Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Bál avagy a nagyterem EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Bál avagy a nagyterem EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Bál avagy a nagyterem EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Bál avagy a nagyterem EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Bál avagy a nagyterem EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Bál avagy a nagyterem EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Bál avagy a nagyterem EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Bál avagy a nagyterem EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Bál avagy a nagyterem EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Bál avagy a nagyterem

 :: Emelet

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Shady Szomb. Dec. 24, 2011 12:25 pm

Bál avagy a nagyterem 19695_1202305349_320x240

A bálteremben kért fel engem;
Azt hittem, rögtön elájulok.
Megáll az ész, egy híres színész,
És akit felkért, az én vagyok.
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Fawn Professzor Kedd Dec. 27, 2011 4:11 pm

Fawn lassan felsétált az emeletre, és kinyitotta a báli terem ajtaját. Odabenn már javában fojt a munka. Vámpírok rendezték el az asztalokat, és díszítették fel a termet, a helyiség végében egy gyönyörű karácsonyfa állt. A hatalmas asztal roskadásig meg volt rakva finomságokkal. Sonkatekercs, hús saláta, flambírozott gyümölcsök sokasága, és még amit vámpír és jelölt el tud képzelni. A vámpírnő lassan bejárta a termet, és még kiadott pár utasítást. Kinyittatott pár ablakot, hogy beáramoljon a friss levegő, majd lassan ő is nekilátott elrendezni pár dolgot. Remélte, hogy eléggé jó hangulat lesz, és meg fognak jelenni a bálon a jelöltek, hogy kicsit jól érezzék magukat. A terem már magában puszta eleganciát sugárzott, az antik csillárokat, pedig csak még jobban kiemelte a vérvörös és mélyzöld díszítés. Egyébként eléggé érdekesnek tűnhet, hogy csak a báli teremnek van ekkora bája. Fawn végig lejtett a hatalmas termen, és boldog mosollyal jutalmazta a termet szépítő vámpírokat. Végül úgy döntött, vesz egy forró fürdőt még a bál előtt, pont lesz arra ideje, hogy kitalálja mit is fog majd mondani.

//Tanári lakrészek/Fawn professzor szobája//
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Fawn Professzor Kedd Dec. 27, 2011 6:43 pm

Egyszerű vörös ruhájában sétált be az emeleti terembe, végre elkészültek a díszítéssel, rendezéssel, és egyéb dolgokkal. Már csak a "vendégeknek" kell megérkezni. A nő elvett egy egy pohár vérrel kevert bort, és elsétált az egyik sarokba, felidézte magában a mondani kívánt szöveget, majd elmosolyodott. Remélte, hogy ez is olyan érdeklődés lesz, mint az előző bál. Leült az egyik székre, és lassan ráhangolódott a lágy dallamra, amivel várták a vendégeket.
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Christine Daaé Kedd Dec. 27, 2011 7:19 pm

Már a terem ajtaja előtt állva is lehetett hallani a lágy dallamokat, amiket odabennt a zenekar keltett életre.
Mikor beléptem a terembe varázslatos látvány fogadott. Az iskola bálterme meghökkentően gyönyörű volt, igaz ez a kifejezés nem mondja el teljesen, hogy mit éreztem, mikor körbepillantottam. A nagy termet egy hatalmas kristálycsillár borította be fénnyel - a kristályok (ahogyan rájuk esett a fény) világos körök képében vetültek a parkettára.
Hosszú, fehér csipkeruhámban méltóságteljesen lépkedtem egyre beljebb és beljebb a teremben. Megpillantottam egy tanárt, aki egy széken ücsörgött és a zenekart figyelte. Ökölbe szorított kezemet a szívem felé helyeztem s meghajoltam, így üdvözölve őt.
Christine Daaé
Christine Daaé

Hozzászólások száma :
123

Pontok :
128

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 29.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Fawn Professzor Kedd Dec. 27, 2011 7:36 pm

Egy leányzó lépett be a terembe, méltóságteljesen, ahogy a színpadon szoktak lépdelni a színészek. Fawn biccentett egyet köszönését így fogadva, majd elé sétált.
-Üdvözlégy Gyermekem. Fawn professzor vagyok.-köszönti a lánykát mosolyogva, mely kislányos bájt kölcsönöz így az arcának.
-Remélem jól fogod magad érezni a bálon.-szívélyes mosolya talán most álca, de fő az elvegyülés.
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Christine Daaé Kedd Dec. 27, 2011 7:43 pm

A professzor halkan siklott elém, akár egy kísértet. Hangja egyszerre volt megidéző, vidám, mégis bánatos kissé.
- Üdvözlégy Fawn professzor. - mosolyogtam. - Még nem volt egymáshoz szerencsénk, sajnos eddig nem igazán volt lehetőségem eljutni az óráira, igazán röstellem. - hadartam őszinte megbánással a hangomban, majd észbe kaptam, hogy még be sem mutatkoztam. - Micsoda neveletlen tuskónak tűnhetek - be sem mutatkoztam! Christine Daaé vagyok. - mondtam a professzor szemébe nézve, aztán félénken körbenéztem - Nem vagyunk túl sokan... - mondtam kissé szomorúan.
Christine Daaé
Christine Daaé

Hozzászólások száma :
123

Pontok :
128

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 29.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Fawn Professzor Kedd Dec. 27, 2011 8:01 pm

