puszta megszokásból tette volna, felsértve bőrömet három csepp vérem vette. Ez valami mánia nála? Jó, persze, vérmágia órán vagyunk, de azért nem vagyok boroshordó, hogy kedvére megcsapolhasson. „Megszabadulsz, tested újra figyelni fog rád és visszakerül az irányításod alá!” Csak néztem, ahogy a lábam elé önti a vérem. Már csak az hiányzott, hogy fel is nyalassa velem. Na, attól lett volna mókás a napom.
A jelöltekhez intézett a professzornő pár mondatot, majd kiosztotta a kellékeket. Én közben ujjaim mozgásában leltem örömömet. Végre ismét én irányítok. Ezt már szeretem! Mit nem adtam volna azért, hogy ugyanezt megtegyem a nővel. Az biztos, hogy akkor nem csak a fejét vakargatta volna. Fawn arra kért, hogy pihenjek, vagy inkább segítsek az egyik tanítványának és legyek a társa ebben a kis játékban.
-Miért is ne! Ez annyira szórakoztató, hogy ki nem hagynám! – Enyhe gúny bujkált a hangomban, de azért engedelmesen beálltam a hozzám legközelebb eső jelölt (Adam) mellé. Még egy- két vágást csak kibírok alapon.
-Szia… Derek Sax.. – Köszöntem az ismeretlen srácnak, majd elejtettem a nevemet is bemutatkozás gyanánt. Persze igyekeztem halkan beszélni, hogy miért, azt az ég tudja.
-Kezdem én, jó? – Ezzel a kezembe is vettem a kést és a fiú kezéért nyúltam. Essünk túl rajta amilyen gyorsan csak lehet.
-Nem vagyok mészáros és mások megaláztatását sem élvezem különösebben. – Biztatóan az arcára emeltem a tekintetem, majd egyetlen vágással sebet ejtettem rajta, hogy aztán vérét a tálba gyűjthessem. Most azért örültem annak, hogy bábúként is figyelemmel kísértem a mentorom szavait. A seb lezárásra került, s ismét rajtam volt a sor. Egy pillanatra elgondolkoztam, hány cseppet is kell hozzáadnom saját vöröslő folyadékomból, majd mikor előjött emlékezetem polcáról az információ, bátran, egyetlen mozdulattal vágtam meg magamat is. Három apró csepp hullt a tálba és már keverhettem is össze a vért, hogy aztán ismét megtornáztatva emlékezetemet, felrajzoljam a pentagrammát a közepébe pedig a félholdat. Végre elkészültem a kutyvalékkal, így a társam felé nyújthattam.
-Egészségedre! – Csúszott ki a számon egy szó, mely a jelenlegi helyzetben felért egy poénnal. Csendesen vártam, hogy Adam összeszedve bátorságát megigya a ragacsos életerőt. Komolyan, ez az óra a vérfertőzés Mekkája! Miután megitta, szóra nyitottam a számat.
- Vérem véreddel keveredve, örök átokban égve, általam megrontatik!- Mondtam ki tisztán és érthetően a felidézett átkot. Eljött a pillanat, hogy próbára tegyem, vajon sikerrel jártam-e. Nem akartam semmi megalázó dolgot művelni az ismeretlen ismerőssel , ezért egyszerűen leültem egy közel eső székre. Persze ő követve a mozdulataimat, szintén helyet foglalt.
-Pihenjünk egy kicsit! –Kezem a combomra ejtve, csendesen néztem körbe. Már nagyon jól tudtam, hogy a mellettem ülő ugyan ezt teszi. Végül rá emeltem a tekintetem.
-Ez egy kissé gyerekes, nem? – Tudtam, hogy nem kaphatok választ a kérdésemre, ezért egy kisebb fintorban éltem ki a nemtetszésem, majd felállva a késért mentem.
-Vessünk véget a cirkuszi mutatványnak! – Szembe fordultam a fiúval, hogy megkezdhessem az átok feloldását.
-Azt mondom neked test, ne utánozz, hogy feloldhassalak.- Újra a szemébe néztem, s megragadtam előzőleg már megsebzett kezét, hogy épp csak felsebezve bőrét, három csepp vérét a tálba gyűjtsem.
- Megszabadulsz, tested újra figyelni fog rád és visszakerül az irányításod alá!- Már löttyent is lába elé a tál tartalma. Ezzel sikeresen teljesítettem életem első vérmágia próbatételét. A takarítóknak pedig tiszteletem!
-Tessék, vagdoss kedvedre! – Társam felé nyújtva kezem adtam meg a jelet, hogy nyugodtan neki kezdhet a dolognak.
Derek Sax
Derek Sax

Név :
Derek Waylon Sax

Hozzászólások száma :
102

Pontok :
108

Reputation :
3

Join date :
2012. Jan. 22.

