Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása Empty Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Témanyitás by Aisha Liward Vas. Aug. 12, 2012 8:18 pm

Nevetése, kicsit visszahúzott a való világba, ám ahogy keze az enyémre csusszant, tovább simogattam. Azt szerettem volna, ha egy kicsit segít, hogy tényleg tudjam mit hogyan szeretne. Következő mondata pedig végleg megszilárdított abban, hogy vele szeretném az elsőt megtenni.
-Én már döntöttem, biztos vagyok mindenben.-suttogtam, és apró csókokat leheltem a hasára. Percek teltek el így, egymás simogatásába burkolóztunk, míg újra a hátam nem nyomódott a matracnak. Riley került felülre, én pedig biztos voltam abban, hogy tényleg szeretem, újra hozzám ért, ujjainak nyomán felforrósodott a bőröm, libabőrös lettem, és jóleső borzongás futott végig rajtam. Apró áramütés szerű rezdüléseket éreztem mindenhol. Felnyögtem, sose volt még részem ilyenben. Miközben beszélt ajkai az enyémeket súrolták, elmosolyodtam, és beletúrtam a hajába. Körmeimet végig futtattam a gerince mentén, míg bele nem remegett. Szemeim hamiskásan csillogtak.
-Már az puszta gyönyör, hogy itt lehetek veled.-susogtam, és apró puszival ajándékoztam meg. Mikor ujjai elérték a bugyi vonalát megremegtem, és belekapaszkodtam a vállába, tudtam, hogy nem kell félnem, még is egy kis félsz ott volt bennem. Fájni fog majd? Vigyáz rám? Több apró kérdés merült fel bennem, de végül mindet száműztem, ahogy a fiú ujjai végig siklottak a vékony anyagon. Összerezzentem, ismeretlen érzés volt számomra, hogy valaki ott lenn érjen hozzám, még ha egy vékony anyag is állja az útját. Nem lépte át azt a határt, mint én. Csodálkoztam is, de nem mutattam. Ezzel is bebizonyította, hogy érdemes benne megbízni. Kérdésére csak bólintani tudtam, nem bíztam a saját hangomban, ami elég furcsa, hiszen ha kell tudom hallatni, most még is úgy éreztem, hogy nem fog menni. Ujjai alig érintettek, és így csak még jobban feltüzelt. Nem tudtam, hogy mit tegyek. Ajkai biztonságot nyújtottak, most csak ebben találtam az egyetlen kapaszkodót. A vállaiba mélyesztettem a körmeimet, és magamra húztam férfias testét. Felhevült volt, akár csak én. Remegtem, és fogalmam sem volt, hogy mit kéne tegyek most. Elveszettnek éreztem magam, kicsinek, és sebezhetőnek. Ez voltam én, az a lány aki nem bújik az álcája mögé.
-Taníts meg rá... hogy én hogyan tehetek a kedvedre...-suttogtam a fülébe, miközben ujjaimmal simogattam a hátát. Lassan rátaláltam ajkaira, és puha csókokat hintettem rá.
-Egy kicsit félek... Új minden, de bízom benned Riley...-hangom néha elcsuklott, de tudtam, hogy egy kicsit beszélnem kell hozzá, ettől talán megnyugszom, és nem lesz akkora baj, nem szeretnék meghátrálni. Ujjaimmal játékosan a seggébe csíptem, majd ajkát vettem célba újból. Finoman végig futtattam rajta a nyelvem, majd lágyan megcsókoltam. Nyelvemet ajkai közé dugtam, és mikor rátaláltam az övére örömömben nyögtem fel, karjaimmal átkaroltam a nyakát, és a csók közben fordultunk át újra, már ki tudja hanyadjára. Elszakadtam ajkától, és ismét apró puszikkal leptem meg, a nyakát, a mellkasát, a hasát, és így egyre lejjebb haladva, elérve ismét az eddig ismeretlen területet. Nyelvemet végig futtattam a boxer szélén, majd a következő pillanatban visszafelé indultam. Érezhető volt, hogy félek még olyat kezdeményezni, amiről még semmit nem tudok, ahogy visszatértem a fiú nyakához, finoman megkarcoltam a bőrét, és azt a pár csepp vért le is nyaltam róla. Nagyon jól esett, hogy így érezhetem őt, pedig még szinte semmi nem történt.
-Szeretlek...-suttogtam feltörni készülő elfojtott vággyal, és ahogy fölé másztam újra megcsókoltam.
Aisha Liward
Aisha Liward

Név :
Aisha Sideris Liward

Hozzászólások száma :
187

Pontok :
198

Reputation :
0

Join date :
2011. Dec. 02.

