Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Vérmágia terem - Page 3 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Vérmágia terem - Page 3 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Vérmágia terem - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Vérmágia terem - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Vérmágia terem - Page 3 EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Vérmágia terem - Page 3 EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Vérmágia terem - Page 3 EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Vérmágia terem - Page 3 EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Vérmágia terem - Page 3 EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Vérmágia terem

 :: Emelet

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Pént. Május 18, 2012 1:51 pm

Miközben csendesen figyelte a nő a diákokat, észre vett egy apró kis problémát, Adam nem figyelt a részletekre. De már nem volt ideje megakadályozni a dolgot, így Dereknek egy apró kis problémával kellett szembe néznie. Fawn azonnal felugrott, és melléjük sietett.
-Adam nem figyeltél a feloldó bűbájnál.-rázza meg idegesen a fejét, majd leguggol, és a megfelelő jelek felrajzolásával gyorsan elválasztja Adam vérét Derektől.
-Hagyd, hogy dolgozzon, és a saját ura legyen maga felett.-morogja kicsit mérgesen a nő, miközben Adam vérét szépen vissza helyezi a tálba. Megvágva a saját karját elhúzza a fiú orra előtt, mint valami mézes madzagot, és várja, hogy Derek végre megmozduljon. Ahogy ez megtörténik ismét Adamra néz.
-Jegyezd meg a feloldásnál csak annyi vért kell elvenned, amennyit a rontásnak adtál, se többet, sem kevesebbet. Nem szabad plusz vért hozzá adni, mert veszélyes lehet.-feddi meg az ötödéves fiút, majd feláll, és Dereknek nyújtja a kezét, hogy felsegítse.
-Minden rendben?-kérdezi kissé aggódva és a tanári asztalhoz kíséri.
-Mindjárt befejezem az órát, és pihenhetsz.-súgja oda, majd Romeoékhoz fordul, ám mire megszólalhatna Asaliah már el is hagyja a termet.
-Romeo remélem azért figyeltél a gyakorlatra. A vizsgán nehéz lesz a dolgod, mivel nem sokat gyakorolsz.-néz rá szúrósan a nő, majd gonosz vigyort kanyarít ajkára, és oldalra billenti a fejét.
-Ami pedig ezt az órát illeti, keresd meg Asaliah-t és a következő napon keressetek fel, hogy bemutathassátok az óra anyagát, egyébként is beszédem van veletek.-köti a fiú orrára dolgot, majd újra az asztalnak támaszkodik.
-Derekre való tekintettel az órát itt és most befejezettnek tekintem. A következő órán lesz egy plusz feladat. Tessék gyakorolni, de csak óvatosan. És Adam... Máskor sokkal jobban figyelj oda.-ezzel az ajtóhoz lép, és ki is nyitja, hogy a diákok szépen kimehessenek.
-Elkísérjelek a gyengélkedőre?-pillant mentoráltjára a nő, majd közelebb lép hozzá, leguggol elé, és két keze közé fogja a fiú arcát, hogy nincs-e komolyabb baja.
-Ha minden rendben, akár mehetünk is.-köszörüli meg a torkát, és inkább feláll, mielőtt valami sületlenséget tenne. Egyszer bőven elég volt...
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Derek Sax Pént. Május 18, 2012 2:51 pm

A sejtelmes zuhanást követően, sűrű, fekete köd telepedett rám. Az eszméletlenség óvó karja ölelt át, kizárva a fájdalmat és a gondolatokat egyaránt. Nem volt már tér, sem idő. Csak én és a semmi. Az a megnyugtató sötétség, melytől olyan érzésem támadt, mintha nem is léteznék. Egyszerűen voltam és mégsem. Egybeolvadtam a fénytelen, végtelen térrel és a múlni már képtelen idővel. Ezen a káprázaton semmi sem hatolt át egy darabig, majd hirtelen valami édes, hívogató illat kúszott a nem létező világomba. Lassan, de biztosan oszlani kezdett minden, s végül arra eszméltem, hogy a padlón fekve a mentorom vérző karját bámulom. Önkéntelenül pislogtam párat, majd szó nélkül mutatóujjam végighúztam a nő sebén, hogy aztán gúnyos mosollyal lenyaljam kezemről a vért.
-Hatásos ébresztő! – Könyököltem fel enyhén kábán, de magamban jól szórakozva. A srácra nem haragudtam igazán, hiszen semmi visszafordíthatatlan dolog nem történt. Működik minden testrészem… remélhetőleg. Közben Fawn a kezét nyújtotta felém, vélhetőleg azért, hogy felsegítsen. El is fogadtam, de nem csak azt.
-Kár lenne veszni hagyni! – Egyértelműen látszott, hogy még nem vagyok topon, de nem hatott meg a dolog. Amint felsegített a nő, ahelyett, hogy elengedtem volna a karját, ajkamhoz emeltem. Vére úgy csábított, mintha az életem függött volna tőle. Csak egy – két mennyei kortyot vettem el, aztán jó diák lévén, bezártam a sebet.
-Most már jól vagyok! – Feleltem a szemébe nézve, majd hagytam, hogy a tanári asztalhoz kísérjen. Miután a fülembe suttogott, a székhez léptem és helyet foglaltam, azaz, szó szerint leroskadtam. A többi jelölthöz intézte szavait, így időt nyertem arra, hogy rendesen összeszedjem magam. Szerencsére szinte még éreztem vérének lüktető erejét a testemben, mintha csak két láthatatlan kéz segített volna. Pár perccel később, már csak ketten leheltünk életet az elhagyatott terem falai közé.
-Azt hiszem, nem kell! Kicsit legyengültem, de jól… - Mondtam volna tovább, de a nő két keze közé fogta az arcom és ez annyira meglepett, hogy a szavaim is elillantak. Nyilván valóan a kis balesetem utórezgései még kísértettek. Egy pillanat múlva már fel is állt a mentorom, hogy aztán, láthatóan kissé zavartan mondja ki a „búcsú” szavait.
-A kísértés nagy úr, néha nehéz ellenállni! – Halk szavaim sejtelmesen hatottak, még én sem voltam biztos benne, hogy mire értettem. Talán arra, hogy önkényesen loptam a véréből, vagy az ő szemeiben megvillanó furcsa fényre.
-Mehetünk! Igazán felejthetetlen élmény volt az órája! – Óvatosan álltam fel, nehogy a szédülés gonosz mód ismét elkaphasson. Ez a professzornő sem mindennapi, annyi biztos…