Idézet :
Vezess, kövess, vagy állj félre az útból!


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Kedd Május 15, 2012 8:09 pm

Mellém ült a következő jelölt, csaj.
- Ó, dehogyis, nyugodtan. - örültem neki, hogy legalább nem leszek egyedül.
Utána mit sem foglalkozott a jelenlétemmel, az ajtót fürkészte. Na, ez pasi lesz. És lám! Romeo jött be, hirtelen nem tudtam, hogy kinek intett - lehet mindkettőnknek - így visszaintettem.
~ Adam, ez így nem teljesen igaz. A tudatához nem piszkáltam, egyszerűen csak megrontottam a vérét a sajátommal. És az igével életre keltettem a vérem benne, ezért teszi azt, mint én. ~ mondja a professzor.
Wow. Gondolhattam volna, hogy sz@rul válaszoltam. Látszik, hogy nem vagyok idevalósi. De akkor is! Legalább lehetne egy kicsivel kedvesebb vagy valami. Így annyira hátborzongató... Egy kicsit többet kellene járnom órákra, mert így totál béna leszek. Persze, hogy nem Holly-t hibáztatom, természetesen csak én tehetek az egészről.
~ Rendben, most pedig megmutatom a feloldást is, az kicsit bonyolultabb, de nem vészes. ~ na erre már tényleg kíváncsi vagyok.
Ugyan hogy lehetne már "nem vészes"? Így is elég d*rva az egész vérmágia óra, nemhogy még egy testet is uraljon. Vagy hogy nevezzem...
~ Azt mondom neked test, ne utánozz, hogy feloldhassalak. ~ utána körülbelül ugyanaz volt, mint azelőtt, csak fordítva, bár nem itatta meg vele a vérét, csak a lába elé önti. Komolyan mondom, még az lesz, hogy felnyalja. De hál' istennek nem ez történt. Ezzel véget is ért.
Hű. Na szóval mi vagyunk a sorosak. Nem rossz, nem rossz... Szegény Derex srácot megsajnáltam, amikor megkérte - már, ha annak nevezhetjük -, hogy legyen kedves egy ötödévessel megcsinálni újból.
~ Legyetek határozzak, és ne féljetek, ezeket is tudnotok kell, hiszen sosem tudhatjátok, hogy ki szeretne így megviccelni benneteket. ~ ijesztő volt az a kacagás, már libabőrös lett a hátam is.
Legnagyobb meglepetésemre Derex hozzám jött.
- Hali. Adam. - kezet ráztam vele, és hú. Hirtelen nem tudtam, hogy mihez kezdjek.
Biztos, hogy bénázni fogok, de megkönnyebbültem, mikor közölte, hogy ő kezd. Legalább mihamarabb túljutok rajta.
- Persze, nyugodtan. - válaszolok, majd felé tartom a kezem, és egy kicsit fájt a vágás, de kellemesen.
~ Nem vagyok mészáros és mások megaláztatását sem élvezem különösebben. ~ biztatóan közölte, mire csak bólintottam, nem bírtam megszólalni.
Aztán ő is hozzáadott három cseppet a saját véréből, és felrajzolta a pentagrammát a közepébe pedig a félholdat.
Na most jött a legundorítóbb része. Meg kell innom. Kezembe vettem a tálat, és kifújtam a levegőt, majd egyszerre megittam az összekevert vért.
Fúj. Közel sem olyan jó az íze, mint gondoltam. De szerencsére csak egyszer kellett innom belőle. Másodjára már nem bírtam volna ki.
~ Vérem véreddel keveredve, örök átokban égve, általam megrontatik! ~ és beteljesült. Hirtelen mozogni se tudtam, hisz éreztem minden porcikámat, de nem tudtam mozogni. Furcsa érzés volt, de jó értelemben is.
Amint Derex leült, szinte ugyanazokkal a mozdulatokkal követtem példáját. Nagyon fura volt! Érezni, hogy uralkodok magamon, de a véremet pedig megrontotta, vagy mit csinált.
~ Pihenjünk egy kicsit! ~ nem rossz, van humora a srácnak. Próbáltam egy kicsit is nevetni, de nem sikerült.
~ Ez egy kissé gyerekes, nem? ~ amint rájött, hogy úgysem tudok adni választ, elfintorodott. Pedig legbelül már tényleg válaszoltam volna. Mintha egyben lennék lebénulva és néma.
Most jön a feloldó "átok".
~ Azt mondom neked test, ne utánozz, hogy feloldhassalak. ~ már kezdem érezni, hogy kicsit mozogjak - de nem eléggé. Megfogta a kezem, és három csepp vért tálba gyűjtött.
~ Megszabadulsz, tested újra figyelni fog rád és visszakerül az irányításod alá! ~ ezzel a tál tartalma pedig a lábamnál kötött ki.
Hú. Mintha hirtelen kifújtam volna magam, olyan érzés volt. Egy kicsit szellőznöm kellett, tisztára olyan voltam, mint egy bábú. De eléggé kényelmetlen mégis.
~ Tessék, vagdoss kedvedre! ~ felém nyújtva kezét adta meg a jelet, hogy nyugodtan neki kezdhetek a dolognak.
- Öhm... Oké. - egy kicsit elbizonytalanodtam, de vettem a bátorságot, és a késért nyúltam.
Felidéztem az alap dolgokat a professzornál, és Derexnél.
Megragadtam Derex karját és ott, ahol a professzor már megvágta karját, szinte alig vágtam meg a sebét, mert már így is fel volt vágva, csak egy kicsit kellett megszorítanom, hogy ömöljön ki belőle a vér. Nem akartam túl sokat, így már el is toltam onnan a kezét.
Aztán a saját kezemen végeztem a kísérletet, viszont ide csak három csepp vér kellett. Amint összkevertem a kettőnk vérét, megrajzoltam a pentagrammát a közepébe pedig a félholdat. Ezután odaadtam Derexnek a tálat, hogy megihatja. Remélem eddig mindent jól csináltam, Tudok ennél bénább is lenni.
Amint Derex megitta a tál tartalmát, jött a véres átok:
- Vérem véreddel keveredve, örök átokban égve, általam megrontatik! - mondtam a lehető legartikuláltabban és tisztán az átkot, hogy nehogy a hangom hallatán mégiscsak rossz felé sújt az átok.
Gondolkoztam, hogy mit is csinálhatnék, valami olyan egyszerűt kellene, mint a székre leülés. Így inkább arra gondoltam, hogy csak simán integethetnék.
Derex követte példámat, és jól esett. Na ez a jobbik rész, mint a bábáskodás. Mintha le lennénk fagyasztva.
Nem akartam tovább húzni az időt, folytattam a feloldó átkot.
- Azt mondom neked test, ne utánozz, hogy feloldhassalak. - a késsel megint felvágtam sebeit, most csak három csepp vért gyűjtöttem a tálba. Ezután én voltam a soros, "megcsapoltam" magam.
- Megszabadulsz, tested újra figyelni fog rád és visszakerül az irányításod alá! - és ezzel a tál tartalmát a lába elé öntöttem. Hú. Ezzel is túlvagyok.
Amint véget ért mindkettőnk kísérletezése, hozzá fordultam.
- Minden rendben van? - nem tudom, hogy hogy jött ide ez, de úgy éreztem második alkalommal csak rákérdezek.
Elővettem egy zsebkendőt magamnak meg Derexnek is, hogy letörölhessünk a vért magunkról. Undorító látvány.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Derek Sax Szer. Május 16, 2012 8:15 am