Tartózkodási hely :
Egy biztonságos helyen :P //Gyöngy háló//

Idézet :
A barátság az, mi megmutatja nekünk, hogy sem örömünkben, sem bánatunkban nem vagyunk egyedül.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása Empty Re: Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Témanyitás by Riley Evans Hétf. Aug. 20, 2012 4:54 pm

Ki tudja hányadjára fordultunk át, amikor ismét a lány került fölém. Élveztem, ahogy nőies, törékeny teste az enyémhez nyomódik. Még mindig nem tértünk a lényegre, csak kóstolgattuk egymást, szószerint, csak húztuk egymást, váratva az igazi beteljesülést. Nem bántam. Nem tudnék elképzelni ennél édesebb kínt, bármit, amit szívesebben csinálnék. Elmosolyodtam, amikor Aisha azt válaszolta, hogy már az puszta gyönyör, hogy velem lehet. Én is így voltam ezzel. Nem hittem benne, hogy létezik szerelem eslő látásra, de ez a lány már az első pillanatban elbűvölt és azóta sem tudok kijózanodni a szerelem mámorító érzéséből. Szerelem volt ez, méghozzá semmihez sem fogható. Ebben már teljesen biztos lettem, ahogy a lány ajkai és ujjai ismét felfedezőutat tettek a testem különböző pontjain. Mindegyik érintésére tőlem szokatlanul reagáltam, kimutattam mennyire tetszik, mennyire jólesik. Ujjai finoman táncoltak a bőrömön. Bizseregtem, ahol hozzámért, ez már a korábban érzett forróságnál is több volt. Úgy éreztem felemészt a vágy, amit iránta érzek. Kicsit ijesztő volt, hogy az Aisha iránt érzett vágyam sokkal erősebb volt, mint a teste iránti. Akartam őt mindenestől, nem csak most. Még mindig nem lett volna ellenemre, ha megállít, annyira nem számított, hogy mit akarok, csak neki legyen jó. Mostmár teljesen biztos voltam benne, megerősítette a gondolatom, hogy még soha nem volt férfival. Nem értettem, mi vitte rá, hogy egy olyan férfinak ajándékozza egész eddig őrzött szüzességét, akit alig ismer, de nagyon megtisztelő és izgató volt az egész helyzet. Most kivételesen nem bántam volna, ha kicsivel tapasztaltabb vagyok, hogy semmit ne rontsak el és olyan legyen az első alkalom Aishának, ami minden szempontból tökéletes. Már most felmerült bennem az az érzés, hogy nem akarom, hogy Aisha mással is megtapasztalja a testi szerelmet. Semmilyen szerelmet. Magamnak akartam és meglepetten fedeztem fel a féltékenység jeleit. Gyorsan elhessegettem a gondolatot és minden figyelmem a legszebb műalkotásra fordítottam. Aisha teste semmihez sem hasonlítható műalkotás, egyedi és megismételhetetlen. Vággyal teli tekintettel néztem végig rajta, majd újra találkozott a tekintetünk. Szemeiből ugyanazt a vágyat olvastam ki, amit én is érzek. Mindkettőnk teste felhevült volt, izzott körülöttünk minden. Aztán Aisha egy vallomással megszakította puha csókjait.
- Nem kell félned Aisha, nincs mitől – nyugtatgattam a lányt, közben egy hajtincset tűrtem el az arcából. Puha volt és illatos, nagyon nőies, erotikus látványt nyújtott.