-Igen úgy tűnik még nem volt szerencsénk egymáshoz.-szívélyes mosolya nem hagyja el vonásait, és végül meghallja, hogy hogy hívják a jelöltet.
-Örvendek Christine. Gyere üljünk le, míg várjuk a többieket.-mutat két székre, és int az egyik vámpírnak, hogy hozzon a lánykának valami üdítőt.
-Igen egyenlőre még nem jönnek, de bízom benne, hogy jönni fognak.-mosolyodik el, miközben elindul a székek felé. Lassan le is ül, és újra kezébe veszi a poharát.
-Mesélj magadról egy kicsit Lányom. Hogy érzed magad? Gondolom te is úgy költöztél át Dracville-ből, mint a legtöbben, Biztosan megrázott ez az egész.-érinti meg finoman a lányka karját.
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Christine Daaé Kedd Dec. 27, 2011 8:11 pm

Miközben "odavonultunk" a székekhez, kellemes hangon beszélt egy gyönyörű mosollyal az arcán. Intett az egyik vámpírnak, hogy hozzon nekem valami frissítőt. Igazán figyelmes! - gondoltam magamban.
Hangjában annyi együttérzés volt, ami olyanná tette, mint egy szerető anyát - én legalábbis mindig így képzeltem egy szerető anya vselkedését.
- Ó, hát nem igazán volt... megrázó. - használtam az ő szavait - Inkább megkönnyebbültem tőle. - mondtam ősszintén. Közben a sármos vámpír fickó visszajött egy pohár üdítővel, amit egy hálás mosollyal köszöntem meg. Aztán visszafordultam a professzorhoz, akinek amikor a szemébe néztem, úgy éreztem, hogy olyan akár egy feneketlen tó és ez valahogy bátorságra sarkallt, így elmondtam neki mindent a nehéz gyerekkoromról, az operaházról, a dracville-i élményeimről, Raoul-ról, Gaston-ról... egyszóval mindent elmondtam, hol részletezve, hol kevésbé.
- Ugye nem untattam nagyon? - kérdeztem ijedten. Elvégre biztos jobban vágyott volna egy saját korabeli beszélgetőtársra, mintsem, hogy végighallgassa egy tinédzser ügyes-bajos életét.
Christine Daaé
Christine Daaé

Hozzászólások száma :
123

Pontok :
128

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 29.

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Cassie Linn Kedd Dec. 27, 2011 8:53 pm

Azt beszéltük meg, hogy a koli előtt találkozunk, aztán rögtön a szobámba rontottam. Üres volt, így már belépéskor vetkőzni kezdtem, és a szennyes felé hajigáltam mindent, persze nem létező kosaras múltam megmutatkozott: semmi nem a szennyeskosaramban landolt. Beálltam a forró zuhany alá, hogy felfrissítsem magam, aztán törölközőbe csavarva bekapcsoltam ma hajvasalóm. Míg arra vártam, hogy melegedjen, kris készenlétben álló laptopján bekaplcsoltam a kedvenc online rock rádióm, amin épp Suicide Silence szólt. Pont jó. Persze nem is én lettem volna, ha nem állok neki mozogni a zenére, ezzel elérve, hogy hajvasalás közben megint megégessem magam. Sosem tanulok a dologból... Miután a hajam kész lett, a tükör előtt igazgatva megálalpítottam, hogy nem ártana fodrászhoz mennem. Gyors sminket dobtam fel, kezeim rutinosan húzták a tusvonalat szemhéjamra, majd leheletnyi pirosító után kissé erősebb rúzst kentem ajkaimra. A szekrényem harisnyás zugát teljesen feltúrva találtam meg végre, amit fel akartam venni, és miután azt felhúztam vadiúj ruhám következett. Ágyam alatt helyet kapott cipősdobozaimból előkerestem az egyszerű, fekete magassarkúm, majd pici, fekete táskába pakoltam a cuccaim. Fekete szövetkabátot vettem fel, majd a megbeszélt helyre siettem, persze csak azután, hogy főztem két nagy adag kávét magunknak.

Odakint Vártam Wrít, közben rágyújtottam és az éltető koffeint szürcsölgettem, hogy ne aludjak be a bál közepén. Mikor Wrí megérkezett, felé nyújtottam a termoszt. Hálás arca elárulta, hogy pont erre vágyott. Gyorsan elszívtam a cigim, majd bementünk a terembe, ahol nem voltak túl sokan.
- Hát, nem tudom, hogy mit várjunk ettől az estétől. - vigyorodtam el. Csak abban reménykedtem, hogy Adrian nem fog feltűnni.
Cassie Linn
Cassie Linn

Hozzászólások száma :
189

Pontok :
190

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30

Tartózkodási hely :
Csillámpóni háló

Idézet :
roses are red, BACON


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Ayawrí Kedd Dec. 27, 2011 9:03 pm

Mindketten a szobánkba szaladtunk és átöltöztünk, majd kisminkeltem magam és a magassarkúmba bújva egy kis hajlakkot fújtam a hajamra. Remélve, hogy megtartja azokat a hullámokat amiket kutyafuttában besütöttem és tincsekre bontottam, hogy lágyan omoljon a hátamra, beterítve a vállaimat.
Cassie már kint várt, mire odaértem és én is rágyújtottam egy szálra, majd hálásan fogadtam a felém kínált kávét. Olyan volt mint egy életmentés.
Betoppantunk a bálterembe és olyan nagyra kerekítettem a szememet, hogy azok majd kiestek a helyükről. Ennyien vagyunk? Ezért csíptem ki magam így és ilyen sietve? Cassire néztem, hogy most mégis mitévők legyünk a vigyora és a kijelentése eldöntötte a kérdést.
-Azt hiszem amíg ketten vagyunk jó lesz az, legalább van hely táncolni nevettem és beljebb sétáltunk.
Ayawrí
Ayawrí

