Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Loranys rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Loranys rejtekhelye

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Vas. Nov. 27, 2011 9:01 pm

-Halál?? Mármint úgy érted... a tested elutasította az átváltozást, de még is itt vagy?-néztem rá hitetlenkedve. Szörnyülködve néztem ahogy itta a vért, undorító volt... Bár persze Ezránál nem ezt mondtam. De ez legyen az én gondolatom továbbra is.
-Fogadhatunk, hogy jól esne... Amit nem szeretek az természetes, hogy fújjolom.-magyaráztam kioktató hangon. Ekkor viszont valamit elkezdett mesélni. De nem túl sok dolgot mondott, elcsüggedtem.
-Nem, nem tök mindegy...-újra megjelent lelki szemeim előtt a kép arról a... kiről is? Mindegy, a lényeg, hogy megborzongtam.
-Megmondanád Loranys-nek, hogy elengedhetné azt a srácot?-kérdeztem gúnyosan, és a "szoba" felé böktem a fejemmel. Ha én bemegyek, nem állok jót magamért!
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Vas. Nov. 27, 2011 9:19 pm

A szememben a rossz emlék szikrája pattogott.
- Erről igazán nem akarok beszélni!...- mondtam mérgesen. Semmi köze a halálomhoz. Senkinek semmi köze hozzá! Ha már nem tudtak ott lenni, valaki, bárki, hogy egy utolsó pillanást vethessek egy szerettemre, vagy akárkire, aki mellettem állt, csak a professzor. Ezért hálával tartozom neki.
Felhorkantottam.
- Ha vámpír leszel, akkor majd úgyis meg kell szeretned.- forgattam a szemeimet.
Kicsepegtettem az utolsó vérmaradványt is a zacsekból. Hmm, ez fincsi volt.
Loranys? Szóval a csaj tényleg az, akit meg kellett keresnem.
- Mondd meg neki te!- válaszoltam. - Nem vagyok senki küldönce...
A vért viszont úgy is be kell adnom neki, de most nem akarom megzavarni, akármit is művelnek... nem az én dolgom. És nem szívesen kezdeném úgy a kapcsolatunkat, hogy magamra haragítom.
Végül úgy döntöttem, ezt is teszem, majd később felkeresem. Ott hagytam a kukkoló csajt és felfedező útra indultam.

//Elle Bloomberg beugrója//


A hozzászólást Elle Bloomberg összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 28, 2011 4:58 pm-kor.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Hétf. Nov. 28, 2011 2:01 pm

Még mindig poénkodott, mintha gy bár közepén ücsörögnénk egy jéghideg koktél mellett, és nem éppen kikötözve beszélgetnénk.
-A gyöngédség másnak jár, nem neked,- válaszolok vissza neki keményen. Majd keresztbe fontam a kezeimet a lábaimon és úgy vártam a választ, de nem kaptam rá. Majd rögtön a következő kérdésre válaszolt. Nos, oké, gondoltam mosolyogva akkor válaszolok neki, persze nem kap egyenes választ.
-Egy tanár,- feleltem neki nemes egyszerűséggel. Az első kérdését direkt nem reagáltam le, mert tényleg semmi köze nem volt, ha lett volna se válaszoltam volna.
-Honnan tudod, hogy mit élvezek és mit nem..?- kérdeztem tőle, majd szomorúan gondoltam arra, hogy többet nem lesznek érzéseim, nem élvezhetek, semmit, majd megráztam a fejemet, hogy kiverjem a gondolatot.
-Szóval te jössz, mondd meg honnan tudsz rólam?- majd megint a nyakánál voltam.
-Ide figyelj tudom, hogy kitől hallottál és elég nagy barom lehetsz te is, meg ő is, mert már tudja, hogy járt itt valaki. Ha beköplek titeket meghaltok, végleg, hanem akkor is megtudja, és engem is kinyír. Mi értelem falazni nektek?- meredek rá dühösen.


A hozzászólást Loranys Stackhouse összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 28, 2011 8:51 pm-kor.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Hétf. Nov. 28, 2011 4:34 pm

-Rendben, értem, ne haragudj...-néztem a vörösen izzó szempárba, aztán a vér témánál is leragadtunk kicsit... Neee, erről úgysem beszélhetek komolyabban... Igen ízlik a vér... de nem a tasakos... Talán még el is pirultam, de ő ezt nem láthatta, sötét volt. Gondolhattam volna, hogy nem akar Lora-nak szólni. Ám legyen... Hátat fordítottam neki, majd beléptem a lezárt alagút részbe.
-Nem akarom elrontani ezt a kellemes bájcsevejt tubicáim... Megkaptam az infót amin elindulhatunk. Lora te meg ne fenyegess senkit.-néztem farkas szemet a lánnyal. A kardommal rávágtam a bilincsre, ami azonnal kettényílt.
-Elég az ostoba tréfáidból kisasszony. Te nem ilyen vagy!-még mindig Lora-hoz intéztem a szavaimat, nem mertem ránézni Ezrára. Ezt betudhatjuk annak is, hogy a vérének az illata megint befészkelte magát az agyamba, és nehéz volt kizárnom onnan.
-Mennünk kell!-ezt már a fiúnak mondtam, de még mindig nem néztem rá.
-Elég volt a játékból, fontosabb dolgunk is lesz ennél...-sóhajtottam, majd végre Ezrára pillantottam. Apró vágások éktelenkedtek rajta, és nagyon nem tetszett. Persze neki lehet, hogy szexepil, de most nem ezen akartam gondolkodni. Csak mielőbb ki akartam innen jutni.
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Hétf. Nov. 28, 2011 4:56 pm