Ismét rajtam volt a sor, hogy rongybaba szerepben tündököljek. Nem voltam oda az ötletért, épp ezért akartam gyorsan átesni a dolgon. Amit meg kell tenni, azt meg kell és kész. Adam felé nyújtottam a kezem, hősiesen várva, hogy felsértse a bőröm. Így érezheti magát a disznó is a vágóhídon. Szerencsémre a srác nem sokáig vacakolt, megragadta a karom és épp ott, ahol előzőleg Fawn, ejtett egy apró bemeccést. Miután sikeresen lecsapolt, 3 csepp vért áldozott a saját vérmennyiségéből is. Jött a boszorkánykonyhás rész, majd a jó kis részegeskedés. Most sem várakoztam sokat, amint lehetett leöntöttem a torkomon az utolsó cseppig. Ez az adag itóka is úgy felbolygatta az érzéseimet, mint az előző. Bár most valami új is keveredett a dologba. Kissé morbidnak véltem, hogy egy másik srác vérét kell magamba döntenem. Valahogy nem tetszett a dolog, de elviseltem. Ez olyan, mint a kaja. Teljesen mindegy, hogy tyúk vagy kakas, a hús az hús… Mondogattam magamban. Amíg Adam befejezte az átkot pár röpke szóval, én elmerültem a vörös életerő örömeiben. Kíváncsi voltam, mit talál ki a partnerem. Megint fejet kell kurkásznom? De nem, csak egy laza integetés volt az egész. Most is irányíthatatlan testemmel követtem a „bábmester” mozdulatait. Pár perc múlva, már a feloldó átok megvalósításán ügyeskedett. Három csepp vért sajtolt ki belőlem ismét, majd olyat tett, ami eléggé meglepett. Hé! Mit művelsz? Kiáltotta elmém, de a szám mozdulatlan maradt. Megcsapolta magát, holott most nem kellett volna. Előre féltem, mi lesz, ha kiönti a keveréket. Ugye nem robbanok fel, vagy ilyesmi? És már loccsant is a földre a ragacsos trutyi. Szinte azonnal szédülni kezdtem és minden erőmet összeszedve az asztal szélébe akartam kapaszkodni, de csak gondolati síkon sikerült. A srác megszólalt, de hiába akartam, képtelen voltam válaszolni. Homályosan még láttam, hogy zsebkendőt vesz elő. A következő pillanatban már olyan érzésem volt, mintha a tetőről ugranék le, szép, egyenes szabadeséssel. Végül egy koppanás, ami még visszhangzott is a fejemben és elsötétült minden...
Derek Sax
Derek Sax