Hozzászólások száma :
233

Pontok :
239

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Cassie Linn Kedd Dec. 27, 2011 9:47 pm

- Hát persze, de itt bukik meg a történet: nem tudok táncolni. - nevettem. - Ugrándozni, meg ilyesmi még csak-csak, meg a mosh is megy, de táncolni bizony nem tudok. - sétáltam mellette.
- Tényleg, Kris adott valami életjelet magáról? Engem nem hívott vissza, csak azért kérdem. Lassan már elkezdem félteni, ha így folytatja. - magyaráztam, majd megnéztem a telefonom, hogy biztos legyek a dologban. Míg nem figyeltem, akár írhatott volna, de nem tette. komolyan, mintha a föld nyelte volna el.
Összeszedtem két szem pogácsát, meg egy kis puncsot, és a mellettünk lévő asztalhoz ülve figyeltem a zenekarban doboló srácot.
- Itt végre nem kell igyekeznem magasabbra ugrálni, hogy a dobost is lássam, sőt, még ülve is megy. Remek érzés. - vigyorodtam el szélesen, és elvettem tekintetem a srácról. Vajon lehetne számot kérni? Valami pörgősebbet, vagy nem tudom. Így nem veszem sok hasznát annak az elfogyasztott kávénak, mindenképp bealszom.
Cassie Linn
Cassie Linn

Hozzászólások száma :
189

Pontok :
190

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30

Tartózkodási hely :
Csillámpóni háló

Idézet :
roses are red, BACON


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Adrian Northon Kedd Dec. 27, 2011 10:14 pm

Egy ideig az Udvaron lézengtem, ahol csak pár jelölt mászkált. Na igen, ebben a hidegben nem is csodálkozom ezen. Szándékosan sétálgattam közel az emberekhez, mivel gyakoroltam. Próbáltam kizárni a gondolatokat arra az esetre, ha tömegbe kellene mennem. Egyszer sikerült kizárni mindent, de nem tartott sokáig, talán harminc másodpercig. Önfeledten vigyorogtam, mivel már ez is nagy eredmény volt számomra.
Rágyújtottam egy szálra, majd visszasiettem a szobámba, s magamra öltöttem a szertartásos öltönyömet. Úgy olvastam, hogy a mai napon bál lesz, amit nem szabad kihagynom, hiába van agyi problémám. Beállítottam rövid tincseimet, befújtam magam, majd a zsebembe mélyesztettem a dobozt és a szalagot.
Vigyorogva kiléptem az ajtón és lesiettem a lépcsőn.
Ismét az Udvaron szédelegtem, s rágyújtottam egy cigire. Arra mentem, ahonnan a zene szólt, illetve ahol a sok-sok gondolat keveredett. Nem tudhattam, hogy mi vár rám, de már nem is érdekelt. Belefáradtam a dologba. Ha itt lesz Wrí, és nem találok semmi olyat a fejében, amivel bizonyítani tudna nekem valamit, feladom. Elnyomtam a szálat, majd kinyitottam az ajtót és beléptem az... üres terembe. Mármint nagyjából üres terembe. Egyből kiszúrtam őket, s nem zavartatva magamat, határozott léptekkel, hatalmas mosollyal az arcomon közeledtem feléjük. Jelenleg nem hallottam semmi egyebet, mivel erősen koncentráltam arra, hogy kizárjam őket.
- Sziasztok! - köszöntöttem őket illedelmesen, majd megfogtam Cassie kacsóját, és csókot leheltem rá. - Gyönyörű vagy. - suttogtam, majd Wríre pillantottam, s csak ennyit fűztem hozzá: - Ez a szín nem illik hozzád. - halványan elvigyorogtam, majd ismét Cassre néztem. Lezseren a zsebembe nyúltam, majd kivettem a dobozt, s a tenyeremben kinyitottam azt. A gyűrű láttán Cassie meglepődött.
- Ne gondolj semmi rosszra... - mondtam lassan - Nézd meg, hogy mit gravíroztattam bele! - arcomon pajkos vigyor ült. - De ne előttem! - tettem hozzá gyorsan, majd belenyomtam a kezébe az apró dobozt és eliszkoltam a puncsos tálhoz. Kivettem a belsőzsebemből a vodkát és beletöltöttem az üvegtartalmát a rózsaszín löttybe. Jól megkavartam, majd merítettem egy keveset a poharamba.
Elsétáltam a terem végébe, leültem az egyik székre, s miközben kortyolgattam, lehunytam szemeimet és koncentráltam - gyakoroltam a gondolatok kizárását.
Adrian Northon
Adrian Northon