- Milyen igazságtalan az élet...- mondtam egy szarkasztikus horkantással.
Következő válasza azonban meglepett. Kis idő kellett, hogy leessen, nem az első kérdésemre válaszolt, hanem már a másodikra. Az, hogy valaki életében csak egy valaki legyen, és az is tanár... az már beteges.
- Sosem bírtam őket.- fintorodtam el.
Most már az is kiderült, hogy okkal. Nem értem meg azt az életfilozófiát, ami arra visz, hogy tanár legyél...
- Már megbocsáss, de tudok egy s mást a női nemről. - villantottam rá kisfiús mosolyomat. Persze, túlontúl sok lett volna, ha mindent tudnom kéne, de már ennyivel is tudok boldogulni.
Újra kérdezett, de rögtön meg is válaszolta magának. Akor az én jelenlétem már fölöslegessé vált, akár mehetnék is... ha ez a cucc nem lenne a kezemen.
Szerencsére nem kellett kitalálnom okot, vagy még jobban felhúznom azzal, hogy mert engem vétek lenne beköpni, mert előugrott...
- Asaliah? - néztem nagy szemekkel. B@sszus, most nem áll jól a szénám... miért most kellett erre vetődnie? Vagy csak a nagy megmentés szerepre vágyott? Hát nem fogok neki évekig hálálkozni. Igaz, enyhén szorult helyzetbe kerültem, de képes lettem volna kivágni magam belőle, valahogy...
Szétszedte a bilincset, mire megdörzsöltem a csuklóimat. Most van két szép karkötőm, csodás..
- Rendben, benne vagyok, menjünk!- vigyorogtam a lányra. Most aztán láthatja, hogy mégiscsak élve és... kis sérülésekkel megúsztam az "életveszélyes" kalandomat.

//Éjszaka háza/...//
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Hétf. Nov. 28, 2011 5:06 pm

-Nem Ezra, csak szellemet látsz...-látványosan forgattam a szemeimet. Kicsit ideges voltam, mert nem akartam, hogy nagyobb baja legyen a fiúnak, és igen, pont azért, mert ellenkező nem! Kész nem nyitok vitát... Csak ne lennék olyan nagyon rosszul, és ne látnám mindig azt az arcot a fejemben.
-Még szép, hogy benne vagy!-néztem rá kicsit sértődötten, a f3ne a gondolta, hogy ennyire belemerül egy kis információ szerzésbe. Kisétáltunk az alagútból, majd a limuzin felé vettem az irányt. Ahogy odaértünk kifújtam a levegőt, mintha évekig tartottam volna benn.
-Ezeket le kell kezelni.-pillantottam rá, ahogy végre megláttam az utcai lámpák fényénél... Megcsóváltam a fejem, majd beültem a kocsiba, és lassan elindultam. Út közben azon törtem a fejem, hogy ki lehet az a pasas, aki megjelenik lelki szemeim előtt. Valahogy nem akartam annyira bele menni a dologba, így lassan meg is érkeztünk a sulihoz.

//Éjszaka Háza/Lánykollégium/Éjfél háló//
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Kedd Nov. 29, 2011 2:45 pm

Az események hirtelen felpörögtek, megjelent az a csaj, a fene se jegyezte meg, hogy hogy hívták, és kimentette a barátját. A csaj úgy mentette ki, a barátját mintha én lennék az ősi ellenség... várjunk csak, hisz én vagyok az. Oké, igazából nem akartam veszekedni, mert tudtam, hogy most már akár mikor betoppanhat Ő. És... és nem akartam, hogy itt találja őket...
-De azt hiszem maradt nálam maradt valami, ami után el fog jönni.- forgattam elgondolkodva a bicskáját, majd zsebre vágtam. Éreztem, hogy hiányozni fog neki...

//A másik lányt keresi... //
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Pént. Feb. 10, 2012 1:57 pm

Amikor beértem sötétség fogadott, ismét éhes voltam, de lassan hajnalodott, nem tudtam mit tegyek, nem akarok megint patkányt kajálni, fúúúúj. Leültem egy sarokba, pont mint első nap, és az életemen gondolkodtam, mennyi rosszat tettem.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Pént. Feb. 10, 2012 2:01 pm

Bár a múltkor nem erre jöttem, most is gond nélkül idetaláltam. Óvatos léptekkel mentem a föld alatti folyósón, nehogy meghalljanak. Az egyik beugróba bepillantva egy lányt láttam a földön kuporogni, de túlságosan belemélyedt valamibe, nem vett észre. Azon kezdtem el tűnődni, hogy valyon mennyi ilyen kis szörnyecske él a föld alatt...
Megérkeztem a másik lány helyére, ahol a múltkor is jártam. Büdös patkány és szemét szag keveredett, de nem foglalkoztam vele. Gondoltam, megvárom őt itt, de ahogy beléptem, észrevettem, hogy már itt van.
- Nálad maradt valamim!- vágtam bele kertelés nélkül. Ugyan már, udvariasság ennek? Még nem felejtettem el, hogy teljesen szitává vagdosott... Remélem, a meglepetés hevében gyorsan odaadja a bicskát és én már itt sem vagyok...
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Pént. Feb. 10, 2012 2:35 pm