Derek Sax
Derek Sax

Név :
Derek Waylon Sax

Hozzászólások száma :
102

Pontok :
108

Reputation :
3

Join date :
2012. Jan. 22.

Idézet :
Vezess, kövess, vagy állj félre az útból!


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Shady Hétf. Okt. 22, 2012 1:11 am

A JÁTÉKTÉR SZABAD!!!
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Pént. Nov. 16, 2012 4:17 pm

A nő csendben lépett a még kihalt terembe. Lassan előkészítette a termet, az elemek gyertyáit a helyére tette a mai órán csak egyetlen mágiát tanít, a többi úgy is ismétlés lesz csak. Az asztalához ment végül és az egyik fiókból kivette a papírokat, amin a varázslat egyes lépései voltak. Jól felkészült erre az órára, így semmi baj nem érheti. Valami mégis elszomorította a nő szívét. Már hetek óta nem hallott Christopherről, hiányzott neki, ezt pedig nem tudta hová tenni. Vagyis tudta mit kezdjen vele, de fájt, ezért kicsit jobban oda kellett figyelnie a koncentrálásra. Leült a tanári asztal mögé, és arra várt, hogy megjelenjenek a diákok.


//Mindenkit megvárunk, az óra pontban 6kor kezdődik//
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 16, 2012 4:29 pm

Nem voltam ötödéves, és akkor mi van? Szerintem ebben az iskolában már senkit sem érdekel ki, milyen órája jár. Ez a lesz@rom világnézetem, mely az elmúlt napok, hetek termése volt, egyre jobban úrrá lett rajtam. Tettem mindenre.
Az udvaron rágyújtottam egy szál cigire, majd kivágtam magam előtt a főépület ajtaját, és elindultam fel az emeletre. Lassan lépdeltem előre, szeltem a lépcsőket, bártettvágynak és tanulási kedvnek híre pora sem volt bennem.
A terem ajtaját már nem akkora sebbel-lobbal nyitottam ki mint az előbb, s még csak arra sem méltattam a nagyobbacska fadeszkát, hogy becsukjam magam mögött.
-Áldott legyen!-köszöntem Fawn professzornak, nem mintha hozzá is kedvem lett volna. Mi hajtott az órájára? Talán az unalom. De, hogy nem az önzetlen szeretet az is biztos. Eszembe jutott a mentorom, akit napok, pontosabban már lassan egy hónapja nem láttam.
Leültem az egyik asztal mögé, és számba tettem egy rágót. A telefonomra bámultam, abban a reményben, hogy Ana vagy valaki keresett. De senki. Erőtlen sóhaj hagyta el a szám, s gondolataim szokatlanul borúsakká lettek. Megannyi megválaszolatlan kérdés, és keszekusza érzés futott át rajtam. Kinéztem az ablakon, s a Holdra meredtem.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Adrian Northon Szomb. Nov. 17, 2012 9:20 am

Futás után érkeztem meg a Vérmágia terem oktatási helyszínére. Felmásztam a lépcsőn, majd újra gumiztam a hajamat és közben megszagoltam a hónaljamat. Ahhoz képest, hogy pasi vagyok és több, mint két órát edzettem, elég 'kellemes' illatom van.
Pár hullámcsattal lefogtam elöl a kósza tincseket, majd kitártam az ajtót és beléptem a terembe.
- Jó estét! - köszöntöttem a nőt és közben finoman szalutáltam, öklömet a szívemhez emeltem és mélyen meghajoltam. Nem voltam benne biztos, hogy helyesen csinálom, de mintha a kinti őröktől ezt a mozdulatsort láttam volna, mikor elhaladt előttük egy Professzor.
A helyes bigén kívül a teremben ücsörgött Valerie is. HE? Nem csak ötödéveseknek szól ez az óra?!
Mindegy, hatalmas mosollyal az arcomon leültem mellé, aztán izzadt testemhez húztam és szorosan megöleltem.
- Nem is tudtam, hogy Te élsz még. - elengedtem, és közben kinyújtóztattam a lábaimat, kezeimet összefontam az ölemben, tiszta kényelmes pózba vágtam magam.
Nem sok órán voltam eddig, de valahogy ez a tanárnő nem stimmelt nekem... Jó persze, tanári ellenszenv mindig van, sőt! De ez most más volt...
Fürkésző szemekkel vizsgáltam az amúgy gyönyörű nőt, arcomon eközben buja mosoly telepedett meg.
Adrian Northon
Adrian Northon

Hozzászólások száma :
326

Pontok :
338

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30


Vámpír
Vámpír

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Szomb. Nov. 17, 2012 11:03 am