Hozzászólások száma :
326

Pontok :
338

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30


Vámpír
Vámpír

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Szer. Dec. 28, 2011 1:21 pm

Bókjai jól estek, és talán még el is pirultam. Egymás mellett sétálva, beszélgettünk, miközben beléptünk a főépületbe. A srác nagyon izgatott volt, ahogy én is. Szerettem az ilyesfajta bálokat, mert mindig jól érzem magam. A magas sarkú cipő, nagyon megnehezítette a járást, de sikerült feltornásznom magam az emeletre, Seth segítségével. Arra számítottam, hogy majdnem telt ház lesz, de alig voltak páran. A bálterem gyönyörű volt és hatalmas. Mivel a tánc nem volt a tervben (egyelőre), az egyik pulthoz sétáltam, és vettem magamhoz egy pohár italt. Lassan kortyolgatni kezdtem, majd Seth-re pillantottam.
- Remélem, jönnek még.
~Ha a fiú tömegben sem akar táncolni, ahol el lehet vegyülni, mi lesz így?! De abban biztos vagyok, hogy még ezen a bálon táncolni fog, ha akar, ha nem.~ bájosan mosolyogva gondolkodtam ezen.
Néztem a jelölteket, vagyis csak a ruháikat. Mindenki nagyon elegáns volt.
- Amúgy, te is elegáns vagy. - dicsértem meg, hátha ettől kicsit jobban érzi magát.
Teltek múltak a percek, és az üdítőm lassan elfogyott. Jöhetett egy újabb pohár. Mást nagyon nem tudtam csinálni, csak inni. Úgy hatott rám, mintha vizet ittam volna, sehogy. Nézelődtem, közben ide-oda billegtem a zene dallamára. Nem tudtam semmit mondani a srácnak. Valahogy most annyira le voltam lassulva, és ez meg is lepett. Mi van velem?! Nem szoktam ennyire tutyi-mutyi lenni. Gondoltam arra is, hogy ismerkedni kéne. Mint megtudtam Seth is nemrég jött, így nem hiszem, hogy olyan sok ismerőse lenne. Mielőtt még megemlítettem volna, vártam egy kicsit hátha előáll, valami tartalmas témával, amit még nem tárgyaltunk meg.

Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Szer. Dec. 28, 2011 3:03 pm

Finoman végig sétáltunk az Udvaron, majd arra szedtük lábainkat, amerről a meghitt zene szólt.
- Nem izgulsz? - kérdeztem meg lámpalázasan, s közben a homlokomat törölgettem. Sosem voltam oda az ilyen dolgokért, s most mégis... A lépcsőn sétálok fel, egy gyönyörű lányt támogatok, hogy le ne zúduljon. Mi történt velem, az Nüx szerelmére!?
Megköszörültem a torkomat, majd kinyitottam a hatalmas ajtót Kira előtt. Amint bepillantottam, hatalmas megkönnyebbülés futott végig gerincemen. Alig voltak egy páran, s azok sem csináltak semmit, csak álltak egy helyben, vagy esetleg ültek. Nagyszerű! Kira tudja, hogy nem szeretnék táncolni, így csak nem rángat be, a tánctér közepére... Bár, ahogy rápillantottam, hatalmas ellenérzett támadt lelkemben. Ó, dehogynem! Ha táncolni szeretne, akkor tuti... Maximum nem a közepén fogunk dülöngélni, hanem a szélén...
- Én nem. - nyögtem ki komolyan, majd követtem a lányt az italos pulthoz. Töltöttem magamnak egy kis puncsot és gyorsan bele is kortyoltam, mivel úgy éreztem, hogy a torkon teljesen kiszáradt. Amint megízleltem, elhúztam a számat. Romlott, vagy mi a fene? Olyan érdekes íze van...
- Oh, öhm... Köszönöm! - mosolyogtam rá kedvesen, majd tekintetemet a jelöltekre irányítottam. Volt egy lány is a teremben, aki ismerősnek tűnt. Talán az Udvarról... Intettem neki, majd visszapillantottam Kirára.
- Amúgy sok ilyen rendezvényen jártál már? - tettem fel az egyetlen kérdést, ami eszembe jutott.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Szer. Dec. 28, 2011 4:24 pm

Jól megfontolt apró mozdulatokkal lépdeltem be a hatalmas ajtón. Úgy éreztem magam mint egy apró és törékeny kis porcelánbaba. Olyan hatalmas volt körülöttem minden és én egyedül voltam. Lehetséges, hogy nem kellett volna idejönnöm. Lehet, hogy Adam mellett kellett volna maradnom és még pihennem egy kicsit.
De nem, ezt el kell felejtenem. Kell egy kis kikapcsolódás és egy kis mulatság. Egyedül, az iskolatársaimmal és a remélhetőleg jövőbeli barátaimmal. Úgyhogy nagy levegőt vettem és Elindultam a bálterem belseje felé.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Szer. Dec. 28, 2011 9:05 pm

Lassan, apró és szexi léptekkel sétáltam fel a bálterembe. Már a lépcsőn sem találkoztam senkivel, ami elég gyanús volt. Na, ne már, hogy nincs fogadóbizottság. Minimum száz jelöltnek kéne bent lennie, akik gyönyörködhetnek bennem. Beléptem, és csak néhányan voltak bent, ami eléggé kiábrándító volt számomra. Természetesen egyből helyes pasi után kezdtem kutatni, ami szintén hiányosságnak számított. Összesen kettő volt. A helyesebbiket már körül vette pár csaj, ezért nála inkább később próbálkoznék. A másik csak egy lánnyal volt, de nem láttam benne semmi kihívást, de most ő is megteszi. Odariszáltam az italos pulthoz, és egy rózsaszín színű alkoholos italt öntöttem poharamba. Egy évig tartott, mire rájöttem, hogy a vámpírokra nincs hatással az alkohol. Most már csak azt kell megtudnom, hogy mi helyettesíti. Lehet, hogy ez újabb egy évembe kerül, de nem bánom. Lassan kortyolgattam az italomat, majd odamentem az egyik sráchoz.(Seth)
- Szia szépfiú. – köszöntem rá, csábos mosollyal ajkaimon.
- Crystal vagyok. – mutatkoztam be kedvesen.
- Szia. – köszöntem a mellette lévő lánynak is, bár nem nagyon érdekelt a jelenléte.

Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Szer. Dec. 28, 2011 9:28 pm

- Már hogy ne izgulnék? De ez jófajta izgalom. - válaszoltam egy fél mosoly kíséretében.
Már úgy voltam vele, hogy leveszem a magas sarkút, és miután felértünk, csak akkor veszem vissza, de végül nem ez mellett döntöttem.
- Ugye te nem izgulsz? - kérdeztem, felérve, és mikor ránéztem, inkább nem akartam hallani a választ.
- Inkább ne is mond. Sejtem. - nevettem el magam arckifejezésén.
Mint aki az idegességtől, mindjárt elhányja magát.

Kérdésére elgondolkodtam, és számolni kezdtem.
- Összesen.. kb. heten. De ez nem mint karácsonyi volt. És eddig csak jó élményekkel gazdagodtam. Remélem ez most sem lesz másképp. - feleltem, majd belekortyoltam az italba.
- Gondolom te nem nagyon mászkáltál ilyenekre. - az eddigiekből ezt szűrtem le, úgy, hogy meglepne, ha most mást mondana.
Lassan ugyan, de gyűltek a diákok, és nagy örömömre egy meg is lepett minket társaságával. Kedves szőke lánynak tűnt egészed addig, amíg meg nem hallottam lekezelő modorát. Még adtam fel teljesen a reményt, gondolván, hogy ez csak véletlen volt, bár nem tudom, hogy, hogy lehet véletlen lekezelni másokat.
- Én Kira vagyok. - mutatkoztam be kedvesen, hátha érdekli az én nevem is.
Seth-el szemben állt, szinte majdnem közöttünk, hátat fordítva nekem.
- Mekkora melleid vannak. - egyből ez tűnt, fel, és arra az időszara gondoltam, mikor én is akartam ilyet.
Tutira nem igaziak, biztos voltam benne, hogy szilikon. Szerencsére normális szüleim voltak, és nem egyeztek bele. Most már ingyen se kéne.
- Megfogatom őket? Régen én is akartam szilikon ciciket.- nevettem, és érdeklődve vártam válaszát.
Nincs bennem semmi ferde hajlam de túl kíváncsi voltam.
- Próbáld meg nem félre érteni a helyzetet. Nem vagyok leszbikus. - fordultam Seth felé, mosolyogva.
Bár nem volt semmi gondom velük, jobb volt tisztázni, nehogy félre ismerjen. Kezdtem felpörögni, a hiperaktivitás a lehető legrosszabbkor jött. Biztos fognak még hallani hasonló baromságokat tőlem. Nem tehettem róla, olyan murisan nézett ki a szőkeség.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 29, 2011 12:06 am

Meglepett, döbbent arccal meredtem rá, az üdítőt is majdnem kiköptem.
- Heten? Jesszusom, pont mint a gonoszok... - reagáltam nem túl értelmesen, majd elfintorodtam. Eddig csak jó élményei voltak, de velem mi lesz már? Nem szeretek táncolni, feszengek az emberektől... Jól indul, tényleg.
- Nem nagyon. - ismertem be az egyértelműt, majd tekintetem a bejárat felé siklott, amin éppen egy szőke leányzó lépett be, rózsaszín ruhában. Hát, az tény és való, hogy a ruha remekül állt neki.
- Izé... Öhm szia! - köszöntöttem bátortalanul, egy fanyar mosoly kíséretében. - S.. Seth vagyok. - mutatkoztam be, majd Kira felé fordultam, hogy Őt is bemutassam, de ez szükségtelen volt, mivel megtette magától. Crystal eléggé lekezelő volt a párommal, amit nem értettem. Nem tudtam, hogy mit mondjak, így ajkaim elé emeltem a piros, műanyag poharat és kortyolgatni kezdtem.
Mikor Kira megszólalt, a számban lévő összes folyadékot Crystalra köptem. Nagy szemeket meresztettem rá, majd melleire. Eddig fel sem tűnt, hogy ekkora lökhárítókkal rendelkezik!
- Ne haragudj... Én nem is tudom, hogy mit mondjak. - dadogtam össze zavartan, majd az asztalról elvettem egy szalvétát és bugyután, kapkodva törölgetni kezdtem a hatalmas tejcsodákat. Mind a két lány arca fokozatosan kezdett pirosodni - Crystal-é a méreg miatt, Kiráé pedig az elfojtott nevetéstől. Fogalmam sem volt, hogy mit csináljak, így inkább abbahagytam a fölösleges kézmozdulatokat és meghúztam magam, közben Kirára pillantottam, aki elég érdekes ötlettel állt elő. Arca felspannoltnak tűnt, gondolom bekapcsolt nála a hiperaktivitás, vagy mi...
Kényelmetlenül éreztem magam, Crystal túlságosan közel állt hozzám. Ő nem ismeri az alapvető illemszabályokat? Ha nem ismerünk egy embert, minimum az egy-kettő méter távolság? Ide-oda kapkodtam szemeimet, vártam, hogy a szőke leányzó reagáljon valamit a kérésre, illetve arra, amit az imént műveltem. Ugyanis nem csak a ruhájára ment, hanem az arcára, hajára, szóval a fejére...