- Vigyázok rád, tudod, hogy egy szavadba kerül és abbahagyjuk. Bízhatsz bennem – erősítettem meg.
Ismét egyre lejjebb haladt, ajkaival olyan tájakon kalandozott, hogy levegőt sem mertem venni. Érezhetően nem mert még kezdeményezni, hiszen nem tudta pontosan, mit is kellene csinálni, mi esik jól. Megkért rá, hogy mutassam meg, de azt akartam, hogy ő legyen az első, nekem az ő élvezete sokkal fontosabb volt. Akartam, hogy megismerje azt a kéjes, mámorító érzést. Méghozzá általam. Ahogy feljebbcsúszott, lassan fújtam ki a levegőt, csak akkor vettem észre, hogy egész idáig visszatartottam.
- Ne kapkodjunk... – próbáltam ezzel lezárni most még a témát. Aisha egyre feljebb haladt, majd fogaival megkarcolta a nyakam. Érezem, ahogy pár csepp vér feltör a karcoláson, a lány pedig édes kis nyelvmozulatokkal le is nyalta. Biztos voltam benne, hogy már most többször kóstoltuk meg egymást, mint szabad lett volna, de ez kicsit sem érdekelt. Úgy éreztem, még kézben tartom a dolgokat. A szívemet kivéve, az már Aisháé. Ebben a pillanatban a lány hangja törte meg a csendet.
- Én is szeretlek Aisha – bukott ki belőlem rögtön a válasz gondolkodás nélkül. Meglepett, éppen ezért rögtön bevallottam én is az érzéseimet. Puha csókkal zártam le a szerelmi vallomást. Ahogy elszakadtak ajkaink, csak annyira engedtem elhúzódni Aishát, hogy a szemébe tudjak nézni. Csendben figyeltem. Nem akartam ennél bonyolultabb szerelmi vallomásba belemenni, hosszan kifejteni, hogy nem értem, hogy történhetett velem, de életemben először szerelmes vagyok. A tekintetünk, ahogy egymásra néztünk úgyis beszédesebb volt mindennél. Lassan a lány fölé kerültem, már sokadjára változtattuk meg a helyzetünket, alaposan feldúlva az ágyat.
- Szerelmem... – leheltem Aisha ajkai közé. Ajkaimmal és nyelvemmel ismét bejártam egy utat lefelé, végig a lány nyakán, mellein, majd a lapos hasán át. Megint elérkeztem az egyetlen ruhadarabhoz, ami még elfedte előlem a lány testének legnőiesebb pontját. Fogaimmal belekapaszkodtam a bugyi szélébe és végig a lány szemeibe nézve, mosolyogva kezdtem lassan lehúzni. Amikor már kezdett nehezebb lenni, rásegítettem az ujjaimmal is. Ahogy Aisha megemelte a legformásabb feneket, amit valaha láttam, a nőies fehérnemű már a lábain siklott végig. Vigyorgva dobtam valamerre, fogalmam sincs, vajon hol ért földet. Most visszafelé haladtam. Puha csókokkal hintettem be pici lábfejét. Szépnek találtam minden porcikáját, élvezettel csókoltam a hibátlan bőrét. Végighaladtam a lábán, a térdén, majd a hosszú combján. Először kerültem a belső oldalát, szinte összezárva tartotta a lábait kissé szégyenlősen, így vártam kicsit, hogy oldódjon a zavara. Végig a szemeibe néztem, ajkaimon halvány mosoly játszott. Lassan, finoman tártam szét a lány lábait. Nem tudtam megállni, hogy ne vegyem alaposan szemügyre. Szinte megbűvölve pillantottam végig immár fedetlen testén.