A nőnek nem kellett sokat várnia, hogy a diákok beszivárogjanak a terembe. Először csak Valerie lépett be, amin igazából egy picit meglepődött Fawn, de szívélyesen fogadta.
-Örülök, hogy látlak az órámon.-mosolygott rá, majd figyelte, ahogy a leányzó leül, és a telefonjával kezd el babrálni. Végül csendesen megszólalt.
-Adok egy jegyzetet, hogy lásd eddig miket vettünk.-állt fel az asztaltól, és egy füzetet nyújtott át a lánynak.
-Nézegesd át, míg nem jönnek a többiek.-mosolygott rá a lányra, majd visszasétált az asztalhoz. Pár perc elteltével újabb tanuló lépett a terembe.
-Áldott légy Adrian.-viszonozta a köszönést a nő, majd ahogy a fiú leült elnézte a "párocskát" egy darabig. De mikor Adrian ráemelte pillantását igyekezett kerülni a tekintetét. Aztán ahogy becsöngettek az órára felállt, és a két diákra nézett.
-Akkor hivatalosan is elkezdjük a negyedik vérmágia órát. Először veszünk egy új anyagrész, majd ismétlünk, hiszen a következő órán kis vizsgát tesztek. Legalább is az ötödévesek. Viszont Valerie te is megpróbálhatod, ha kedved támadna hozzá.-egy bájos mosoly után Fawn a táblához lépett, majd felírta az új varázslat nevét.


"ÁLRUHA LEVETÉSE"


-Ez a varázslat több okkal is használható, de a lényege ugyanaz: megmutatni valójában milyen is az a személy. Ha valaki rosszindulatú, számító, és csak érdekből lesz kedves, de neked kimutatja a foga fehérjét, akkor, ha elvégzed a varázslatot, lelepleződik, s nem lesz képes álcázni magát. Vagy fordítva, ha valaki gonosz, s örökké keresztbe tesz mindenkinek, de veled kedves, segíthetsz, hogy feloldja gátlásait és megmutassa igazi valóját. A varázslat jó vagy rossz voltát a szív határozza meg, döntsd el és mérlegelj, hogy te valójában miért akarod elvégezni. Ha önös érdek, akkor máris felejtsd el.
Janus, a kétarcú isten, egyszerre jó és rossz, a belső és a külső, a kint és bent, a fent és a lent. Ő segít ebben. Újholdkor célszerű.-mondta el a nő nagy vonalakban, hogy mire is használható a varázslat. Aztán a kezébe vette a papírokat, és kiosztotta a hozzávalók, és a lépések leírását.


Hozzávalók:

- Kép az illetőről, modern korunkban egy mobil, és egy számítógép már csodákra képes. Fotózd le, vidd fel a gépre és nyomtasd ki. Ha ilyesmi nem áll rendelkezésedre: kézírása vagy valami személyes tőle megteszi.
- Egy kulcs, jelképezheti Janust, mint az átjárók, kapuk őrzőjét. De ha találsz képet róla az sokkal jobb.
- Egy fekete gyertya, mint a változás jelképe.

1. lépés a szokásos kör, az idézések (elemek), majd Janus megidézése:

Janus, kapuk őrzője, jelenj meg.

Igény szerint ismételd, míg nem érzed jelenlétét. Cirkalmazhatod is nagyobb sorokkal, olvass utána a római mitológiáról szóló cikkekben, könyvekben, hogy ihletet meríts az idézéshez.

2. lépés a varázslat. Gyertyát meggyújt, személyes tárgyat kézbe vesz és koncentrál.

Dicsőség Janus, kapuk őrzője, átjárók ura.
Halld hát szavam, minden kezdet királya.
Fordítsd ki, mit belül akar,
S látsszon a belső, mit álca takar.
Tudja meg az igazságot fül, szem, s elme,
Mutasd meg hát kezdetek fejedelme.
Ahogy a Föld egyet fordul,
Varázslatom elindul.
Hasson e bűbáj egy teliholdig,
S tűnjön el, amint az igazság kitudódik.

Addig ismételd, míg szükségesnek érzed. Háromszor, ötször, hétszer és kilencszer, válogass csak.

3. lépés a kör lezárása, s ami nálad van, tedd el egy dobozva (nagyon jól elzárva, s ne lássa senki), ha nem hat még 2x megismételheted, ha akkor sem sikerül, ne keseredj el, hisz az istenek agyafúrtabban közelítik meg a dolgot. Szavad hallották, de lehet, hogy másképpen leplezi le a célszemélyt.

-Igazából ezt most esetleg csak gyakorolni tudjátok. Viszont nem lesz olyan erős a varázslat, mint Újhold idején.-tapsolt egyet a nő, a terem pedig egy csodás kertté változott. Az elemek gyertyái a helyükön maradtak, azokon kívül csak a sötétséget láthatták a diákok, ami a körön belül volt, az pedig csodaszép látványt nyújtott.
-Elkezdhetitek a kör megidézését. Külön külön persze. Gondolom mindkettőtöknek van olyan személy az életében akiről jobb tudni, ha hazudik, vagy ilyenek. Ott találhatjátok a számítógépet a nyomtatáshoz.-mutatott egy sötétebb folt felé a kert végében.
-Mivel a varázslat később is hathat, így majd a következő órán fogom kérni a tapasztalataitokat. Most pedig jó munkát kívánok. Ha tanácsolhatok valamit, a véretekkel zárjátok le a dobozt.-biccentett a végén a nő, majd odébb sétált, hogy ne zavarja a két tanulót. Természetesen minden felmerülő kérdésre választ fog adni.



