Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Keresett karakterek listája EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Keresett karakterek listája EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Keresett karakterek listája EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Keresett karakterek listája EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Keresett karakterek listája EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Keresett karakterek listája EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Keresett karakterek listája EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Keresett karakterek listája EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Keresett karakterek listája EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Keresett karakterek listája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Keresett karakterek listája Empty Keresett karakterek listája

Témanyitás by Shady Csüt. Júl. 30, 2015 4:01 pm


Keresettek


Bizonyára mindenki életében volt már olyan aki nagyon hiányzott, vagy csupán felforgatta az életét ám valamilyen oknál fogva eltűnt. Találd meg most. Legyen az barát, ellenség, fiú, lány, vámpír, jelölt, ember, itt a helyed, hogy viszont láthasd.


Keresett neve


Adatok

Státusz : Szabad / Foglalt

Kor: Számokkal

Csoport: ( Diák, Vámpír, Erebosz fia ..stb..)

Avatar: XY(a sztár neve)



Infók

Ide írhatod a hirdetésed szövegét. Ki ő neked? Miért keresed? Milyennek képzeled? Miket vársz el tőle? Itt bátran kifejtheted mindezt.



Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Herr+Von+Muellerhoff' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Dorsa' rel='stylesheet' type='text/css'><center><div style="width: 450px; height: 30px; background-color: #000000; padding-top:30px;"><div class="előnév">Keresett neve</div></div><div style="width: 450px; background-color:#000; border-bottom: 30px solid #000000; padding-bottom: 1px;"><table cellspacing="0"><td><div style="width: 200px; height: 320px; background-image:url('200x320-as kép helye');"></div></td><td><div class="elődoboz"><div class="elődobozsz"><br><br><div class="főszöveg">Adatok</div>
☆[b]Státusz[/b] : [color=#006600]Szabad [/color]/[color=#990000] Foglalt[/color]

☆[b]Kor:[/b] Számokkal

☆[b]Csoport:[/b] ( Diák, Vámpír, Erebosz fia ..stb..)

☆[b]Avatar:[/b] XY(a sztár neve)

<br><br><div class="főszöveg">Infók</div>
Ide írhatod a hirdetésed szövegét. Ki ő neked? Miért keresed? Milyennek képzeled? Miket vársz el tőle? Itt bátran kifejtheted mindezt.
</td></table></div></center>
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek listája Empty Re: Keresett karakterek listája

Témanyitás by Asaliah Imbecairwen Szer. Május 25, 2016 9:05 am

Shane _____


Adatok

Státusz : Szabad

Kor: 30

Csoport: Vámpír/Erebosz fia

Avatar: Chris Hemsworth



Infók

Shane a legjobb barátom, hogy az alkotó sima vámpírként vagy erebosz fiaként hozza rá van bízva. A férfi kicsit többet érez Asaliah iránt, mint valójában mutatja, ugyanakkor a lány származása miatt semmi sem lehet közöttük. Mégis bármi történik a lánnyal Shane ott van és vigyáz rá. Nem rég érkezett a városba azóta figyelemmel kísérni a lányt és nem hagyja, hogy baja essen.

Fontos karakter lenne Asaliah életében, szóval ha lehet úgy alkosd meg, hogy nem tűnsz el utána.
Asaliah Imbecairwen
Asaliah Imbecairwen

Név :
Asaliah Juliette Imbecairwen

Hozzászólások száma :
340

Pontok :
346

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.

Idézet :
Ennyi idő után is fáj a szív még. Eltolnék egy cigit, hogyha szívnék, Ha innék, italba fojtanám bánatom, Ha sírnék, azt mondanád szánalom. Gondom nem oldhatom meg ily módon, Csak a csókod lehetne gyógymódom...


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek listája Empty Re: Keresett karakterek listája

Témanyitás by Raziel Vex Szer. Május 25, 2016 9:33 pm

Thalia...


Adatok

   ☆Státusz : Szabad

   ☆Kor: 103

   ☆Csoport: Vámpír, Tanár

   ☆Avatar: Olivia Wilde

   

Infók

Lia az én nemezisem, mióta megjelöltek. Ugyan abban az éjszaka házában tengődtünk jelöltként, majd hamar össze is gabalyodtunk. Végül Nüx szolgálata és a nagybátyám mellett döntöttem, magam mögött hagyva a régi életem és vele együtt téged. Azóta sok évtized eltelt már, olykor összefutottunk a múltban, de csak napokra, vagy épp pár kósza hétre. Köztünk vagy jeges, vagy forró a levegő, középút nincs. Még mindig haragszol rám, amiért szó nélkül kiléptem az életedből, aztán még párszor meg is ismételtem ezt a tettem. Most huzamosabb időre jöttem ide, de arról fogalmam sem volt, hogy te is itt élsz. Kezdődik minden elölről köztünk, vagy végleg elbúcsúzunk? Majd 100 év alatt sem felejtettük el egymást egyetlen napra sem, ez csak jelent valamit.