- Elképesztő... annyira gyönyörű vagy. Szeretlek Aisha – leheltem combja belső oldalának vékony bőrére. Térdétől haladtam lassan, apró puszikkal a combtöve irányába. Alig érintettem a leheletvékony bőrt, tovább fokozva ezzel a vágyat. Ahogy ajkaimmal megérintettem a legérzékenyebb pontját, ismét felnéztem. Aisha szemeit, arcát fürkésztem. Kíváncsi voltam, hogyan reagál az érintésre ott, ahol ezekszerint eddig még senki nem érintette. Néhány óvatos puszi után a nyelvemmel folytattam tovább a kényeztetést. Én is kezdőnek számítottam ilyen téren, de igyekeztem a lehető legjobban csinálni. Egyik kezemmel végigsimítottam a hasán, majd a nőies domborulatokon álltam meg és felváltva kényeztettem a kemény mellbimbókat.
- Ez így jó? – csókolgattam végig Aishát az ajkai között. Mostmár nem fent, ahogy eddig, hanem egészen lent, modelleket megszégyenítő lábai között.
- És ez jólesik? – lassan végighúztam a nyelvem. Csak rá figyelem, minden apró nyögést, mozdulatot lestem, próbáltam úgy csinálni, hogy a lehető legmagasabbra repítsem a lányt. Kezdő voltam, de elszánt és szerelmes.
- Olyan finom vagy – suttogtam a bőrére. Nyelvem izgató játékát még akkor sem hagytam abba, amikor éreztem, hogy a lány teste megremeg, szinte ívben megfeszül és egy hatalmas nőies nyögés, szinte sikoly kíséretében talán életében először elérte a csúcspontot. Lassú nyelvmozdulatokkal fejeztem be az izgató játékot. Addig Aisha is kezdett kicsit lenyugodni. Lábai közül figyeltem, ahogy még mindig gyorsan emelkedik és süllyed a mellkasa. Feljebbmásztam és leutánoztam a lány mozdulatait. Fogaimmal alig érezhetően megkarcoltam kicsit a bőrét és vágyakozva nyaltam le a cseppeket. Még mindig szaporán vert a szíve, szinte lüktetett a nyakában az ér. Ujjaim elkalandoztak szerelmem lábai közé, hogy izgatottságának bizonyítékában még kicsit elmerüljenek.
- Nem tudok betelni veled. Még mindig szeretnéd, hogy megmutassam, mi esik jól? – suttogtam halkan. A hangomon is hallható volt, mennyire vágyom rá. A kezemet Aisha kezére csúsztattam és oda húztam, ahol már szinte szétrepedt a boxer anyaga.
- Szerintem tudod te magadtól is. Csak csináld. Ahogy jön. Ösztönösen. Minden érintésed izgató számomra – nyögtem ki lassan. Minden mondat vége egy újabb nyögés lett, ahogy a lány apró keze kemény izgalmamra tapadt. Gyönyörködtem a lány kissé riadt arcában, látszott rajta, hogy még mindig tart tőle, hogy olyat tegyen, amiben még tapasztalatlan. Édes volt akkor is, amikor zavarba jött.
- Csak csináld... nem tudsz semmit sem elrontani... – suttogtam és végigsimítottam a lány kezén, amely alatt férfiasságom feszült. Elengedtem, hagytam, hogy úgy kényeztessen, ahogy szeretne.
Riley Evans
Riley Evans