//Nincs kötött sorrend. Kedden este 8ig írhatjátok a válaszokat, akkor kerül fel a következő post. Ha bárki becsatlakozna itt a feladat.//
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Szomb. Nov. 17, 2012 1:00 pm

Fawn meglepően kedvesen fogadott, s miután elfogadtam a füzetet, azt magam elé helyeztem, de még arra sem méltattam, hogy belelapozzam.
-Köszönöm.-mondtam a professzornak, hiszen a tisztelet ezt megkívánta.
A gondolataimból egy hang rázott vissza a valóságba. Tekintetem az ismerős hang irányába emeltem, s egy nagyon halovány mosollyal arcomon, nyugtáztam, hogy az ismerős Adrian.
-Valami olyasmi.-mondtam, bár gondolatban hozzátettem: Lehet, hogy jobb lenne, ha nem élnék. Sajnálatomra becsöngettek, bár önszántamból jöttem az órára.
Hajamba túrtam, s ismételten nyugtáztam, hogy a fejem bal oldalán még mindig nincs haj. Igyekeztem figyelni arra, amit mond, s megnyugodtam, hogy rám a vizsga rész nem vonatkozik. Még csak az hiányozna az életembe. Egy jó kis vizsga. Kösz, inkább kihagynám.
Meglepő módon figyelemmel kísértem a professzor szavait, s valahol az agyam belső szegletébe elraktároztam a varázslat lényegét. Janus neve ismerősen csengett, bár fogalmam sem volt, honnan.
Újabb papír landolt az asztalomon, aminek tartalmát gyorsan átfutottam. Hozzávalók soráról, és a varázslat lépéseiről olvashattam, majd magukat a hozzávalókat is megkaptuk. Egy kérdés azonban megfogalmazódott a fejemben, s ennek mindenféle kertelés nélkül hangot is adtam.
-Már ne vegye sértésnek a kérdést, de egy valami megfogalmazódott a gondolataimban. Ha tegyük fel, egy nagyobb hatalmú vámpír vagy éppenséggel egy professzor képét vagy valamilyen személyes tárgyát használnám fel, akkor az rájuk is hatna? Már nem mintha magának vagy az iskola bármely másik professzornak akarnék rosszat vagy ilyenek. Viszont valószínű, hogy ez a kérdés már más diák fejében is megfogalmazódott már. És ugye bár mindenki tudja, hogy a vámpírok előszeretettel beszélnek - vetem fel a kérdésem, s érdeklődő pillantással nézek a professzorra.
Miközben vártam válaszát, előkerestem egy képet Scott-ról, próba szerencse. Sose árt, ha vigyáz vele az ember, nekem pedig ne akarjon hazudni. Ez volt az egyik indokom, a másik, pedig az, hogy jelen esetben senki másom nem volt, rajta kívül. Sz@r az élet, ha az összes barátod tovább áll, elköltözik és hasonlók.
Még soha nem csináltam ilyet, de miután utánaolvastam a füzetben a kör megigézésének, elkezdtem megigézni az ismerős nevű istent.
-Janus, kapuk őrzője, jelenj meg.-mondogattam, amikor végre úgy éreztem sikerült, tovább haladtam a lépések teljesítésében. Kezembe vettem az egyetlen dolgot, amit Scot-tól kaptam, a fülbevalót, és a levelet, amit mellékelt mellé, majd elkezdtem mormolni a "kis mondókát".
-Dicsőség Janus, kapuk őrzője, átjárók ura.
Halld hát szavam, minden kezdet királya.
Fordítsd ki, mit belül akar,
S látsszon a belső, mit álca takar.
Tudja meg az igazságot fül, szem, s elme,
Mutasd meg hát kezdetek fejedelme.
Ahogy a Föld egyet fordul,
Varázslatom elindul.
Hasson e bűbáj egy teliholdig,
S tűnjön el, amint az igazság kitudódik.
Négyszer elismételtem, s amikor meguntam a kántálást, majd a dobozba tettem a használt tárgyakat. Gúnyos mosoly szökött arcomra, amikor kiejtette, azt a bizonyos mondatot. "Ha tanácsolhatok valamit, a véretekkel zárjátok le a dobozt."
~Ki gondolta volna, hogy megúszom a saját magam megsebzése nélkül?-kérdeztem magamba, miközben igyekeztem lezárni a dobozt a tanácsolt módon.
-És mi van akkor, ha nincs tapasztalat, és semmit sem értem el vele? Létezik, hogy akkor az adott személy tényleg annyira nemes lelkű, mint amilyennek mondja magát, és soha nem tett nekem keresztbe, vagy nem hazudott?-keresztkérdések hada fogalmazódott még meg bennem, de csak ezt az egyet tettem fel. Hiszen mint tudjuk, mindig van egy "mi van, ha..." rész is.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Adrian Northon Vas. Nov. 18, 2012 1:42 pm

