Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Varázslatok és rítusok terem - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Varázslatok és rítusok terem

 :: Emelet

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Varázslatok és rítusok terem - Page 2 Empty Re: Varázslatok és rítusok terem

Témanyitás by Vendég Pént. Márc. 09, 2012 6:05 pm

Kijelentésére felvontam az egyik szemöldökömet. Ha egyet értene velem, miért akarna szellemet idézni?! Felnőtt logika... vagy inkább, férfi logika, az rosszabb... Néha tényleg elcsodálkozom, hogy mennyire furcsán jönnek ki a dolgok. De azért a megjegyzésére büszke mosoly terül szét az arcomon, még ha kicsit el is pirulok. Tény, ami tény, nem sok ember képes legyőzni a rákot, és ha az sikerült, akkor már nem is kérdéses, hogy az átváltozás is menni fog! Nüxre, remélem!
- Szóval vannak olyan szellemek, akik nem voltak emberek, de még mindig nem értem, mi jó van abban, ha ezeket bolygatjuk...- maradok az álláspontomnál.
Oké, valami kezd tisztázódni bennem, kicsit olyan, mint a telefonhívás, ha nem akrjuk, nem vesszük fel... de még akkor is ba.ssza a fülünket a csengés! Végül megvonom a vállam. Nem akkora világfájdalom számomra, hogy megérje miatta vitázni, de én inkább kimaradok belőle.
- Ó, sajnálom.- mondtam csendesen, amikor a feltehetőleg halott felesége lelkéről beszélt. Nincs is annál rosszabb, amikor meghal valaki, akit szeretünk. Rengeteg ilyet láttam, és csak hálálkodhatok az égnek, hogy a szüleimmel nem történt meg. De ha átváltozok, nekem végig kell néznem az ő halálukat, és az borzalmas lesz! Ilyenkor eltűnődöm néha, megéri-e szeretni, ha úgy se lesz jó vége? Valószínűleg azok is ilyen gondolatokkal küzdenek, akik remete életet élnek, elzárkózva minden szociális tevékenységtől, de én nem akarok ilyen lenni! Szeretni másokat a legfontosabb, mert csak úgy kaphatjuk mi is vissza, amit adtunk.
- Köszönöm, azt hiszem, az élet már ránevelt...-- válaszoltam a dícséretekre. Mert azok voltak, azt hiszem.
Lassan indulnom kéne, megkeresni Romeo-t, hogy beszéljünk... Nem igazán akaródzik, de muszáj, ezt nem hagyhatom így, igazából, valahol sajnálom, hogy meg kellett őt csapnom. De akkor jól esett. Megvárom a válaszát,-döntöttem végül- és elindulok az expedícióra.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Varázslatok és rítusok terem - Page 2 Empty Re: Varázslatok és rítusok terem

Témanyitás by Vendég Szomb. Márc. 10, 2012 4:16 pm

Julia emésztette kicsit a dolgot, de még mindig nem nyugodott bele.
- Nem bolygatjuk őket! - mondtam mosolyogva.
- Rendben! Nem akartam elárulni időnap előtt, hogy ki az a valaki akit "bolygatunk", hogy szavaiddal éljek, de most megteszem, hogy megnyugodhass. - mondtam. - Olyan valakit fogunk megidézni, akit közületek többen is láthattatok már. Nüx szeret minket és mindig jön, ha hívjuk! Ne félj, neki nem árt gyermekei hívása! - mondtam és a vállára tettem a kezemet.
Amikor megemlítettem Rebeccát elcsendesedett. Ha tudná, hogy három feleségem volt, akit elveszítettem! S közölük egyedül Rebecca volt az, aki kihasznált, s emiatt gyűlöltem és gyűlölök most is.
- Az élet ilyen! Új személyeket ismersz meg és régieket veszítesz el! - vontam vállat. - De legalább hagyott nekem egy gyönyörű lányt maga után! Még hasonlít is rád! - mondtam és minél többet néztem arcát annál jobban felismertem benne Christinet.
- Nem könnyű, de nem szabad feladni! - emeltem fel az ujjamat.
Ugyanaz a terhes mimika szállta meg az arcát, mint az óra elején.
- Mint már említettem, itt vagyok, ha bármiben segítságre lenne szükséged! - mosolyogtam kedvesen és ismeretlen ismerős szemeibe néztem.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Varázslatok és rítusok terem - Page 2 Empty Re: Varázslatok és rítusok terem

Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 11, 2012 3:02 pm

Még mindig ellenem volt, már kezdtem bánni, hogy felhoztam ezt a témát... Talán igaza van, végül is, mit tudhatok én erről, hisz ő a tanár, kicsit több tapasztalata van az életről, mint nekem bármikor is lesz...
- Így már értem.- válaszoltam egyszerűen. Igaz, ebbe bele se gondoltam eddig, hogy Nüx amellett, hogy istennő, végül is szellem. Tényleg nem köteles megjelenni, de azt hiszem, ő mindig próbál a segítségünkre lenni. Látható, hogy most is általa értettem meg, miről is beszél a professzor.
- Szívás.- szúrtam közbe a feleségéről alkotott vélemény után. Már ha engem kérdez, én valamivel jobban le lennék súlytva, de örülök, hogy nem vagyok!
A lányáról hallva elkerekedtek a szemeim.
- Akkor úgylátszik a világ tele van a hasonmásaimmal...- mosolyodtam el kényszeredetten. - A szobatársammal is rettentően hasonlítunk kívülről.
Bár még mindig nem igazán sikerült megismernem Nyree-t, de most már legalább halványult annak az esélynek a kockázata, hogy testvérek lennénk, ami hát valljuk be, elég valószínű ugyanolyan vezetéknévvel. De nem! El se tudom képzelni, hogy történhetett volna!...
- Én lennék a legutolsó.- a fél suli elbújhatna az mögött, amit nekem ki kellett állni.
Egy pillanatra eszembe jut, hogy elmeséljek neki mindent, töviről hegyire, az amnéziát, a két Costa rivarizálását, a bált, a pofont, az érzéseimet. Bár az utóbbival én se vagyok tisztában, ráadásul csak még jobban összekavarodna bennem minden, ha elmondanám neki, és még talán ő is bolondnak nézne...
- Köszönöm, de ezt egyedül kell megoldanom, ha nem haragszik indulok is!- válasza után az ajtó felé vettem az irányt. Ó, Romeo, merre jársz?