Hozzászólások száma :
30

Pontok :
32

Reputation :
0

Join date :
2012. Jul. 04.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása Empty Re: Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Témanyitás by Aisha Liward Hétf. Szept. 10, 2012 1:54 am

Legnagyobb félelmeimmel kellett most szembe néznem, az egyik a fiúktól való félelem, a másik pedig, hogy tapasztalatlan kis szűz vagyok. Rettegtem attól, hogy megbántanak, és elrontok valamit, még is mikor Riley átfordított, és fölém mászott, már tudtam nincs többé megállás, még akkor sem ha azt mondja képes lenne megállni. Én tudtam, hogy már nem lehet, ha valamit elkezdünk, azt be kell fejezni, és nem félúton abbahagyni. Amikor kimondta, hogy ő is szeret, a levegő megállt a tüdőmben, a szívem egy ütemet kihagyott, én pedig a mellkasomra kaptam a kezem. Ez az "Én is szeretlek Aisha." többet mondott minden szerelmi vallomásnál. Elsírtam magam, nagyon régen mondták már ezt nekem, vagyis aki ezt mondta utoljára, az meg akart ölni, bár tudatlanul... Féltem, hogy ezzel megbántom Riley-t ezért letöröltem a könnyeimet, és próbáltam újra visszarázódni abba a hangulatba ahol az előbb voltunk. Nem volt nehéz, hiszen a fiú segített, az utolsó ruhadarabtól is megfosztott, méghozzá igen érdekes módon, ami őszintén megmosolyogtatott. Kissé megemeltem a csípőm, hogy előbb megszabadíthasson a falatnyi bugyitól, ám szemérmesen összezártam a lábaimat, és el is pirultam, ahogy végignézett fedetlen testemen. Az apró puszik csiklandoztak, akarva akaratlanul is felnevettem, és kezemmel hessegettem el a fiút a lábamtól. Rettenetesen csikis vagyok, és a fiú puha ajkai nem segítettek ennek legyőzésében, inkább fokozták a kényszert, hogy "elűzzem" onnan a "bosszantót". Viszont még képtelen voltam a lábaim közé engedni a fiút, kissé akaratosan, de még mindig összezárva tartottam a combjaimat. Ám mikor keze segítségével szépen elválasztotta az ikreket, jobb és bal felé, már megmozdulni nem mertem. Ajkaival egyre közelebb ért a tiltott gyümölcshöz, én pedig kissé... nagyon is rettegtem, hogy nem fogom tudni mit kell csinálni. Bekövetkezett a pillanat mikor végül fiú életemben először kóstolt belém odalent. Megremegtem, amit egy hangos sóhaj követett, nem mertem Riley-ra nézni, tudtam, hogy olyan vörös a fejem, mint még soha. Ahogy a nyelvével kezdett el ott játszani, először megugrottam, kicsit ijesztőnek, és félelmetesnek találtam, hogy ilyet csinálnak a testemmel, és olyan dolgokat érzek, mint még soha. A legfélelmetesebb mégis az volt, hogy tetszett, és nem akartam, hogy véget érjen. Észre sem vettem, hogy egyre szaporábban veszem a levegőt, és a fiú kérdéseire csak egy-egy elfojtott nyögés a válasz, úgy éreztem magam, mint aki nincs magánál. Valami bizsergett, egészen belül, úgy éreztem képes lennék elrepülni, a levegőt annyira szabálytalanul kapkodtam, hogy abban a biztos hitben voltam, hogy megfulladok. Aztán egyszer csak megremegett a testem, megfeszült, én pedig felsikítottam örömömben, de ez nem olyan volt, mint egy verseny után, a saját testem örült. Megráztam a fejem, és kisöpörtem a homlokomból a hajamat. Meg akartam szólalni, de képtelen voltam rá. Riley felmászott, és leutánozta előző mozdulataimat, megkarcolva a nyakam úgy éreztem magam, mint egy lelőtt vad, akit zsákmányként ejtettek el, mégis akartam ezt az egészet. Mikor ujjai ismét érintettek ott lenn felsikkantottam, és a vállába kapaszkodtam. Hangja megnyugtatott, viszont most itt volt az idő, hogy bizonyítsak. Riadtan figyeltem, ahogy apró kezem eltűnik az ő tenyere alatt, és testének legkeményebb részére kerül. Mikor magára hagyta a kezem, ujjaim maguktól csusszantak be a boxer alá, finoman érintve a kemény férfiasságot. Aztán egy kósza gondolatot követve szabad kezem mutató ujjával egy pillanat alatt felhasítottam a boxer anyagát, figyelve arra, hogy a fiú bőrét ne sértsem fel. Hiszen arra már rájöttem, hogy nem csak a hajam nő gyorsan mióta jelölt lettem, hanem a körmöm is olyan erős és éles, mint a borotva. Puha csókot nyomtam a fiú meglepett ajkaira, majd ujjaim lassan körbeölelték a merev férfiasságot, és lassan játszani kezdtem vele, óvatosan, fel-le járt apró kezem, de nem éreztem magam biztonságban, végül valami ősi erő hatására ismét lefelé kezdtem el kúszni utamat puszikkal hintettem be, míg végül le nem értem. Nyelvemet finoman végighúzva az erekción, vettem a számba úgy éreztem tudom mit kell tennem már. Hogy mennyire csináltam jól, azt már nem tudtam volna megmondani. Ezt már Riley-nak kellett elmondania a testjátékával. A következő kérdés az volt, hogy meg tudom-e különböztetni azt, hogy mi tetszik a fiúnak, vagy mi nem. Rettenetesen féltem, hogy nem tudok semmit.
Aisha Liward
Aisha Liward

Név :
Aisha Sideris Liward

Hozzászólások száma :
187

Pontok :
198

Reputation :
0

Join date :
2011. Dec. 02.

