Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Rickie Zoe Bronx Szomb. Május 26, 2012 7:57 pm

Kezdő post a mesteré!!
Rickie Zoe Bronx
Rickie Zoe Bronx

Hozzászólások száma :
124

Pontok :
158

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 02.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/Hold háló

Idézet :
Egy jóbarát meghagyja neked a titkaidat. A legjobb barátaid pedig segítenek megtartani azokat.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Re: Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Loki Szomb. Május 26, 2012 8:41 pm

Ahogy a kislány körmeit hátamba vájta felnyögtem. Aztán kért, hogy engedjem szabadon a száját... végül megtettem.
- Ez nem játék, ez én vagyok.- leheltem finom bőrére a szavakat majd elhúzódtam, hogy megszabadítsam ruháitól. Nem sząrakodtam szokáig, lerántottam róla a nadrágot a fehérneművel együtt aztán magamról is ledobtam minden béklyót. Visszamásztam aztán megragadtam a lány csípőjét és átfordítottam őt a hasára. Végül rántottam egyet a csípőjén így kénytelen volt négykézlábra állni. Feltérdeltem és behatoltam a lány testébe, óvatosan hiszen bąszottul szűk volt. Pláne, hogy még csak fel sem készült erre. Felmordultam majd előre hajoltam, hogy eltüntessem a melltartóját is. Egyik kezemmel megragadtam formás mellét és masszírozni kezdtem a másikkal pedig a csípőjébe kapaszkodtam, hogy ismét lökjek egyet rajta. Kezem melléről a hajzuhatagba csúszott, megragadtam azt és hátrafeszítettem a lány fejét így ismét mélyebbre hatoltam benne. Felnyögtem. Olyan forró volt, olyan nedves de még mindig alig tudtam bedugni. Végül kihúztam a katonát és kezemmel oldalra toltam kissé Rickie csípőjét jelezve, hogy megfordulhat. Arca kipirult a fájdalomtól, a félelemtől... szemei úgy csillogtak mint egy csapdába esett őzikének. Talán még sírt is, nem vigyáztam ez tény. Hagytam, hogy a hátára forduljon. Fölé másztam, hogy most szemből hatolhassak belé. Saját kélyes sóhajomon is áthalottam az ő halk nyögdécselését. Behajlítottam a kezem míg végül megállapodtam a válla mellet, az alkaromra támaszkodva. Kissé oldalra dőltem, hogy hozzáférjek a melléhez amit ismét a kezembe vettem. Finoman csúsztam bele, nem volt könnyebb de már határozottan beljebb ment. Ütemesen mozgattam a csípőmet de azért még lassan csináltam, kissé óvatosabban mint legelőször. Ajkait birtokba vettem enyéimmel... először gyengéden majd vadabbul.
Loki
Loki

Hozzászólások száma :
56

Pontok :
60

Reputation :
0

Join date :
2012. May. 23.


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Re: Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Rickie Zoe Bronx Szomb. Május 26, 2012 9:28 pm