Előbb megéreztem az illatát, mint hogy hallottam volna, hogy itt van. Ez az éhség első jele, szemem vörösen izzott. Mielőtt beléphetett volna a bejáraton már előtte teremtem és kezem a torkára szorult.
-Nicsak ki van itt....- jelentettem ki mézes-mázos hangon. -Hol voltál?- folytatom szempilla rebegtetve, majd elengedem. Nem akarom megkínozni most... annyira.
-Csak nem erről beszélsz...?- kapom elő a farzsebemből a bicskáját.
-Sajnálattal közlöm, hogy ez az enyém,- azzal visszavágom.
-nem vagy szomjas?- kérdezem vendégszeretőn. majd a falnak dőlve vártam a válaszát.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Pént. Feb. 10, 2012 2:48 pm

Újra az ismerős kéz fonódott a nyakam köré, a hozzátartozó ismerős vörösen ízzó szempárral társulva.
- Csak itt-ott, de látod, hogy nem bírom sokáig nélküled.- tért vissza a régi pimasz énem. Mikor elengedte a nyakam, megdörzsölgettem magamnak.
Lazán elővette a zsebéből a késem, és nagyképűen közölte, hogy az övé. Még mit nem! Figyelem, hogy visszacsúsztatja a farzsebébe, és nem tudok mit tenni, még is csak férfiból vagyok, meg kell állapítanom, hogy nem rossz a hátsó fele... Nem bánom, hogy onnan kell megszereznem a késemet.
- És mi vehetne rá, hogy visszaad?- kérdezem féloldalas mosollyal. Csak lazán, nem akarom, hogy megtudja, mennyit is ér nekem...
A kérdésére megnyalom a szám szélét.
- Miért, mit ihatnék idelent?- nézek körbe a bűzgödörben. Tény, talán az ő kuckója, vagy minek nevezzem, egy árnyalatnival tisztábbnak tűnik a folyósótól, de azért a komfortos otthon fogalmától még távol áll.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Pént. Feb. 10, 2012 3:25 pm

Ahogy látom az elmúlt időben mit sem tanult a hibájából, még mindig ugyan olyan tökelütött jelölt létére, mint volt. Hát úgy nézz ki a múltkori nem volt épp elég ő-uraságának. Szem forgatva konstaláltam, hogy a nyakát dörzsölgeti.
-Jajj már, ne dramatizáld túl,- mondom neki körmeimet vizsgálgatva,- ha azt akartam volna, hogy fájjon, már nem lélegeznél.
-Azzal elkezdtem sétálgatni fel alá a helyiségben.
-Hááát, igazából amit én akarok azt nem adhatod meg, szóval szerintem vegyük tárgytalannak az ajánlatodat. - azzal hátat fordítottam neki, nem tudom miért nem akartam kárt tenni benne, pedig éhes voltam már....
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Pént. Feb. 10, 2012 3:38 pm

Bár csak a szemét forgatja, tudom, hogy élvezi, hogy ő tűnhet erősebbnek. A nők sosem voltak normálisak, ez alól a vörösek sem kivételek.
- Milyen kedves fogadtatás.- mondom gunyorosan.- És igazán megnyugtató, hogy nem akarod, hogy fájjon!- vigyorogtam rá most már teljesen. Most megfogtam. Kíváncsi vagyok, mivel hárítja ezt el...
Szavaiból arra kell következtetnem, hogy a bicskát még is csak magamnak kell visszaszereznem. Az teljességgel kizárt, hogy anélkül távozzak ma innen.
Súlyos hiba volt, hogy hátat fordított nekem. Közelebb léptem és átkaroltam hátulról. Az orromba szökő bűzzel mit se törődtem. Ha egy férfi ember képes egy életen át a saját bűzében élnie, ez már meg se kottyan. Bizony, előfordult, hogy drága öcsém hetekig ki se jött a szobájából... na ez a szag ahhoz semmi.
- Biztos van valami...- suttogtam a fülébe, miközben az egyik kezemet észrevétlenül a farzsebébe csúsztattam.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Pént. Feb. 10, 2012 5:50 pm

