Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Hogyan is kezdjek neki a játéknak? EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Hogyan is kezdjek neki a játéknak?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Hogyan is kezdjek neki a játéknak? Empty Hogyan is kezdjek neki a játéknak?

Témanyitás by Admin Szomb. Ápr. 30, 2011 6:34 pm


Kis segítség

Remélem segít ez a topik ezért most leírok pár alapvetően fontos dolgot.

Két lehetőségetek van, hogy milyen írásmódod foltyattok lehet
E/1 vagy E/3

Kezdjük az elején egy hozzászólással. Ami így néz ki E/1-ben:

Kint ücsörögtem az udvaron, magányos voltam társaságra vágytam de sehol sem láttam egy ismerőst. Talán felhívhatnám anyát, végül is régen beszéltünk. A táskám után nyúltam, hogy előkeressem a készüléket majd miután kihúztam a cipzárt nem találtam benne. Biztos fent hagytam mikor kipakoltam. Morogtam magamban egy kicsit mivel ilyen ostoba voltam, és nem figyeltem arra hogy lehozzam magammal. Ha most felállok lehet valaki más telepedik le a padomra mire visszaérek. Így végül letettem arról, hogy felhívjam anyámat...

És így E/3-ban.

A lány magányosan ült a padon, sok gondolat cikázott a fejében. Néha körbepillantott az udvaron keresve valakit akit felismer de senkit sem látott. Eszébe jutott, hogy felhívhatná az anyját elvégre már nagyon régen beszéltek.  Ekkor a táskáját az ölébe vette majd elkezdett benne keresni az említett tárgy után. Ám egyhamar rá kellett jönnie, hogy nincsen nála a készülék. Aztán visszaemlékezett, hogy fent hagyta a szobájában mikor kipakolt. Hangosan morgott magában mire megnyugodott. Majd úgy gondolta felmegy érte a szobába de aztán tovább gondolta és rá jött a legjobb lesz ha itt marad és tovább vár...

Még valami, ha sokan vagytok egy helyen ésszerű kisebb csoportokban játszani, ha kettőnél többen vagytok mindenképpen alkosson valaki sorrendet így
(Sorrend: Amy, Liza, Robin)

Remélem segítettem és jó játékot! Smile

Nos egy párbeszéd beiktatása a következő képen zajlik.

Ekkor megjelent egy lány a padnál és egy telefont nyújtott felém. Felismertem az az én telefonom volt.
- Hol találtad?(kérdő mondatnál mindig kell a kérdőjelet ép úgy mint azoknál a mondatoknál aminek felkiáltó jel van a végén) - kérdeztem meglepetten.
Majd kérdőn a lányra néztem.

(erre ő válaszol mondjuk így [természetesen ennél hosszabb posztokat várunk] majd után te ismét)

Ráhibáztam tényleg a lányé volt a telefon.
- Amikor jöttem ki a kollégiumból akkor vettem észre és láttam, hogy keresel valamit gondoltam biztosan a tiéd lehet . Amint látom ráhibáztam (ha pont kerülne a mondat végére nem feltétlenül kell kitenni) - mondtam nevetve majd leültem a lány mellé a padra.


Én is mosolyogtam majd eltettem a táskámba a telefont.
- Amy vagyok - nyújtottam kezet a lánynak. (ide minden körülmények között ki kell tenni a pontot és így kell folytatni) - És te? - kérdeztem vissza...

Egyik helyszínről a másik helyszínre való haladáskor.

Miután Liza elment úgy döntöttem elmegyek eszem valamit ezért felálltam és elindultam a menza felé...
//(így nyitjuk)Menza/(ha pedig egy altopikba megyünk akkor így jelezzük)Diákmenza//(így zárjuk)

! Ha a játéktéren a belvárosba szeretnél menni akkor  jelöld szimplán úgy hogy  //Belváros/Múzeum/XY// ha pedig a külvárosban lévő helyre mész akkor pedig elég ha annyit írsz hogy //Külváros/Vasútállomás// nem kell túlbonyolítani Smile Ha meg csak egy témán belül mozogsz azaz mondjuk a tánctérről akarsz menni a mosdóba szimplán így //Női Mosdó//





A játék nem időbeli!


Karakterekről:
- Ha kérhetünk ilyet, a karakterek ne legyenek sablonosak, szeretjük a jól kialakított és izgalmas karaktereket.
- Kizárólag harmad és negyedévesek lehetnek a jelölt karakterek!
- Próbáljuk nélkülözni, a szegény lány terhes lett aztán elvették a gyerekét stb. unalmas, gyerekes és sablonos sztorit.

Avatár és Aláírás:
- Az avatárok mérete legyen egy 200x320-as avatár az általad elképzelt személyről.
- Ne legyenek túl nagyok az aláírások, javasolt méret az 500x200-as
- Az avatárok hasonlítsanak a leírtakra, és ha az egyik napról a másikra úgy döntesz, hogy feketéből szőke leszel, kérünk ezt egyeztesd velünk, mivel ebből kifolyólag nem szeretnénk, ha problémák merülnének fel.
- Az általatok kiválasztott 200x300-as kép linkjét a profilon a legalsó üres helyre kell beilleszteni, illetve ha gépről teszitek fel átméretezi a megfelelő méretre!

Játék:
- Egy felhasználó egyszerre csak egy helyen tartózkodhat. Ezzel szeretnénk elkerülni a zavarodásokat. Továbbá kissé rátok erőltetni a gyorsabb reag írást mert ugye mindannyian hajlamosak vagyunk néha sokat csúsztatni egy hsszel. Ha nincs időd válaszolni akkor pedig a legegyszerűbben jelezd PM-ben a partnerednek, hogy "hagyjon ott" és menjen másik játéktérre vagy másik csapathoz játszani.
- A hozzászólások ne legyenek rövidek, minimum próbáljatok öt sort írni. A rövid válaszok unalmassá tehetik a játékot.
- Próbáljatok választékosan és színesen fogalmazni, mivel úgy élvezhetőbb lesz a játék.
- Legyetek tapintattal egymásra, ha játék közben dolgod akad szólj játékos társadnak, hogy egy darabig nem tudsz válaszolni. Szerintünk senki sem szeretne egész nap egy válaszra várni, miközben csak jövő héten kap választ.
- A 18+-os tartalmakat kerüljük, ha még is ki szeretnétek játszani akkor, olvassátok el az erre vonatkozó szabályt a 18+-os játéktéren!
- Egy helyszínen egyszerre több felhasználó is tartózkodhat ilyenkor célszerű csoportokba szereződni mondjuk így (Eric, Ashley, Lisa)
- Egyik helyszínről a másikra való haladás a következő képen halad: //Földszint/Uszoda/Lány öltöző// vagy hasonló módon.
Admin
Admin

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
147

Pontok :
400

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.