Valerie megváltozott, már nem volt olyan önfeledt, mint eddigi ismeretségünk alatt bármikor. Nem foglalkozva tovább a lánnyal, a Professzorra pillantottam, aki egyből belekezdett az órába. Nagyszerű.
Először is egy papírral ajándékozott meg, amin hozzávalók és utasítások voltak leírva. Gyorsan végigfutottam a fekete betűkön, majd az asztalra tettem a lapot és magam elé meredtem. Nem igazán volt szükségem erre a varázslatra, hisz gondolatolvasó vagyok, nem kell semmiféle trükk nekem ahhoz, hogy tudjam, ki hazudik nekem és ki nem.
Így mikor megváltozott a légtér, a papírral a kezemben leültem a gép elé és elkezdtem szörfölni a neten. Apróságokat néztem csak meg – a leveleimet.
Aztán kinyomtam a gépet és Valerie-ra tereltem a figyelmemet, és arra, ahogyan a feladatot teljesíti. Pontosan tudtam, hogy megtagadom ezzel az órát, de nem érdekelt, hisz számomra fölösleges a hókuszpókusz elsajátítása.
Sőt, a megfigyelésből az ember sokkal jobban tanulhat, mint a gyakorlásból.
Kényelmesen elhelyezkedtem a széken, hátradőltem és Valerie teljesen jogos kérdésein rágódtam.
Egy pillanatra forogni kezdett velem a világ, Valerie vére úgy csábított, mint talán még semmi a világon. Szerettem volna egy kortyot belőle, egy picit megízlelni a mennyei mannát, de aztán lehunytam szemeimet és kitisztítottam tudatomat. Val elméletileg a barátom, nem fogom bántani.
Ezzel le is győztem a kísértést - valamennyire. Jó, hogy csak mi jelentünk meg az órán. Nem tudom, hogyan győzném le a többi jelölt vérének csábítását.
Adrian Northon
Adrian Northon

Hozzászólások száma :
326

Pontok :
338

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30


Vámpír
Vámpír

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Szer. Nov. 21, 2012 10:59 pm

A nő csendben hallgatta Valerie kérdését, majd bólintott, s így szólt.
-Akár még a Halált is le lehet leplezni ezzel. Csak a kép kell róla, és ami még a papíron van. Megnyugodhatsz, bárkiről is szeretnél most a varázslat alatt megtudni dolgokat, azt meg fogod tudni.-válaszolta kedvesen, Adrian szokás szerint fittyet hányt az órára mikor elkezdődött a gyakorlati rész. Valerie végrehajtotta a bűbájt, Fawn elbűvölve figyelte, hogy milyen ügyes a negyedéves lány. Úgy gondolta, szép lesz mikor majd az ötödévét tapossa. Könnyen fog dolgozni. Ingwer elmosolyodott, ám Adrian ténytelensége felbosszantotta.
-Mr. Norton, remélem átnézte az eddig vett anyagokat, mivel ha jól emlékszem elég kevés órán volt benn. Ne vegye sértésnek fiatal ember, de szerintem Valerie előbb levizsgázna, mint maga. Ez pedig szégyen az Éjszaka Házának. Itt nem azt várják, hogy valaki linkeskedjen. Az előre haladás érdekében tanulni is kéne, nem csak a füves cigit meg az alkoholt bevinni a szervezetébe.-oktatta ki a fiút a professzor, de tudta, hogy annak egyik fülén be, a másik ki lesz az megértés. Tehát fölöslegesen jártatja a száját. Egy pillanatra Valerie-re nézett, majd jeges pillantással vissza fiúra. A terem szinte azonnal visszaváltozott.
-Mond csak Adrian, azon belül, hogy a vér "hű de finom", mit tanultunk még róla? A jegyzeteidet láthatnám? A könyved is itt kellene hogy legyen igaz? Gyere ki felelni!-mosolygott rá kihívóan a nő, majd Valerie-re nézett.
-Ha gondolod az utolsó órán a harmadik gyakorlatot nem tudtuk befejezni, "Vérrobbanás" címszó alatt találod meg. Kérlek olvasd át, és arra szeretnélek megkérni, hogy a terem végében készülj elő. Addig Adrian-t lefeleltetem, majd pedig szeretném, ha ezt a gyakorlatot elvégeznéd rajta.-adta ki az utasításokat, miközben a fiúra várt.
-Most pedig halljam az eső óra anyagát, a saját szavaiddal. Mert magolni mindenki tud, de megérteni nem sokan. A jegyzeteidet is kérem.-nézett a fiúra szigorúan a nő.


//Sajnálom a késést. Közbejött pár dolog. A sorrend még mindig kötetlen, a következő post szombaton lesz. Az lesz az utolsó. Délig meg fogjátok kapni.//
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Adrian Northon Csüt. Nov. 22, 2012 8:47 pm