Nos nem tudom még most sem eldönteni, hogy ő valóban egy hatalmasan nagy idiót# vagy csupán tényleg ennyire gyengének tart, és még mindig nem vágta le, hogy mennyire erős vagyok, vagyis nála mennyivel erősebb vagyok.
-Hááát tudod,- kacsintok rá továbbra is a kedves arcomat mutatva,- régi ismerősökkel már csak így szokás. Tudod hellyel is kínálnálak, de félek a végén még felfázna az a sz3xi hátsód.- húzom tovább az agyát. Nem csak testileg lehet kínozni valakit. Sőt a testi fájdalom egyszer elmúlik, de ha a lelken vágnak súlyos sebet akkor az lehet soha nem gyógyul be. Tudtam, hogy neki ez a bicska esszmei értékű.... ezért nem kapja meg soha sem. De élvezet játszani, szerencsére az elmúlt hónapokban tökélyre fejlesztettem e művészetemet.
Mikor hátra fordultam kezeit megéreztem a derekamon, nem hittem volna hogy ennyire kell a bicska. De körül belül pár perc múlva úgy is elmenekül, a bűzömtől, mindenki így tesz. Ahogy hangját meghallottam remegés futott végig rajtam, régóta nem voltam férfival, és ezerszer erősebb mint amit valaha éreztem Nate-nél. Gondolom a felerösődött vágyaktól van ez. Hagytam, hogy keze becsússzon a zsebembe, majd mikor mélyen volt, egy fájdalmas és hirtelen mozdulattal kivettem azt. Ugyan abban a percben a kezem a nyakára siklott, háttal neki löktem a falnak, és egyre erősebben szorítottam ujjaimat. Láttam, hogy már lilul a jóképű arca.
-Nos úgy látom te semmiből sem tanulsz. Eddig nagyon kedves voltam veled, de úgy látszik nem tetszett. Ez,- vettem ki a bicskát, majd el is dugtam a melltartómba. Oda fix, hogy nem nyúl be,- szóval ez az enyém. Vágod, és most ha nem akarod, hogy megint szét vagdossannak, harapdáljanak és szívjanak, húzz innen, mert k#rva éhes vagyok.- azzal, rámorogtam, hogy tényleg komolyan vegyen. Bár igazából eszem ágában sem volt elengedni, éhes vagyok nagyon, de ezt ő nem sejtheti.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Pént. Feb. 10, 2012 6:20 pm

Még is sikerült neki valahogy kivágnia magát a cukkolódás alól, na sebaj.
- Hogy te milyen gondos vagy!- vágom rá. Na végre, egy mosolyt sikerült csalnom az arcára, még ha gonosz mosoly is, de már van köze egy igazihoz. Még a végén kiderül, hogy nem is olyan rossz kislány ő, mint aminek mutatja magát... Végül is, már az is haladás, hogy legalább 10 perce itt vagyok és még mindig épen és sértetlenül.
- De akkor te is úgy gondolod, hogy szexy, ez megnyugtató!- fordultam hátra, ellenőrizni, hogy valóban megvan-e a saját s.eggem.
Nem hagyta, hogy kikaparjam a bicskát a zsebéből, de valahogy az éles érzés elmaradt, akkor is, amikor a falhoz nyomott.
Csak néztem a mellei közt eltűni kés után. Nem mondhatom kifejezetten azt, hogy rossz helyre került, de azért helyet cserélnék vele.
- Valamit el kell árulnom...- vigyorogtam az arcába, miután abbahagyta a fenyegetőzést. - Mióta nem találkoztunk, mondjuk úgy, szintet léptem, mint szuper Márió.
Miután ez a magyarázat nem volt elég érthető, folytattam.
- Ötödéves lettem, és ajándékot kaptam Nüxtől.- most én ragadtam meg a kezeit és fordítottam egyet magunkon, hogy az ő háta támassza a falat. - Sejted mifélét?- csillant meg a huncut fény a szememben, de a szorításból nem engedtem. Most már erő egálban vagyunk.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Szomb. Feb. 11, 2012 5:13 pm

Hiába hiszi azt, hogy ha mosolyt csal az arcomra, már nem vagyok gonosz, nem munkálkodik bennem a gyilkos ösztön, akkor abban nagyon téved. Még ha csak valóban kedves is akarnék lenni, akkor is az dolgozna bennem mikor tudnám elharapni a torkát.
-tudod.... csak vendégszerető. Éreztem amint a sötétség egyre jobban kiálltott a bensőmben, hogy laktassam jól, hogy vegyem a vérét. De nem akartam gyorsan, az unalmas lenne, inkább csak játszok vele, mint cica a kisegérrel.
-Hát igazából csak nem akartam megsérteni férfiúi büszkeségedet. Tudom milyen érzékenyek vagytok...- mondtam neki száj harapdálva. Persze mindketten nagyon jól tudtuk, hogy nem igaz, hiszen tényleg formás a hátsója, lehet még Prittnél is jobban. Hmm, fini. láttam amint bicskája útját követi a melleim közé, majd mikor tekintetünk találkozott gyilkos fény csillant vörös szememben. Kíváncsian húztam fel szemöldökömet kijelentésére, igazából majdnem szembe röhögtem, csak nem akartam szegényt nagyon megbántani. Mielőtt bármit reagálhattam volna rá, megragadta a kezem és hátamat a falnak nyomta. Hát igazából tetszett, hogy nem egy gyenge mickey egér, nem olyan törékeny. De korántsem lesz erősebb nálam, hiába számít rá. Még én sem tudom még milyen erős vagyok. Mikor közölte az álláspontot, a fájdalom egy apró szikrája tűnt fel szememben, de már el is tűnt mielőtt észre vehette volna. Én sosem leszek ötödéves, vagyok vámpír, csak egy gonosz, vámpírjelölt- gyilkoló gép. köszönöm Fawn, ezért megfizetsz.... Nem erősködtem egyelőre, hagytam, hogy tartson.
-Sajnos nekem is van meglepetés a tarsolyomban drágám, és nem is akármilyen....- feleltem neki hideg hangon, de vártam, hogy mit tesz.
-remélem cuki vagy tini-nindzsaként, drágám, verekedni is szeretnél, vagy elég ha kicsit iszok belőled.... ne aggódj nem fáj... annyira, legalábbis nekem...- majd hogy nyomatékosítsam szavaim, megnyaltam a szám szélét, majd rákacsintottam.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 11, 2012 5:41 pm