Név :
Derek Waylon Sax

Hozzászólások száma :
102

Pontok :
108

Reputation :
3

Join date :
2012. Jan. 22.

Idézet :
Vezess, kövess, vagy állj félre az útból!


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Romeo Costa Csüt. Május 17, 2012 2:45 pm

Az Asa mellett ülő srác visszaintett nekem, amikor én intettem a lánynak. Vajon ismer, vagy csak illedelmes?
A terem végében ezen is gondolkodtam többek között. Ha Julia vissza tudná adni az összes emlékem de boldog lennék! Vagy mégsem... az eddigi visszaszolgáltatottak sem valami fényesek. Egy már biztos, nem átlagos gyerekként nőttem fel és ki tudja mit tettem még, amit homály fed jelenleg.
A banya elkezdett órát tartani. Megint vágicskált, uralkodott más testén, aztán elszakította a köteléket. Összevont szemöldökkel figyeltem az eseményeket. Amikor azt mondta, hogy most mi következünk, és kiosztotta a késeket, megfogtam a kezét.
- Engem senki sem fog bábjaként mozgatni! Akkor sem, ha Nüx akarja így! - sziszegtem a fogaim között és kivettem a kezéből a felém nyújtott kést. Amúgy is páratlanul voltunk. Már azt hittem, hogy nem lesz párom, amikor a negyedéves srác az ismeretlen ismerős mellé lépett. Így Asaliah lett volna a párom. Na őt aztán végképp nem vagdosom egy ilyen b@romság kedvéjért. Semmilyen mocskos mágiával, vagy képességgel nem lehet rávenni erre.
A banya újra körbejárt a papírokkal. Amikor letette elém az igét tartalmazó cetlit, tiszta erőmből szegeztem oda a késsel a padnak. Ha valaki onnan el meri emelni a célból, hogy a banyának engedelmeskedjen, megbánja. A tűzzel pedig nem tanácsos játszani...
Romeo Costa
Romeo Costa

Név :
Romeo Enrico Costa

Hozzászólások száma :
184

Pontok :
184

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Pént. Május 18, 2012 11:50 am

Egy, nem tetszett az óra, kettő, semmi kedvem nem volt benn lenni, három, Romeo megérkezett. Minden figyelmem arra terelődött, hogy ne legyek ideges, már nem is voltam kíváncsi az órára. Rosszul érintett, hogy újra kell látnom a fiút, valamiért menekülni akartam. Fawn lassan kiosztotta az eszközöket, ám Romeo nem igazán akart engedelmeskedni. Míg lejátszódott a kis közjáték, professzor és jelölt között, addig én döntöttem. Bocsánat kérőn Romeo-ra pislogtam, összeszedtem minden bátorságomat, felpattantam, és kirohantam a teremből. Se kedvem, sem pedig lelkierőm nem volt ehhez. Hiába mondta Val, hogy erősnek kell mutatkoznom. Tudtam, hogy nem vagyok rá képes, hogy beszéljek a fiúhoz. Még nem álltam arra készen, hogy tudjam mit tegyek.

//köszönöm az órát//
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 2 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

 :: Emelet

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.