//Udvar//
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Varázslatok és rítusok terem - Page 2 Empty Re: Varázslatok és rítusok terem

Témanyitás by Vendég Kedd Márc. 13, 2012 3:44 pm

Hasító fájdalmat éreztem a fejembe, de a hang elhallgatott. Nem tudtam még gondlokozni sem, majd egyszer csak elnémult minden. Semmit sem hallotam, de azért körülnéztem hova kerültem.
- A varázslatok és rítusok terem elé? - tudtam, hogy ezek a szavak hagyták el a számat, de nem halottam semmit. Tényleg semmit!
- A FEN"BE!!! - alig mondtam ki és máris visszatért a fájdalom, de most már alig birtam lélegezni és ordítotttam egész tüdömből. Nem hallottam semmit, de tudtam, hogy elégge hangos ahoz, hogy még a halottakat is felkelcse, mivel volt edzésem. Majd már nem bírva a hasító fájdalmat a földre térdeltem. A hangszeremet már nem is tudtam hol hagytam, akkor még gondlokodni sem tudtam. És megint ordítottam. De semmi. Semmit sem halottam.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Varázslatok és rítusok terem - Page 2 Empty Re: Varázslatok és rítusok terem

Témanyitás by Vendég Kedd Márc. 13, 2012 4:05 pm

Julia még mindig nem békélt meg azzal, amit tenni készülök, de már nem hangoztatta. Segíteni továbbra sem engedett, de vállat vontam. Nem kényszer ez! Miután kiment, és immár egyedül voltam a teremben hozzáláttam a következő órám előkészítéséhez.
A szellemidézés alapjában véve megkövetel némi alapanyagot, s a legbiztonságosabban csak úgy hajthatunk végre egy ilyesféle mágiát, ha az ősi előirásokat betartjuk.
Először is sötétség kell! Behúztam a terem összes ablakán lévő sötétítőt. Bár nem volt nappal, a hold is bezavarhat olykor ilyesféle múveletekbe. Hogy azért némi fény mégiscsak legyen, mert bár a vámpír jól lát a sötétben, engem személy szerint nagyon zavar, kettőt tapsolva a terem szélére kihelyezett gyertyasor lángra lobbant. A terem pont jó helyen volt, a fekvése teljesen megfelelt a legtöbb mágia elvégzéséhez.
És ekkor ütötte meg a fülem a hangos visítés!
- Szent Nüx! Ki ez az eszement? - kérdeztem és az ajtóhoz siettem. Kinyitva egy jelöltet pillantottam meg, aki térdre esve visított. Ennek elmentek?
- Segíthetek? - kérdeztem és vállától fogva lábra állítottam. A lány tovább visított, mire és tenyeremmel befogtam a száját.
- Bocsáss meg, de még szükségem van az ablakokra is! - mondtam és beterelgettem a terembe.
Nem sokkal az után, hogy letárgyaltunk pár dolgot, elkísértem a lányt a gyengélkedőre. Nem én vagyok az orvos, sem a pszichiáter, hogy ilyenekkel foglalatoskodjam.
Nem volt kedvem visszamenni a termembe, inkább elsétáltam megvacsorázni a menzák felé.

//Diák menza//


A hozzászólást Ian Wayne Professzor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 06, 2012 4:21 pm-kor.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Varázslatok és rítusok terem - Page 2 Empty Re: Varázslatok és rítusok terem

Témanyitás by Vendég Kedd Márc. 13, 2012 4:17 pm

Egyszer csak erős kezeket éreztem a karomon amik felemeltek és megláttam Ian profot. Eléggé szétszortnak és zaklatottnak tünt, habár nem is csodálkoztam mert még mindig fájt a fejem. Nem tudtam lábomra álni, szerencsére tarott és valamit motyogott mint egy agybeteg magába.
- Ne mind motyogjon!! Beszéljen normálisan, mert megsűketültem!!!! - probáltam nyugisan mondani, már amennyire csak tudtam, mivel még a hangomat sem hallotam.
Erre meg befogja a szám.
- Ne fogja be a szám!! - mondtam levéve a kezét a számról - Nem hallok semmit!!!
Majd megint egy "roham". Már nem tudtam mit tegye, hogy végre muljon el. De a lábaim alatt már kiszaladt a föld és szépen "leültem" de a tanár még fogta a kezem, utánnam kapva, hogy nehogy leesek. Biztonságba éreztem magam és éreztem, hogy megint felemel.
- Borzasztóan fáj!!!!! Nem bírom továb!!- ordítottam megint.
Majd minden elhallgatott. A némaságban álltam ott tétlenül a tanár kék szemébe nézve.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Varázslatok és rítusok terem - Page 2 Empty Re: Varázslatok és rítusok terem

Témanyitás by Shady Hétf. Okt. 22, 2012 1:12 am

A JÁTÉKTÉR SZABAD!!!
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Varázslatok és rítusok terem - Page 2 Empty Re: Varázslatok és rítusok terem

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

 :: Emelet

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.