- Azt elhiszem, idelent nem lehet túl sok látogató...- célzok újra a hely tisztaságára. Újra az a kérdés merül fel bennem, hogy vajon hányan lehetnek idelent. Amekkora szenzációnak számítok itt, nem hiszem, hogy túl sokan. Remek kis búvóhelyet sikerült találniuk. Szinte már túl jó, biztos, hogy nem csak a vörösek keze van a dologban. Mintha Asa ki is akarta volna deríteni, hogy kinek a keze van ebben...
- Hát persze.- hagytam rá a büszkeséges részt.- Mert a nők olyan erősek, hogy még a Titanicon se sírnak, bezzeg mi..- vigyorodtam el a lehetőség gondolatára is, hogy ott ülök a TV előtt és Dicaprio tini arcába bámulva bömbölök. Na igen, a röhögőgörcs valószínűbbnek tűnik.
Már a drágája vagyok? Minő fordulat, de tetszik a személyeskedés, és az is, hogy nem fogta fel, hogy tényleg erősebb vagyok, mint legutoljára, amikor hagytam, hogy szétvagdosson. Ugyan önszántamból sose bántanék egy lányt, de ha meg kell védenem magam, akkor gondolkozás nélkül használom az erőmet.
- Milyen meglepetésed van számomra, szívem? - hajoltam közelebb, hogy már a szájából áradó bűzt is éreztem. Annyira nem is zavar, mint egy átlagos lánynál, itt a körülmények is mások.
- Én cuki vagyok mindenhogy!- szegtem fel a fejem.- De lehet, hogy a teknőc cuccot kihagynám...
Most komolyan le kell, hogy csapoljon, ahhoz, hogy visszakapjam az apám bicskáját? Hát ez meg milyen ár, kérem szépen?!
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Szomb. Feb. 11, 2012 6:05 pm

Igazából nem érdekelt, hogy mit gondolt a helyről, nekünk tökéletes itt, lent, sötétben, itt vagyunk biztonságban. És mivel a halál után igazából senkit sem érdekel, hogy hogy nézel ki, milyen szagod van, lesz@rom az összes dolgot. A lényeg, hogy ne maradjak éhes, de minél többet iszom annál éhesebb vagyok. Ez egy ördögi kör, szó szerint, és nem bánnom, már nem, beletörődtem, mindenbe, ha meghalok, mármint megint akkor sem érdekelne, lehet jobb is lenne.
-Bocsi, nem akarlak elszomorítani, de a Titanicot utálom, szóval én biztosan nem bőgtem rajta és nem is fogok. Ismerek olyan izomagyút aki viszont jobban sírna, mint Paris Hilton.- tovább húzva az agyát. Vajon tényleg igaz, hogy erősödött vagy csak kamuzik, ki kell derítenem, ha kiderítem, akkor lehet elérem, hogy megverekedjen, és talán én húzom a rövidebbet....
-Ha te mutatsz valamit, akkor én is. tudod... valamit valamiért.- mikor nem figyelt kihúztam az egyik kezem és a nyakára tettem ujjaimat, közelebb húzva magamhoz, és egyre jobban szorítottam, most nem csak játszottam, tényleg szorítottam. lehet amiatt is, hogy ő ötödéves, én meg... nem leszek sosem.
-Most mutasd meg, hogy mit tudsz nagy fiú, vagy csak erre telik tőled, vagy ennyire szájkaratés vagy....? Tudod, lassan kezdem sajnálni Nüxöt, hogy ilyen "katonák" védelmezik őt. Ilyen harcosok oldalán én is félné....- most kezdtem volna belejönni az egészbe mikor nem jött ki hang a torkomon, mintha valaki rátette volna kezét a torkomra, hogy fogjam be. Nem tudom miért, de valami azt súgta az istennő volt az...
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 11, 2012 6:30 pm