Elgondolkozva biggyesztettem ajkaimat és közben a plafont bámultam. Ha ez garantál mindent, akkor minek a vámpíroknak képesség, pláne olyan, aminek a birtokában vagyok? Teljesen fölösleges, bár azért jól tud jönni, ha egy kihalt utcán sétálsz és körbevesz egy csomó részeg, ismeretlen ember. Bár várjunk csak, ennek mekkora a valószínűsége? Kb nulla, úgyhogy hanyagoljuk a témát.
Fawn professzor természetesen kiszúrt magának. Felsóhajtottam, majd smaragdzöld szemeimet a nőre szegeztem és kérdőn meredtem arcába.
- Szavait tudomásul vettem, drága Professzor… hölgy. – válaszoltam zavarosan, egy bólintás kíséretében. Nem volt kedvem arról beszélni, hogy mivel bódítom magam, ha éppen olyan kedvem támad. Inkább örüljön annak, hogy az Ő órájára tisztán jelentem meg és kész.
Makacsul és hanyagul ültem a széken, tekintetemet egy pillanatra sem szakítottam el a nőről. Volt valami furcsa a nézésében, de gondolatai csak az óra körül forogtak és Valerie istenítése keringtek.
- Eidetikus memóriám van Tanár nő, nincs szükségem jegyzetekre, se könyvekre. – válaszoltam megtörten, semmi kedvem nem volt felkelni, pont most, mikor megtaláltam a legkényelmesebb pozíciót.
Nem volt mit tenni, feltápászkodtam és kisétáltam a terem széléhez. Az asztal előtt álltam meg, tenyeremet a pad lapjára támasztottam és lehunyt szemekkel szedtem össze a gondolataimat. Fawn az anyagra koncentrált, így könnyűszerrel letudtam felelni egy hármasra. Viszont valami blokkolt benne, így nem mindent tudtam kiolvasni fejéből, de amit sikerült, az szerintem tökéletesen megfelelt egy stabil... kettesre.
- A vér a létfenntartásunk kötelező velejárója. A vörös folyadék a legerősebb dolog, amit ismerünk, így nem csoda, hogy minden mágiához szükséges, ez elengedetlen a vérmágia gyakorlásában. Elegendő pár csepp vér, de mindig a recept alapján kell haladni. Ha az azt írja, egy csepp kell belőle, akkor nem mehet bele kettő, mert az problémát okozhat, amire ugye nincs szükségünk. Ööö… Minden varázslathoz alkalmaznunk kell valamilyen jelet, ez szükségszerű, nem lehet elhagyni. – egyik lábamról a másikra helyezkedtem, majd Fawn szemeibe néztem, a kontaktus miatt a gondolatáramlat sokkal erőteljesebb lett. – Az előző órákon vettünk már pár gyakorlatot, például ott van a vérmassza, vagy a vérbéklyó… vagy amit az imént jegyzett meg a Professzor, a Vérrobbanás. – oldalra pillantottam Valerie-re, akit lekötött a téma kidolgozása. Hitetlenkedve megráztam a fejem, furcsa volt számomra, hogy így megváltozott a lány. Megnyaltam kiszáradt ajkaimat, majd a nőre pillantottam és így fejeztem be a feleletet:
- Sok mindent lehetne még mondani a Vérmágiával kapcsolatosan, de én úgy gondolom, hogy fölösleges lenne, hisz mint említette, nem sokára jön a vizsga, s ott ha majd akarom, kimutatom a fogam fehérjét. – tisztelettudóan, hogy ne tűnjek akkora seggfejnek, meghajoltam előtte, majd visszaültem a helyemre, elhelyezkedtem úgy, ahogyan azelőtt voltam, majd ismét a plafonra meredtem és unottan vártam a folytatást. Jéééé, az ott egy légy?!
Adrian Northon
Adrian Northon

Hozzászólások száma :
326

Pontok :
338

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30


Vámpír
Vámpír

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Csüt. Nov. 22, 2012 9:14 pm

Felvont szemöldökkel hallgattam a professzor véleményét, de közben él szemem Ad-en tartottam. Megborzongtam a tudattól, amikor szabadjára engedve képességem, rádöbbentem, hogy mennyire zavaros érzelmek kavarognak bennem, a professzorban, és a fiúban.
Szemöldököm ráncolva bólintottam, jelezve felfogtam a kérdésemre adott választ, s igyekeztem nem azon morfondírozni, hogy az érzelmi szálak vajon a két teremben lévő személynél kihez fűződnek. Végül befejeztem a feladatot, és figyeltem, ahogy a csuklómon ejtett seb szépen, lassan beforr.
Ahogy láttam Adrian semmittevése szemet szúrt a tanárban, s valóságos tüskét döfött annak nem létező érzelmei közé. A nő nem volt ideges, sokkal inkább megvetette a fiút, s ez hangján is tükröződött. Próbálta kiharcolni az iránta tanúsított tiszteletünk. Gúnyos mosollyal arcomon, elvonultam a terem hátsó részébe a jegyzettel, majd félig az olvasott szöveg megértésére, félig a nagy "feleletre" figyeltem.
~Sok sikert az ördöggel szemben!-gondoltam magamban, bár valószínű, hogy nem találok hallgatóságra, hacsak Adrian nem veszi a fáradtságot, és olvassa ki halk gondolataim fonalából.
-Ugye nem gondolja komolyan, hogy ezt a mágiát vagy mi a fenét én meg fogom rajta csinálni?-vágtam közbe.
Egy valami, nem túl kedves, sőt inkább alattomos gondolat, azonban megfogalmazódott bennem. A leírás alapján akire a jel kerül, és aki használja a mágiát, arra ártalmatlan lesz ez az egész. Végül egy gonosz mosoly húzódott ajkaimra, és elfelejtettem az előbb felmerült, cseppet sem kedveskedő gondolatot.
Végül letettem a füzetet, s a mellettem lévő székre feltéve lábaim, vártam a "nagy felelés" végét. Vártam? Ez nem a megfelelő szó, de jelen pillanatban a sátán szón kívül nem jut eszembe semmi találó ezzel az egész helyzettel kapcsolatban.
Vér. Kezdtem morfondírozni a szón, miközben torkomban éles, égető érzés ütött szöget. Először halkan felköhögtem, majd egy rövid, alig egy perces fuldoklás után újra levegőhöz jutottam. Éhes voltam, de nem sajtburgerre és egyéb emberi tápanyagra vágytam. Arra a három betűs szóra éheztem, amiről szó volt. Mindennek az alapja ez volt ebben a világban. A vér. Ajkaimba haraptam, és próbáltam elterelni a gondolataim, és elfojtani a kaparó érzést.
Kibámultam az ablakon, és eszembe jutottak a főpapnő szavai, melyeket a múltban intézett felém.
"~-Ha kinézel a tájra mit látsz?"-kérdezte tőlem a professzor.
"~-Az egyetlen éltető napszakot, amikor bátran mászkálhatok minden felé, viszonylag önfeledten. Persze a jelemet lefedve alapozóval, ha kimegyek az iskola falai közül. Az éjszaka egy ember számára is sokkal szebb lehet, hát még a Mi fajtánknak. A Hold és a csillagok által adott sejtelmes fényekben, minden más színben pompázik. S bár a megjelölésem után nem gondoltam volna, hogy megszokom eme bagoly életmódot, mára már teljesen természetesnek vélem, hogy nem a Napot látom az égen, hanem a Holdat."-válaszoltam akkor, s ezen most is eltűnődtem. Most jelen állásban mit látok? Fel sem tűnt, amikor csendbe borult a terem, s valószínűsíteni véltem, hogy a felelésnek már vége szakadt.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Adrian Northon Pént. Nov. 23, 2012 7:25 pm