A hozzászólást Seth összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 29, 2011 12:20 am-kor.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Ayawrí Csüt. Dec. 29, 2011 12:08 am

Szemöldök vonogatva hallgattam Cassiet, miszerint ő nem tud táncolni és hangosan felnevettem. Pajkosan kacsintottam és végighúztam az ujjamat a karján.
-Hát cica én azért nem teljesen így emlékszem. -vigyorogtam és újra eszembe jutottak a Dracville-i éjszakák, a Patkányos esték meg a hasonló szépségek. Hát igen az biztos, hogy itt nem kell nagyon ugrálni, hogy az ember lásson is valamit, mert a zenén kívül nincs valami sok látnivaló.
-Io per sentire niente. -válaszoltam oda se figyelve aztán apró kis köhintésekkel magamra vonva a figyelmét teljesen értetlenül nézett rám. Megráztam a fejem és érthetően válaszoltam.
-Nem, semmit se hallottam. -feleltem és el kezdett aggasztani, hogy vajon mi lehet vele. Legalább reagálhatott volna valamit, hiszen FOLYAMATOSAN csak nem lehet elfoglalva. Még nimfomán hajlamai ellenére sem. Egy valaki zavarta meg a szemezésemet az italpulttal, egy kísértetiesen jól ismert hang, aki épp a ruhámat ócsárolta.
-Ne aggódj, amint levettem feldughatod magadnak a tűsarkúmmal együtt. -néztem végig rajta lekicsinylően és hoztam magamnak meg Cass-nek egy italt. A gyűrű láttán megtorpantam és szörnyű késztetést éreztem arra, hogy...nos abban a pillanatban sok mindenre. Eltűnni. A föld alá süllyedni. Agyonütni! Hogy Őt, vagy bárki mást az már lényegtelen volt, de amikor megint éreztem, hogy kezdem elveszteni az irányítást magam felett mélyeket lélegeztem és felszegett állal határozottan folytattam utamat feléjük. A lány felé böktem az italt bár kis híján leöntöttem és egy szót sem szóltam. Amikor Ad elment kissé fellélegeztem és büszke voltam magamra, hogy nem csináltam olyan jelenetet, mint a Rubyban Nate-el.
-Miért pont neki kellett eljönnie? -tettem fel a költői kérdést, annak ellenére, hogy nem volt kérdés megjelenik-e a bálon.
-Tudhattam volna, hogy ez megint nem az én estém lesz. -húztam a számat. Ezt követően lehajtottam az italomat, leraktam a poharat és megpörgettem Cassiet.
-Kisasszony táncórákat? -viccelődtem és meghajoltam előtte, mint a férfiak mielőtt felkérnek egy nőt táncolni.


A hozzászólást Ayawrí összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 29, 2011 12:27 am-kor.
Ayawrí
Ayawrí

Hozzászólások száma :
233

Pontok :
239

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 29, 2011 12:25 am

A lány egyből bemutatkozott, pedig nem igazán vele szerettem volna ismerkedni. Amikor a melleimről kérdezett ajkaim elégedett mosolyra húzódtak. Büszkén előretoltam mellkasom, hogy jobban kihangsúlyozzam őket.
- De édes vagy. – vigyorogtam.
- Persze, csak nyugodtan. – válaszoltam érdekes kérésére, amikor a fiú mellemre köpte az italát.
- Ó ugyan. Semmi baj. - nyugattam a fiút, akit bizonyára nagyon felkavart a dolog.
- Esetleg te is megfogod, édes? – fordultam a srác felé, aki eléggé zavarban volt, de a szemében láttam, hogy szívesen megtenné.
- Csak nyugodtan. – mosolyogtam.
Eléggé szűzies fiúcskának tűnt, ami bevallom nagyon tetszett. Szeretem megmutatni másoknak, hogy mi is a legjobb. Már csak azt kell kitalálnom, hogy hogy hozzam fel ezt a témát. Én nyitott vagyok bármire, és nálam egyáltalán nem tabu téma ez, de kitudja a srác mennyire félénk.
- Tuti, hogy ma egy emlékezetes éjszakát töltünk együtt. Remélem te is benne vagy. – kacsintottam rá, és elővettem ellenállhatatlan mosolyomat.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 29, 2011 12:50 am