A Titanicos beszólás nem jött be. Komolyan kezdem értékelni ezt a csajt. Oké, kicsit fusztráló a vörös szeme, olyan mint egy pixel hibás fénykép vagy mint egy ijesztő húsvéti nyuszi.
- Ajj, most ezzel olyan lelkis sérüléseket okoztál nekem, amit talán soha életemben nem tudok kiküszöbölni!- mondtam teátrálisan.
Így jobban belegondolva, tényleg nem a legjobb példával hozakodtam elő, de ha tényleg van olyan pasi, akkor azt szeretném minél távolabbról elkerülni. Előfordult már, hogy megkörnyékezett egy olyasmi srác, és egyáltalán nem tetszett!
- Mit mutassak?- ült ki a pajzán mosoly az arcomra és már nyúltam is az övemhez, hogy kikapcsoljam. Mutatok én neki olyat!... Ezek után virítania kell a késemet.
Elkezdett újra szorítani, mire befeszítettem a nyakizmaimat. Ha alvás közben érne ez a szorítás, lazán leölne, de így, hogy ellen tudok állni, így meg se kottyan. Ellenben a közelség arra késztetett, hogy megcsókoljam. Keményen. Minek itt udvariaskodni?
Lefejtettem a nyakamról a kis kacsóit, majd egy mancsba fogva a kezeit, a feje fölé szorítottam a falhoz. Már csak a bilincs hiányzik, és így is maradna, mert ez hosszútávon kényelmetlen testhelyzet.
- Nem mondták még neked soha, hogy nagy a szád?- vigyorogtam önelégülten. És még én vagyok a szájkaratés...
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Szomb. Feb. 11, 2012 7:16 pm

Mindig, minden helyzetben beképzeltkedik, és nagyképűnek próbálja mutatni magát, de ugye amelyik kutya ugat, az.... nem harap.
-Ajjjh,- biggyesztem le sajnálkozva az ajkaimat,- tudod azt hittem, hogy te is közéjük tartozol, van is egy barátom, ha gondolod bemutatlak majd neki, biztos vagyok benne, hogy bejöttök egymásnak.- folytatom tovább, de nyilvánvaló, hogy nem mutatnám be, mert hát előtte leenném őt is, és az is egyértelmű, hogy el sem mozdulhatok innen, max éjszaka. Jelöltként legalább ha be volt borulva bírtam a nappalt, de így....
Elkerekedett szemekkel láttam, hogy övéhez nyúl éppen, de mielőtt ellenkezhettem volna már ki is csatolta.
-Nagyfiú, félreértettél, nem hinném, hogy hatalmas méretekkel jutalmazott meg az Istennő.- mondom neki szem forgatva, mert ha igen, azzal indulhatna csatába Fawn-al.
Mikor lefejtette kezeimet a nyakáról meglepődve pislantottam fel, uhh, hááát ez nem jó hír, de legalább méltó ellenfélre bukantam, így nem lesz unalmas harcolni vele.... Kezeimet a fejem fölé szorítva tapadt az ajkaimra, nos eléggé meglepődtem a szagomat nézve, én magamat nem csókolnám meg, az fix. De mivel nem tudtam kiszabadulni, eltolni sem tudtam magamtól, szája egyre jobban rátapadt az enyémre. Mielőtt gondolkodhattam volna agyamban elindultak a vágyak, a testi szükségleteket kielégítő vágyak. Nagy nehezen kiszabadítottam kezem, és rákulcsoltam a nyakára, közelebb húztam magamhoz, egyre keményebben csókoltam, hajába beletúrtam úgy húztam magamhoz közelebb.
-Igazából, még senki sem, de köszi a bókot.- azzal újra rátapadtam, agyam teljesen kikapcsolt, sz3x és kaja egyszerre, azt hiszem mindenki boldog, a sötétség és én is. Vámpírgyorsasággal szorítottam most én a falhoz, szám a nyakára csuklott, csókolgatás közben picit megkarcoltam, elkezdett folyni a vér, de még nem nyaltam le.
- Nem gond ha picit megkóstollak...?- pillantok rá ártatlanul, mint egy kislány aki a szülinapi tortából kér....
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 11, 2012 7:34 pm

Csak megforgattam a szemeimet, amikor a b.uzi haverjáról mesélt. Nem mintha elítélném őket, csak engem hagyjanak élni és kész.
- Kösz, de ezt most inkább kihagyom. De mondd csak, ez a haverod tudja, hogy milyen vörös szemű lett belőled?- kérdeztem meg szúrósan. Rémlik, hogy azt hallottam, hogy ezek vámpírjelöltek voltak, de ez lehetséges? Én is lehetek ilyen? Inkább a halál.
Elrepült a földön az övem. Csak jusson eszembe összeszedni, mielőtt elmegyek, mert aztán még egy tárgyam lesz itt nála, amiért kuncsorognom kell.
- Hát téged nem is...- néztem a melleire célzóan. Valahol ott a bicskám! - A saját méreteimről viszont nem nyilatkozok, saját szemmel kell meggyőzödnöd róla. - suttogtam a fülébe.
Kétlem, hogy komolyan veszi ezt a kis visszavágó "sértést", de ezt is számításba kell vennem.
Meglepődött, amikor lefejtettem a kezeit magamról, szóval tényleg alábecsült. Igaz, a múltkor tényleg könnyen adtam magam, de ez most nem így lesz.
Keze újra kiszabadult és a nyakamra vándorolt, de most nem fullasztóan, hanem vágyakozóan. Nocsak, a vörös lánynak is vannak érzései?!
- Örömömre szolgált.- mondtam, még mielőtt újra rámcuppant volna. Megint az én hátam támasztotta a falat, de most egy csöppet se bántam. Nyelve elkezdett a nyakam felé kalandozni, amire már sejtettem, hogy mi fog kisülni ebből.
- Csodálkozom, hogy most megkérdezed.- vigyorogtam. Két kezembe fogtam az arcát, kényszerítve, hogy a szemembe nézzen. A szemében valami földöntúli vágyat véltem felfedezni, hát ki vagyok én, hogy ennek ellenálljak?- Egyél nyugodtan, de azért hagyj valamennyit nekem is, te náthás férfiak gyöngye!
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Vas. Feb. 12, 2012 1:39 pm