Megvakartam borostás arcélemet és közben a Professzor alakját szuggeráltam. Gyönyörű nő lehetett még akkor, mikor érzett, és becsületes indulatok vezérelték. Most olyan átlagos volt, aki mellett simán elsétálsz az utcán. Persze szép volt, formás volt ott, ahol csak kellett, de a szemei... fénytelenek voltak, fakóak, szinte üvegesek és mérhetetlenül gonoszak.
Felsóhajtottam, s miközben a csajszihoz sétáltam, eljutott hozzám Valerie halvány gondolata.
- Kösz. - motyogtam egy vigyor kíséretében, majd lecövekeltem az asztala mellett és vártam.
A semmittevés igen... unalmas volt. Megvakartam a fülemet, majd Val-ra pillantottam, aki iszonyúan magába volt révedbe. Kifejtettem képességemet és a fejéből olvastam - a lány olyan volt, mint egy nyitott könyv. Egy régi beszélgetésen filózott éppen, amit a Főpapnővel folytatott még régebben. Ú, az is fullus bige!
Megköszörültem a torkomat, majd Fawnra pillantottam.
- Ha valamit kiszeretne próbálni rajtam, ahhoz, ha jól tudom, a beleegyezésem kellene. A vérrobbanás, amire pontosan emlékszem, - Valerie-re pillantottam egy percre, tekintetemben köszönetet közvetítettem, hisz csakis tőle tudom, hogy miről is szól ez a varázslat - az sebző varázslat. - visszanéztem a Professzorra, akinek az arca hihetetlenül furcsa volt. Mintha vonalaiban meghúzódott volna a megvetés, az elismerés, a méltatlankodás, a bosszúság és még valami leírhatatlan dolog... De ez lehetetlen, hisz az emberek nem érezhetnek ennyiféleképpen. Bocsánat, még a vámpírok sem!
Adrian Northon
Adrian Northon

Hozzászólások száma :
326

Pontok :
338

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30


Vámpír
Vámpír

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Fawn Professzor Hétf. Nov. 26, 2012 8:55 am

Fawn-nak nem tetszett a fiú felelete. Legalábbis, amit a jegyzetekről mondott.
-Akkor mínusz egy jeggyel is kezdhetnél, nem igaz?-kérdezett rá a nő, miközben figyelte, ahogy a fiú kisétál. A tisztelet csak félig volt meg a hangjában, ez sem tetszett az ifjú Professzornak, de eltekintett felette, legalábbis részben. Valerie-nek is kiosztott egy feladatot, így míg Adrian felelt, addig a lány is elfoglalhatta magát. A lány kérdésére csak megvonta a vállát, majd egy óvatos mosolyt engedett meg magának.
-Ha elolvasod a leírást, tudhatod, hogy miért mondtam el, hogy rajta végezd el!-felelte kedvesen, aztán már csak Adrian-ra koncentrált. A fiú ímmel-ámmal mondta el az anyag nagyon lebutított változatát. Fawn csak megrázta a fejét, és hümmögött egyet.
-Igazán megcsillogtathattad volna kicsit jobban is a tudásodat. Ez így elég gyengécske. Egyezzünk meg egy jóindulatú kettesben.-biccentett a nő, és a helyére küldte a fiút. Mikor újra megszólalt, sötét mosoly jelent meg a nő ajkán.
-Tudod ha bejárnál órára és lennének jegyzeteid tudhatnád, hogy a Vérrobbanás olyan sebző bűbáj amihez két ember kell, és azok az emberek nem fognak megsérülni akik a varázslaton belül tartózkodnak, illetve ha Valerie olyan kegyes és rád festi a jelet. Ez nem beleegyezés kérdése, tudtommal órán vagyunk.-fejezte be a kis monológot, majd a lányra pillantott, hogy elkezdheti a varázslatot. Csendben figyelt minden mozzanatot, miközben magának már a vizsga kérdéseit és feladatait írta, jegyzetelte fel. Ha valami kellett akkor felpillantott és válaszolt egy egy kérdésre, de utána újra a munkájába temetkezett. Mikor végeztek a fiatalok felállt, és megnézte mit műveltek.
-Gratulálok Valerie. Tényleg öröm lesz majd téged tanítani ötödévesként. Adrian tényleg készülj fel a vizsgákra. Kérd el bárkinek a jegyzetét, és inkább legyen meg, minthogy ne tudj rendesen tanulni, a könyvtárból pedig kölcsönözhetsz könyvet is.-biccentett kurtán, és visszasétált az asztalához.
-Most pedig menjetek a dolgotokra. Köszönöm, hogy itt voltatok, vége az órának. Áldottak legyetek!-köszönt el tőlük a nő, és kisétált a teremből.



//Elnézést a késésért, kicsit nem vagyok jól lelkileg. Fejezzétek be a mágiát. Köszönöm, hogy itt voltatok. Az helyszínt a ti hsz-eitek után Shady zárja.//
Fawn Professzor
Fawn Professzor

Név :
Ingwer Professzor

Hozzászólások száma :
294

Pontok :
344

Reputation :
0

Join date :
2011. May. 01.