Mondjuk, hogy féltem... Nem is, inkább rettegtem. Holott a srác nem volt nagydarab, egyszerűen csak félelmetesen piszok jól nézett ki. Legalább is a szeme, az megfogott. Igazából egy pillantásba nem telt, már lekapta rólam a nadrágom, és az apró fehérneműt is. Ő is levetkőzött, majd hasra fordított, végül négykézlábra húzott fel. Megremegtem, a következő pillanatban pedig felszisszentem a fájdalomtól, túl nagy volt számomra a fiú. Észre sem vettem, hogy levette a melltartómat, arra figyeltem, hogy ne hullassam tele lányos könnyekkel az ágyat. Persze ez nagyon nehéz volt. Mondhatnám azt is, hogy nem arra vártam, hogy Loki ilyen lesz. Legalább egy kicsit várhatott volna, vagy mi. Keze a mellemre siklott, és masszírozni kezdte, majd hajamba túrt, és újra szúrt. Felsikkantottam a fájdalomtól, annyira nem akartam, és sajnos rá voltam görcsölve a dolgokra, már ha lehet ilyet mondani. Ahogy megkaptam az engedélyt a mozdulásra, a hátamra feküdtem, és gyorsan visszapislogtam a könnyeimet. Fájt, és kész! Forrónak éreztem az arcom, és nem mertem Loki szemeibe nézni, elesettnek, ügyetlennek éreztem magam, és ez nagyon zavart. Fölém mászott, és újra bebocsátást kért, ami nem volt ínyemre, de nem tudtam mást tenni, csak becsuktam a szemeimet, és némán könyörögtem kegyelemért. Mire felfoghattam volna a dolgokat, ajkaival megtalálta az enyémet, ezzel enyhítve a lejjebb érzett fájdalmat. Karjaimat a nyaka köré fontam, és mikor a csókot vadabbá tette a srác beletúrtam a hajába, miközben felnyögtem. Ám ebben a hangban már némi vágy is vegyült, ami megijesztett.
Rickie Zoe Bronx
Rickie Zoe Bronx

Hozzászólások száma :
124

Pontok :
158

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 02.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/Hold háló

Idézet :
Egy jóbarát meghagyja neked a titkaidat. A legjobb barátaid pedig segítenek megtartani azokat.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Re: Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Loki Szomb. Május 26, 2012 10:19 pm

Néhány mélyebb lökés után ismét elhúzódtam a lánytól, kihúztam belőle férfiasságom majd az ajkaitól elszakadva a nyakát kezdtem csókolgatni. A mellkasához érve áttértem a mellére és nyalogatni kezdtem a mellbimbóját aztán megharaptam kissé. Közben a kezem lecsúszott Rickie legérzékenyebb pontjához és most az ujjaimmal hatoltam belé. Miközben mozgattam benne áttértem a másik mellére és azt kényeztettem egy darabig. Visszatértem az ajkaira majd a füléhez hajoltam és belesuttogtam:
- Lazíts baby. - Azzal a mellkasára és hasára adtam apró csókokat a nélkül, hogy kezem mozgása megszűnt volna. Végül elérkeztem a legérzékenyebb területekre melyet a nyelvemmel kényeztettem. Kihúztam az ujjam, hogy helyét a nyelvem vegye át. Megragadtam a melleit, néha pedig az ujjam hegyével kényeztettem el az ágaskodó bimbót. Rickie nyögései elsöprő vágyat keltettek bennem mígnem nem bírtam tovább. Fölegyenesedtem, megfogtam a lány lábait, felemeltem őket s úgy hatoltam be. Csípőm ütemes mozgását nyögések és kélyes sóhajok követték, testem minden izma megfeszült ahogy a szűk lyukba dugtam férfiasságom. Széttártam a lány lábait mialatt tempót váltottam aztán előra hajoltam s úgy igazodtam, hogy Rickie át tudjon karolni lábaival. Addigra már nem csak én mozogtam hanem Rickie teste is átadta magát a kélynek.
Loki
Loki

Hozzászólások száma :
56

Pontok :
60

Reputation :
0

Join date :
2012. May. 23.


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Re: Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Rickie Zoe Bronx Szomb. Május 26, 2012 11:12 pm