Úgy látszik nagyon poénos kedvében van az úrfi, csak nehogy poénból véletlenül leszakítsam a jóképű fejecskéjét. Közelebb húztam hajánál fogva a fejét, talán kicsit fájdalmasabban, mint kellett volna, mert felszisszent.
-Semmi közöd hozzá, hogy tudd-e rólam vagy sem....- sziszegem a fülébe. Komolyan egyszer vagy vele olyan kedves - féle és akkor is el kell rontania...? most nem voltam képes koncentrálni csupán két dologra: sz3x és vér, nem is akartam másra koncentrálni, csak erre. Régen nem voltam ilyen, régen még a Nat-el történt dolgok miatt is bűntudatom volt. Ma meg.... Az emlékek hatására egy apró, vörös könnycsepp kezdett csillogni a szemem sarkában, gyorsan letöröltem mielőtt meglátta volna. Más életem van, halott vagyok, most új életet kell kezdenem, csak gyilkolnom kell, mint valami Drakula...
-Hát tudod még senki nem panaszkodott a méreteimre, nem úgy mint rólad el tudom képzelni.- szúrtam vissza neki, nem volt nagy poén. Eddig nem aggódtam a mellméretem miatt, nem most halál után kezdek el a mellnagyobbítás és a szilikonon gondolkodni. Vágyakozón simítottam végig ajkán, majd le a nyakán, kulcscsontján. Meglepődve pislantottam rá, nem gondoltam volna hogy beleegyezik. Nem mintha kérdés vagy kérés volt....
-félreértés ne essék,- súgom bele bőrébe, de ez nem kérés volt, csak udvarias akartam lenni,- majd megnyaltam a bőrét. Óvatosan felkarcoltam bőrét, és amint elkezdett folyni a vér, elkezdtem szívni, óvatosan, közelebb húztam magamhoz, éreztem teste melegét. Minél közelebb húztam, annál jobban szívtam, hallottam amint felszisszent, mire egyre jobban elkezdtem szívni. A vére felélénkített, már hiányzott, szinte fájt, kezem jobban simult hajába, ahogy beletúrtam, s egyre jobban szorítottam.
-Ugye, nem fáj nagyon,- kíváncsiskodok véres szájjal, ahogy két szívás között felpillantok rá, majd újra rátapadok vadul....
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Hétf. Feb. 13, 2012 4:53 pm

Úgy látszik fájdalmas pontra tapintottam. Szóval mégsem küld rám egy homit. Ez valahol, valamilyen szinten megnyugtató. Halványan elmosolyodtam. Tetszik, hogy így fel tudom paprikázni. Múltkor még talán féltem volna tőle, de most csak szórakoztatónak találtam. Talán selejtes vagyok, de már úgy unom a sima nőket, élénkebb érzelmeket akarok kiváltani másokból, még ha ez a dühöt is jelenti.
- Hát egyszer mindennek el kell jönnie...- vigyorogtam rá. - De ha csak a képzelőerődben bízol, akkor nem tudod, mit hagysz ki!- kacsintottam rá.
Igazából, nekem semmi bajom sincs a kis mellekkel, a lényeg, hogy nőhöz tartozik és kerek, utána már gond egy szál se.
Nem gondolta volna, hogy ilyen simán belemegyek. Annyira tényleg nem bánom. Az enyhe fájdalom mellett sokkal nagyobb az élvezet.
- Az udvariasság példaképe.- szakadt ki egy sóhajjal belőlem, amikor végre megharapott.
Csak némán türtem, hogy igyon, úgy vettem észre, élvezi, mert egyre jobban, egyre közelebb húzott magához. Már minimálisra csökkent a külömbség kettőnk között.
Amikor abbahagyta, egy kicsit megkönnyebbültem, de aztán nemet bólintottam, mire folytatta. Hékás, nem csak neked jár ám a szórakozás!
Felkaptam, és óvatosan a földre helyeztem. Kihasználva a pillanatnyi meglepetés által szerzett időt, széttéptem a felsőjét. Remélem, nem ez volt a kedvence...
- Nem tetszett a színe.- magyaráztam, mielőtt végigcsókoltam a nyakát és egyre lejjebb araszolva, egyik szemfogamat a bal mellébe mélyesztettem.

Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Szomb. Feb. 18, 2012 10:06 am

Nem értettem, hogy miért nem fél tőlem, hisz büdös, ijesztő és vérszomjas voltam, nem mellesleg nagyon koszos. Ez elég ok az embereknek, hogy rettegjenek tőlem, ami nekem tetszett, nagyon is. De volt valami ok, hogy nem fél, még pedig az Istennőtől kapott képesség. Vajon a Tini-nidzsa-tecnőc- képesség tényleg ennyire jó...? Bár amit én kaptam sem semmi, és még Nüx még mindig nem vette el tőlem, pedig volt hogy rossz dologra használtam, és mégis még a birtokomban van. Pedig nem kéne, halott vagyok, végleg megszűnt létezni számomra az Átváltozás lehetősége.
-Nyugi, ha szerinted te vagy a legjobb hapsi a világon tévedsz....- kacsintok rá gonoszan, és emlékezetemben kúszik Nathan izmos felsőteste. Ő teljesen más volt, mivel Ő a nagy szerelem volt, most meg csak sz3x, ami izgalmas. Tetszett, hogy tetszik neki a fájdalmas dolgok, ami azt illeti felizgatott. Akár mennyit ihattam mindig több és több kell, a bennem lévő sötétség kiáltott, hogy vegyem el az összes vérét, fájdalmasan, kínok közt, de akkor hol marad az élvezet...? Nem, most nem erről van szó, akármennyire is fáj, de nem bírtam abbahagyni, de ő gondoskodott róla, hogy abba hagyjam. Felkapott és a földre helyezett, szinte vicces volt a helyzet, ahogy egy porcelán babához rakott le a földre. Ahogy a letépte a felsőmet a meglepetés csillogott arcomon.
-Nem is tudtam, hogy ilyen....- kerestem a helyes szót,- vad vagy.- kacsintottam rá, majd magamra húztam a fejét. Ahogy ajka hozzá ért a bőrömhöz, halk sóhaj hagyta el számat, meg kell hagyni azért egész jól csinálja. Mikor leért a mellemhez, azt hittem leveszi a felesleges ruhadarabot, de helyette belemélyesztette szemfogát.
-Auch...!- hagyta el ajkamat az kínnal vegyült édes érzés. Na álljunk csak meg, ő most....? Az oké, hogy én.. de hogy ő is...Éppen leakartam fogni a fejét, hogy mit képzel magáról, hogy pont belőlem akar szívni, de az utána következő extázis teljesen kivert mindent a fejemből. Szinte kívántam, akartam, hogy megharapjon, belém mélyessze a fogát, talán jobban mint az erőszakot, a vért.... Ami fura, forrt, szinte kétségbeesve vártam, hogy megtegye, olyan voltam mint valami drogos aki a következő adagra várt. De nem akartam megadni magam ilyen könnyen, ezért mikor tényleg megtehette volna, vámpírsebességgel ültem rá, így ő került alulra. Erősen lefogtam feje fölött két kezét.
-Mégis mit képzelsz magadról, ki engedte meg neked?- tettem fel neki a dühösnek tűnő kérdést, de mélyen valahol igaznak éreztem, én megtehettem, de ő... Pont engem?!! És ha annyira erős és új képessége van, hát mutassa meg hogy erősebb mint én vagyok!
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 18, 2012 5:59 pm

Visszavágásán újra csak mosolyogni tudtam. Sose voltam beképzelt, még ha néha úgy is viselkedek, csak tisztában vagyok az igazságokkal. Például, hogy puszkosul jó vagyok, bármit is mond. A többség szava győz, még akkor is, ha egy mutánssal kell szembe szállniuk.
- Nem hiszem, de a top 5-ben benne vagyok.- kacsintottam rá. Hármat kellett volna mondanom, de most már mindegy. Még az öt se rossz hely... Valahúgy úgy éreztem, hogy a gondolatai elkalandoznak, úgyhogy közelebb húztam, hogy visszarángassam a jelenbe. Magamhoz.
Miután leraktam a földre, láttam a szemében a csodálkozást. Teljes ledöbbenés, nem számított erre, hát megleptem. Ez Nüx nélkül kétlem, hogy bekövetkezhetett volna... hála neki!
- Ó, sok mindent nem tudsz még rólam!- vigyorogtam, mint egy perverz mutogatós bácsi. A legutolsó részt leszámítva még akár igazak is lehetnek rám az állítások ma éjszaka. De bácsinak még nem hívnám magam...
De a fölsője miatt nem akadt ki, már ez is haladás. Bár időt se hagytam neki gondolkodni, úgy tapadtam rá. Majd megkapom még ezért a magamét!...
Az íze nem volt finom, egyáltalán nem. De tetszett, hogy bosszanthatom. A feltörő hányingert meg elnyomtam. Erősebb vagyok holmi gyomorrontásnál.
- Meglepődtél, mi?- vigyorogtam még mindig. Ekkor villámgyorsan fordult a kocka, és rám ült, lovagló ülésben. - Nekem úgy is jó, ha te vagy fent. - vontam meg a vállam, miközben összekulcsolta újra a kezeimet.
- Tudod, még tanulnom kell az udvariasságot, nem úgy, mint neked. De nem mondhatod, hogy nem élvezted!- ebben biztos vagyok. Tuti, hogy jól esett neki. Láttam a fején, nem csak a meglepődöttséget, de az élvezetet... hm, ma este sz.ex lesz, és kész.
Vártam mit lép következőnek, mert ugyebár, most ő jön, és én teljesen kiszolgáltatottan fekszem itt, szemem előtt a bicskával, amiért jöttem. Bár, mostmár nem csak az kell.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 2 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.