Tömören ennyi a mi nagy történetünk. Egy szenvedélyes, talpraesett nőt várok, aki épp úgy nem tud ellenállni nekem, mint én neki, a kapcsolatunk mégsem működik úgy, ahogy kellene. Erebosz fiainak vezetőjeként nagy felelősség hárul rám és a munkám, mondhatni az életem. A te döntésed, hogy belenyugszol ebbe, vagy külön utakat választunk továbbra is. Szóval várlak nagyon, gyere és vitázz át velem pár szabad órát! A múlt a jellem szabadon alkotható. Minden mást megbeszélünk, ha megérkeztél!

   
Raziel Vex
Raziel Vex

Név :
Raziel Grigorij Vex

Hozzászólások száma :
10

Pontok :
13

Reputation :
1

Join date :
2012. May. 13.

Idézet :
Nüx harcosa olyan, mint a víz, egyszerűen átfolyik az akadályokon, amelyekkel szembetalálja magát.


Erebosz fiai
Erebosz fiai

Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek listája Empty Re: Keresett karakterek listája

Témanyitás by Nolen J. Park Hétf. Jún. 06, 2016 7:32 am

Park vezetéknévvel amit csak akarsz


Adatok

Státusz : Szabad
Kor: 17

Csoport: Ember

Avatar: Kim Myungsoo, és nem engedek



Infók

Helló Töki, régen találkoztunk. Tudom, tudom, alig egy évvel vagy nálam fiatalabb, ezért be is fejeztem. Meglepő, mi? Régen nem igazán csíptük egymást, viszont amióta megjelöltek elkezdtél nekem nagyon hiányozni. Tudod mennyire rosszul esett, hogy soha nem jöttél el anyáékkal, amikor ők meglátogattak engem? Komolyan fájdalmat okoztál nekem ezzel, el sem tudod képzelni, hogy mekkorát. Attól még, hogy annak idején azt hittem menő gyerek vagyok ha mindenkit felburítok, most már nem gondolok ilyesmire, egyáltalán nem. Szóval nagyon örülnék neki ha idetolnád a képed és visszarángatnál az életbe, szó szerint. Egyáltalán tudsz arról, hogy meghaltam? Nagyon remélem, hogy ez elég ösztönzést ad majd arra, hogy elgyere és virágot hozz az emléktáblámhoz, ott foglak várni minden egyes éjszaka...
Nolen J. Park
Nolen J. Park

Név :
x Nolen Jong Hyun Park

Hozzászólások száma :
4

Pontok :
6

Reputation :
0

Join date :
2016. May. 17.

Age :
25

Tartózkodási hely :
x vasút alatt

Idézet :
x ...


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek listája Empty Re: Keresett karakterek listája

Témanyitás by Aisha Liward Hétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm

Mason William Professzor


Adatok

Státusz : Szabad

Kor: kinézetre 28-30, valójában 400éves

Csoport: Tanárok (Ever Rose Hill)

Avatar: Tom Beck



Infók

Üdvözletem Uram! Ön lenne az új mentorom?! A régi elveszett, elijesztettem, ja amúgy gondolatban kommunikálok és nem vagyok a jó kislányok táborában. Viszont kell valaki aki megért és kicsit vigyáz rám, ugyanakkor hogy a sors megismételje önmagát egy kisebb kísértést kell hogy érezzen a vérem iránt, aminek még kiderül mi lesz a kimenetele (alku képes, bár erős elképzelésem van a karakteremmel kapcsolatban). Motorozom, versenyzek éjszakánként és ezt sem kellene hogy jó szemmel nézze, hiszen valahol mélyen magában félt. Hallott rólam, ki tudja honnan talán Aveline blogján olvasott utánam hogy harmadévesként miket művelek, erre talán sosem derül fény. A lényeg, hogy kb mintha édesapa lenne úgy félt minden veszélytől, de végül maga sodor igazán bele. Csak a közös dolgokba szólnék bele, abba hogy a karakter hogyan viselkedik más közegekbe nem tehát a jellemnek csak a hozzám kötődő része lenne megszabva. Nagyon fontos szerepet töltene be az életemben, jöjjön gyorsan!

Ha megérkeztél PM!
Aisha Liward
Aisha Liward

Név :
Aisha Sideris Liward

Hozzászólások száma :
187

Pontok :
198

Reputation :
0

Join date :
2011. Dec. 02.

Tartózkodási hely :
Egy biztonságos helyen :P //Gyöngy háló//

Idézet :
A barátság az, mi megmutatja nekünk, hogy sem örömünkben, sem bánatunkban nem vagyunk egyedül.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

Keresett karakterek listája Empty Re: Keresett karakterek listája

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.