Nem hittem volna, hogy megengedi, de nagy boldogan megtapogattam a tejcsárdákat, közben fintorogtam. Jaj de jó, hogy nekem nincs ilyen, ez már túl sok.
- Nagyon.. - gondolkodtam, hogyan is fogalmazhatnám meg.
- ..nagy. - hogy ne bántsam meg, csak ezt tudtam mondani.
Ekkor Seth telibe köpte, mire nagyon szívesen az arcába nevettem volna a lánynak, de próbáltam visszafogni magam.
Nagyot néztem, mikor felajánlotta a fiúnak is a tapit. Arra számítottam, hogy hisztérikus őrjöngésbe kezd, de tévedtem. Tudtam, hogy Seth már az idegösszeomlás szélén táncolhat, de ez most vicces volt.
Szemeim elkerekedtek, mikor az éjszaka további részéről beszélt. Szerintem hülye, aki nem venné a lapot. Nagyot csodálkoznék, ha a srác kihagyná. Kicsit rosszul esne, de csak kiheverném egyszer.
Megköszörültem a torkom, mert számomra kezdett kellemetlen lenni a helyzet. Körülnéztem újra a helységben, majd beleittam a poharamba.
- Ömm.. nem akarok ám itt alkalmatlankodni. - mondtam mindkettőnek intézve mondatom.
Crystal válaszában biztos voltam, ezért inkább Sethre pillantottam, és vártam, hogy elmehetek e. Nem akartam megfosztani ettől a "nagy" lehetőségtől. Végül is ő csak pasi. A lány még mindig lekezelő volt velem, és ez nem tetszett. Most, akkor kivel fogok táncolni?! Crystal beállt közénk, és szinte a fiúra mászott. Már benne volt az magánszférájában. Láttam Seth-en, hogy nincs nagyon ínyére a dolog. Olyan vicces volt, hogy Crystal teljesen rámozdult a fiúra. Én csak álltam, és néztem őket, mit egy hülye, és idejét éreztem a lelépésnek. Halkan arrébb lépdeltem, magukra hagyva a fiatalokat.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 29, 2011 1:38 am

Kira megcsöcsörészte a csajszit, ami már nem is lepett meg. Úgy látszik, hozzá kell szoknom ezekhez a lehetetlen helyzetekhez. Máshogy nem lehet élni... Itt.
Mikor Crystal felajánlotta kebleit, csak megráztam a fejemet.
- Bocs, de nem tartom szükségesnek a dolgot. - nyögtem ki nagy nehezen, majd kellemetlenül elfordítottam fejemet, mivel már szabályosan az arcomba lihegett. Örültem neki, hogy nem csinált jelenetet a leöntés miatt - pedig pont az ellenkezőjét vártam - de attól még nem lettünk közelebb egymáshoz.
- Miért, mit fogunk csinálni? - kérdeztem vissza keményen, felvont szemöldökkel. Magam is meglepődtem egy kicsit, hogy mi ez a hangulat változás, de nem zavart. - Kirakózunk, vagy sakkozunk, amiben elverlek? Ezért lesz emlékezetes? - elfintorodtam, majd Kirára pillantottam, aki távolodni kezdett. Nem akartam, hogy elmenjen, nélküle üresnek éreztem magam.
- Ne haragudj, Crystal, de nekem nem jön be a kinézeted. Szóval, izé... - lassan elmosolyogtam, majd nyomtam egy puszit az arcára és eliszkoltam Kira után. - Fu, tapad, mint a pióca! - nevettem fel megkönnyebbülten, majd középre pillantottam, ahol már táncoltak.
- Öhm... Van kedved? - fejemmel a két lány felé intettem, majd kedvesen szemeibe néztem. Megfogtam a kezét és a "tömeg" felé vezettem.
- Szia Wrí! - köszöntem a lánynak, de fogalmam sem volt, hogy beugrik-e neki, hogy ki vagyok. Bár, tuti, hogy igen... Nem hiszem, hogy mindennap göndör hajú srácok hajába turkál.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Cassie Linn Csüt. Dec. 29, 2011 5:41 am

- Jó, de hasonlítsd össze a két zenét. Na meg persze itt vámpírok őrködnek, nem valami hatalmas majom, és ott öreg f_szik legeltetik rajtad a tekintetüket, itt meg a majdnem-főpapnő. Persze ha pörgősebbre kapcsolnak, játszadozhatunk megint, mint rég. - suttogtam bizalmas hangon kissé közelebb hajolva hozzá, majd kacsintottam egyet.
Kérdésemre olaszul válaszolt, én meg a szokásos WTF? fejemet bevágva jeleztem, hogy egyetlen árva szót sem értek, nemhogy még az egész mondatát. Idegen nyelveket kéne tanulnom, legalább azzal is lefoglalnám magam. Az olasz még nem is lenne rossz, legalább suttogás nélkül tárgyalhatnánk meg mások előtt a dolgokat Wrível.
Aztán megjelent Adrian, és volt barátnője ruhájára tett megjegyzéseket, véleményem szerint csak azért, hogy bosszantsa őt. Sikerült is neki, pedig igazán reméltem, hogy most egyszerűen sikerül elsiklania a dolgok felett, észrevenni, hogy csak játszik vele. Egy bunkó volt. Megértettem, hogy miért akart így viselkedni, de nem akartam elfogadni, hogy meg is teszi.
- Ad, egy rossz szót sem szólt. Ne hergeld fölöslegesen, tudod, milyen heves. A végén csak magadnak ártasz ezelőtt a maréknyi ember előtt. - mondtam neki halkan, míg Wrí hozott nekünk még egy italt, de mintha meg sem hallotta volna. Csak vigyorgott ott, mint valami h_lye, akkor már tudtam, hogy valami van a háttérben, valami, aminek tuti, hogy nem lesz szép vége. Pont, mikor visszaért, pontosan akkor kellett nekem átnyújtania egy kis dobozkát, amit tenyerében kinyitott. Hatalmasra tágult szemekkel néztem az apró kövecskés ezüst gyűrűt, és be kell vallanom, nagyon szép volt, de mégis, Wrí előtt? Rosszabb a helyzet, mint Jon és köztem, pedig az sem egyszerű. Valami volt beleírva, de nem tudtam elolvasni, és nem is engedte, hogy előtte nézzem meg. Átgondoltam a dolgot, és a táskámba süllyesztettem a dobozkát anélkül, hogy alaposabban megszemléltem volna az ékszert, vagy belegondoltam volna, hogy egyáltalán miért kaptam, és úgy álltam be, hogy Wrínek mindenképp Adriannek háttal legyen.
~ Még jó, hogy teljes mértékben nyugodt, szórakozással teli estét terveztem. ~
- Szép volt. - jegyeztem meg, és biztos voltam benne, hogy érti, a fejlődő önuralmára gondolok. - És ne haragudj a kis jelenet miatt.
Úgy éreztem, illendő bocsánatot kérnem, ha már Adrian akarva-akaratlanul is a kis eszközének használ Wrí bosszantására. A felkérésre pedig nem mondhattam nemet, szóval bájos tekintettel húztam oda a lányt a zenekarhoz, majd miután tempóváltásra kértük őket, pörgősebb dalra váltottak. Felvont szemöldökkel mosolyogtam a lányra, és épp hogy elkezdtünk volna táncolni, egy csaj jött oda egy hihetetlenül édes srác társaságában, aki úgy tűnt, ismerte Wrít.
- Sziasztok! - vigyorogtam, mintha lett volna bennem valami kis anyag is. Most, hogy túl vagyunk a feszült pillanatokon, amik miatt imádkoztam, hogy ne következzenek be, sokkal felszabadultabbnak éreztem magam. Kissé felpörögtem, és ha nem tartják fenn a kedvem, hamar elszállhat a jókedvem. Mintha kipukkasztanánk egy lufit, vagy ilyesmi. - Ja, Cassie vagyok. - mutatkoztam be közben, majd táncra invitáltam a népet.
Cassie Linn
Cassie Linn