Kezdeti félelmem alább hagyott, talán a csók hevétől, ki tudja. Még pár lökés, és újra elhúzódott tőlem a srác, kipattantak a szemeim, és immár megbűvölve pislogtam rá. Talán tényleg normális, csak feszült volt... Ki tudja. Kényeztetni kezdett, ajka mentén felforrósodott a bőröm, és megremegtem. Ahogy áttért a melleimre, felsóhajtottam, és körmeimmel végig karistoltam a hátát. Ujjai megtalálták a tiltott gyümölcsöt, én pedig megremegtem, ahogy a mesteri kéz mindenhol bejárt. Egyértelmű volt, hogy tapasztalt a srác, légzésem egyenletlenné vállt, és szaggatottá. Suttogása felizgatott, és azok a pontok is belebizseregtek, amikről eddig fogalmam sem volt. Mesterkélt módon értett a női testhez, elveszett kislányként pislogtam rá, miközben egyre lejjebb haladt, hogy kezét forró nyelve váltsa fel. Ahogy elérte a legérzékenyebb pontom, az ismeretlen érzéstől felsikkantottam, majd beharaptam ajkamat. Kezei a melleimmel játszadoztak, és nem tudtam elképzelni, hogy a nyögések skálája ilyen színes lehet. A lepedőt markoltam, miközben hátam ívbe feszült, gurgulázva sóhajtottam a fiú nevét, és figyeltem, ahogy elkapja a lábaimat, hogy egy határozott mozdulattal újra magáévá tegyen. Most már szemernyi kétségem sem volt afelől, hogy a fiú nem mindig olyan rossz. Csak oda kell adni neki a játékszerét. Fényes kardja teljesen kitöltött belülről, úgy éreztem, hogy azonnal elájulok, ha ezt tovább folytatja. Sóhajok, és nyögések sorai hagyták el ajkamat, míg a fiú újra helyezkedett, ezzel arra ösztönözve, hogy lábaimmal kulcsoljam át a derekát. Ahogy fölém hajolt, átkaroltam a nyakát, majd felemeltem a fejét, s óvatosan megcsókoltam. Lassú köröket írtam le a csípőmmel, mígnem úgy éreztem fel tudom venni a Loki által diktált ritmust. Magamhoz húztam a fejét, és finoman megharaptam a nyakát, majd pimasz módon megcsíptem a fülcimpáját, végül újra az ajkát csókoltam. Körmeimet a vállába mélyesztettem, és kissé megemeltem a csípőmet, hogy mélyebbre hatolhasson bennem.
Rickie Zoe Bronx
Rickie Zoe Bronx

Hozzászólások száma :
124

Pontok :
158

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 02.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/Hold háló

Idézet :
Egy jóbarát meghagyja neked a titkaidat. A legjobb barátaid pedig segítenek megtartani azokat.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Re: Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Loki Vas. Május 27, 2012 11:30 am

A kislány egész rendesen belelendült ami megkönnyítette a dolgomat, végre ellazult. Mikor körmével végigszántotta a hátamat rekedtes hangon kértem, hogy folytassa erősebben. Testünk azonos ritmusra mozgott, éreztem Rickie forró lehelletét bőrömön melytől minden szőrszálam égnek állt.
- Ügyes kislány - sóhajtottam partnerem ajkai közé két csók között. Hajába túrtam, simogattam csodálatos testét mialatt az őrült vágy hol lassabb, hol gyorsabb tempót diktált nekünk. A lány ajkai közül kiszökő sóhajok a legszebb dallamot írták le amit életemben hallottam. Finoman hízelegtek nekem miközben a saját boldogságukról suttogtak fülembe. Partnerem nyakát csókolgattam míg felforrósodott, mostanra már nyirkos testünk minden porcikája egymásba fonódott. Lehunytam a szemem ahogy egy újabb csókot leheltem a nő puha, édes szájára. Még ennél is közelebb akartam lenni hozzá, virágillatú bőre alá akartam mászni, hogy érezzem amit ő… még jobban, még tisztábban lássak. Az agyába akartam hatolni, hogy most csak az enyém legyen mindene. Hogy bábként irányíthassam a természet eme műremekét. Szemeim kipattantak ahogy ujjaim a lány koponyájára feszültek, csak egy röpke pillanatra aztán elhúztam a kezem, hogy ismételten selymes hajzuhatagának szenteljem figyelmem. Éreztem ahogy a szívem mérhetetlen sebeséggel pumpálja a vért testemben. Égig emelt e földi tünemény, talán ez a menyország ahova ő is elkísért engem. Az utolsó pillanatban kihúztam belőle és ránehezedtem törékeny testére. Szemeim kipattantak s torkomból mély, rekedtes nyögés hangzott fel miközben hajába markoltam. Minden porcikám bizsergett ahogy elpárolgott belőlem mindaz ami hajtott. Elhúzódtam, hogy Rickie mellett a hátamra feküdhessek. Lehunyt szemmel igyekeztem lenyugtatni szapora szívverésem, néha még felnyögtem mikor emlékeimbe idéztem az álmot. Olyan közeli volt, meg tudtam érinteni. Oldalra fordultam, hogy megsimogassam a lány arcát.
- Talán legközelebb majd nem félsz ennyire. - mosolyogtam rá és nyomtam egy ártatlan csókot ajkaira.
- Megengedem, hogy te használd először a fürdőszobát. Nagyvonalú vagyok…- nevettem miközben felültem aztán a kipirult arcú angyalra kacsintottam. Édes kicsi Rickie. Köszönöm, hogy téged is megalkottak nekem!