Age :
36

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill

Idézet :
"Lóvá tesz az ember, emberré a ló..." ~ Mi lesz reggelire? Nulla negatív vagy AB pozitív? ~


Professzor
Professzor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Vendég Pént. Nov. 30, 2012 7:13 pm

Nem tudtam eldönteni, hogy vicces e a szituáció, vagy inkább én érzem magam kínosan. Kicsit olyan volt, mintha én volnék a külső szemlélő, aki belecsöppen egy cselekmény kellős közepébe, és már nem lesz többé külső szemlélő. Viszont el kell ismerni, se Adrian se Fawn oldalán nem álltam. Viszont jó volt nézni, hogy mind a ketten a saját igazukat próbálják rákényszeríteni a másikra.
-Elolvastam, de ha akarja, ha nem, én nem végzem el se rajta se máson ezt a mágiát. Csak akkor alkalmaznám, ha nem tudnám megvédeni magam, de egyenlőre erre van egy jó módszerem.-vonom fel egyik szemöldököm, s kicsit foghegyről köpöm a szavakat a professzor irányába.
Vettem egy mély levegőt, majd mint egy durcás ovis nekiláttam a kérésnek, azaz a mágia használatának.
~Remélem tudja, hogy eddig sem voltam odáig a személyiségéért ezután sem leszek.-nézek a nőre egy bájos mosollyal, miközben magamban ilyen, és ehhez hasonló kérdéseket vázolok fel.
Nem siettem el a dolgokat, mindent a jegyzet szerint csináltam. Bevallom, kicsit sajnáltam a saját vérem ilyenre pazarolni, úgyhogy csak minimális mennyiséget használtam el magamból.
-Vérem által sebzek, és pusztítok! Vérem által sebzek, és pusztítok!- mondtam ki a mondatot kétszer, de hangom olyan hideg volt, mint a jég. A vértőröcskék, vagy mik, megjelentek, s vészesen közel kerültek Adrian-hez. Valahogy úgy éreztem, el fogom veszíteni a kontrollt. Megint. Labilis természetem teret nyert magának, ismételten, és ez sem nekem sem a mágiát elszenvedő alanynak nem volt túl jó hír.
A másodperc törtrésze alatt szakítottam meg a mágia hatását, majd a professzorra pillantottam.
-Soha többet ne kényszerítsen erre.-néztem haragtól fortyogó tekintettem Fawn-ra.
-Örülök, hogy örül neki, és úgy gondolja jó kísérleti nyúl leszek.-biccentek, majd elindulok az ajtó felé.
-Áldott legyen professzor!-mondom kicsi gúnnyal fűszerezett hangon, miközben illedelmesen meghajolok, öklömet a szívemhez szorítom, majd távozom.
-Máskor ne hozd ki a sodrából, mert nem akarom, hogy a végén belőlem csináljon kísérleti alanyt. Épp eleget kínzott már a szintlépéskor is. És nemsokára itt a következő is.-nézek Adrian-ra, majd kilépek a főépület ajtaján, és elindulok a lovarda irányába.


//El//





//Bocsi, a késésért, nem jutottam géphez az elmúlt napokban :/ //
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Adrian Northon Szer. Dec. 12, 2012 3:16 pm

Tudom, hogy nem kellett volna, de nem bírtam szó nélkül megállni. Így halkan, szinte csak magamnak ezt motyogtam az orrom alatt:
- Végülis. - halványan megvontam izmos vállaimat, majd megeresztettem egy halvány, csábos mosolyt a Professzor felé. Szimpatikusnak találtam valamilyen szinten, vonzott, hogy ilyen flegma és lekezelő a Nő, de valahol taszított és undorral töltöttel a Hölgy kedvesnek szánt mosolya.
Miközben feleltem, Fawn csak bámult és halkan, néhol hangosan hümmögött. Mi van öcsém, nem tetszik valami?
- Optimális a kettes, a lényeg, hogy görbüljön. - meghajoltam előtte, majd sóhajtottam egy mélyet és visszaültem a helyemre.
Természetes, tanár lévén egyből magyarázni kezdett a bűbájról és finoman 'leoltott.'
- Én kérek elnézést, hogy nem tudtam pontosan idézni a szövegkörnyezetből. - jegyeztem meg epésen, egy horkantás kíséretében.
Hanyagul hátradőltem a székemben, és várakozóan Valerie-re pillantottam, szemeimben izgatottság fénye csillogott.
Szépen lassan neki kezdett Val, mindent pontosan úgy csinált, ahogyan az le volt írva. Fejében olvastam a leírást, és elégedetten konstáltam, hogy mindent helyesen készít el.
Az egésztől nem tartottam egy csöppet sem. Persze mikor a tőrök felém közeledtek, kissé beparáztam, de Valerie időben leállította a spellt.
Totálisan felkapta a vizet és kiviharzott a teremből.
- Hmm. - nyögtem hangosan, majd elővettem a dzsekimből a zöldet és rágyújtottam. - Köszönöm szépen ezeket a remek perceket. - a nőre kacsintottam, majd fütyürészve kisétáltam a teremből.

/pontocskaésvesszőcske./
Adrian Northon
Adrian Northon

Hozzászólások száma :
326

Pontok :
338

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 16.

Age :
30


Vámpír
Vámpír

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Shady Szer. Dec. 12, 2012 9:11 pm

A JÁTÉKTÉR SZABAD!
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Vérmágia terem - Page 3 Empty Re: Vérmágia terem

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

 :: Emelet

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.