Hozzászólások száma :
189

Pontok :
190

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30

Tartózkodási hely :
Csillámpóni háló

Idézet :
roses are red, BACON


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Ayawrí Csüt. Dec. 29, 2011 3:07 pm

Az isten szerelmére nem gyerek vagyok és itt állok mellettük! nem kellene úgy kezelniük, mintha itt se lennék...az ember megpróbál normálisan viselkedni egy ilyen faramuci szituációban, de neki még akkor is bosszantónak kell lennie!
-Még a végén fejbe találja valami kólintani. -morogtam a "bajszom" alatt.
Végül bevált a feszültséglevezető tervem és a barátnőm valami táncolható zenét kért, amire nem kell Foxtrottot járni. Nevetgélve és vigyorogva táncoltunk, amikor odajött hozzánk két jelölt. Az egyik messziről mér nagyon ismerősnek tűnt, de amint odajött és köszönt nekem rögtön eszembe jutott, hogy ő volt a zsepis srác az udvaron, aki nem épp a legjobb állapotomban talált, ráadásul még a hajára is rávetettem magam. Hangosan felkacagtam és üdvözöltem őket.
-Hello Seth! -köszöntem neki és mielőtt bemutathattam volna Cassiet, ő megelőzött és bemutatkozott maga, én pedig követtem a példáját.
-Ciao, Wrí vagyok az őrült hajturkász. -nyújtottam kezet vigyorogva a fiú párja felé.
-Ne haragudj a múltkori viselkedésemért csak volt egy kis balesetem, a fájdalomcsillapító meg túl hatásos volt, ha érted mire gondolok. -húztam a számat, majd az államat megfogva elgondolkoztam és újra a haját tanulmányoztam, ezt követően pedig legyintettem egyet.
-Nem igaz szerintem amúgy is valahogy beletúrtam volna. -mondtam komolyan és elmeséltem Cassienek a jelenetet, ahogy szegény srácra rávetettem magam majdhogynem belőve, míg egy néma jelölt próbálta megvédeni szerény személyemet és a környezetemet.
Ayawrí
Ayawrí

Hozzászólások száma :
233

Pontok :
239

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Vendég Csüt. Dec. 29, 2011 3:56 pm

Meglepődtem, mikor Seth utánam jött, de egyben örült is a fejem. Crystalt még sajnáltam is volna, ha nem lett volna olyan bunkó, de így nem nagyon érdekelt.
- Még jó, hogy van. De nem úgy volt, hogy neked nincs? - incselkedtem vele, mosolyogva, majd leraktam a poharam, hogy ne zavarjon tánc közben.
Még mielőtt meggondolta volna magát
- Bolond vagy, hogy kihagytad azt a partit, tudsz róla? - sétáltunk be a "táncparkettre", közben a fiú köszönt valakinek.
- Ugye nem hitted azt, hogy sakkozni fogtok? - nevettem fel, miközben felidéztem ezt a vicces emléket.
A lány arckifejezése, nagyon mulatságos volt.
- Szia. - köszöntem, mint megtudtam Cassienek.
Ők már szimpatikusabbak voltak, mint a szőke lány, de neki is adok még egy esélyt, hogy ne könyveljem el végleg a g*rények listájára. Nem szeretek rosszban lenni senkivel, de ha kényszerítenek rá, gonosz kis d*g tudok lenni én is.
Ahogy hallotam, egy olasz lánnyal volt szerencsém találozni. Egyrészt örültem nei, mert az egyik jó barátnőmre emlékeztetett. Frappánsan köszöntem neki, amit még egy rekmámban láttam.
- Ciao Maria. - mosolyogtan.
- Kira.. vagy Sky, amelyik jobban tetszik. - mutatkoztam be én is a két lánynak.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Bál avagy a nagyterem Empty Re: Bál avagy a nagyterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

 :: Emelet

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.