//Folytatás: Night Háló//


A hozzászólást Loki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 29, 2012 11:05 am-kor.
Loki
Loki

Hozzászólások száma :
56

Pontok :
60

Reputation :
0

Join date :
2012. May. 23.


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Re: Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Rickie Zoe Bronx Hétf. Május 28, 2012 5:10 pm

Nem tudtam elképzelni, hogy ez lehet még jobb is. Loki tényleg értett ahhoz, hogy mivel csalogasson elő belőlem olyan hangokat, amiket még sosem adtam ki. Sóhajaim keveredtek a nyögésekkel, testünk immár egy azon ritmusa járt, a csókok pedig teljes mértékig felemésztettek. Csípőmet néha neki feszítettem, és puha csókokkal illettem a nyakát. Úgy éreztem, Loki a pokolba repít, de őszintén élveztem minden pillanatot. Körmeim ritmusosan járattam a hátán, ahogy kérte, de még is vigyáztam arra hogy véletlenül se okozzak neki fájdalmat. Egyszer csak ujjai a fejemre feszültek, amit nem értettem, de nem is akartam, újra a hajamba túrt, és kicsit gyorsított a tempón amit biztosabban vettem már fel, mint előtte. Percekkel később a nevét sikítva haraptam a vállába, kicsusszant belőlem, majd hajamat markolva érte el a csúcsot ő is. Lefordult rólam, és a hátára feküdt. Ujjaimat finoman végigfuttattam a mellkasán, majd a hasán is, végül ahogy végigsimított az arcomon felsóhajtottam.
-Talán.-kacsintok rá, és ahogy megcsókol játékosan az ajkára harapok.
-Nagyon nagylelkű vagy.-figyelem ahogy felül, majd a következő pillanatban én is így teszek, hogy végül elindulhassak a fürdőbe. Ám még is megállok az ajtó előtt, és visszafordulok.
-Viszont a felsőm elszakítása következményeket kell vonjon maga után...-töprengek el, és mellkasom előtt összefonom a karjaimat.
-Egy pólót fogok elkérni tőled, ha már voltál oly merész, és eltépted az enyémet.-villannak meg a szemeim huncutul. Egy kis rábeszélés, és ígérgetés után összekaptam az épen maradt cuccaimat, és a pólót amit végre oda adott, és egy csók kíséretében a fürdőbe masíroztam, hogy letusolhassak. Amint végeztem, és felöltöztem visszasétáltam a szobába.
Rickie Zoe Bronx
Rickie Zoe Bronx

Hozzászólások száma :
124

Pontok :
158

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 02.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill/Hold háló

Idézet :
Egy jóbarát meghagyja neked a titkaidat. A legjobb barátaid pedig segítenek megtartani azokat.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Re: Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Shady Pént. Jún. 01, 2012 12:36 pm

A TÉMA LEZÁRVA!
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás) Empty Re: Loki & Rickie (A vad felnőtté avatás)

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére


Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.