Tartózkodási hely :
Egy biztonságos helyen :P //Gyöngy háló//

Idézet :
A barátság az, mi megmutatja nekünk, hogy sem örömünkben, sem bánatunkban nem vagyunk egyedül.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása Empty Re: Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Témanyitás by Riley Evans Hétf. Szept. 10, 2012 12:26 pm

Abban sem voltam biztos, hogy amint elengedem a kezét, izgatóan simogatni kezd. Még mindig bennem volt, hogy bármikor leállíthat, hiszen neki ez az első alkalom. Ennyi első egyszerre talán már elég is neki, nem biztos, hogy mindenben ma szeretné megtapasztalni az újdonságot. Talán eddig nem okoztam csalódást neki, legalábbis a nyögéseiből, az érzéki sóhajokból és testbeszédéből úgy tűnt, nagyon is tetszett neki, amit csináltam. Igyekeztem a lehető legjobb lenni, de profinak még én sem vagyok mondható. Mindenesetre kis elégedettséggel töltött el, hogy a csúcsra repítettem álmaim nőjét a nyelvemmel. Még éreztem a számban az ízét, gyorsan körbenyaltam az ajkaimat, még többet akartam. Aztán sikeresen rá is haraptam az alsó ajkamra, ahogy Aisha keze egyre magabiztosabban csúszkált a legkeményebb testrészemen. Lehunytam a szemem, egy pillanatra még levegőt is elfelejtettem venni, amikor éreztem, hogy azok a finom puszik, amiket a meztelen bőrömre nyomott, egyre lejjebb haladnak a testemen. Amikor elérkezett a céljához, finoman végighúzta rajta a nyelvét. A lélegzetem elakadt és vágytól izzó tekintettel néztem a lányra. Már most, ennyitől útnak indult egy kéjcsepp a hegyén. Egészen eddig csak élveztem, ahogy kényeztetjük egymást, most viszont már kezdtem kicsit félni, mi lesz, ha nem bírom eléggé, ahogy akarom és nem tudom Aishát mégegyszer a csúcsra juttatni. Legalábbis nem úgy, ahogy kéne. Nem úgy, ahogy még szintén nem próbálta. Minden erőmmel azon voltam, hogy még ne élvezzek el, még bírjam kicsit. Akkor talán másodjára is tudom még húzni a dolgot. Kis tépelődés után úgy döntöttem, hogy mégis szabad folyást engedek a vágyaimnak. Másodjára talán türelmesebb leszek, az első orgazmus okozta megkönnyebbüléstől vártam a megoldást, hogy biztosan ne égjek le a lány előtt. Elengedtem magam és csak az élvezetre figyeltem csukott szemmel. Egyre szaporább volt a légzésem. Azt vettem észre, hogy már egyre gyorsabban és szabálytalanabbul veszem a levegőt. Éreztem, ahogy Aisha puha ajkai ismét szorosan körülölelik az erekcióm, lassan csúsztam be a szájába, majd ki és ismét be. Ezt már nem bírtam ki csendben, halk sóhajokkal. Hatalmas nyögés tört ki belőlem.
- Uramisten... Aisha... annyira jól csinálod - nyögtem elismerően és egy pillantra megemeltem a csípőmet. Éppen csak annyira, hogy még ne legyen ijesztő a tapasztalatlan lány számára, de egyszerűen nem tudtam visszafogni a testem, rögtön reagált Aisha minden érintésére. Összeszorítottam a fogaimat, megfeszült az egész testem, éreztem, hogy már csak pár kényeztető mozdulat választ el a mindent elsöprő orgazmustól. Szinte erőszakkal nyitottam ki a szemeimet, olyan jó volt csukott szemmel élvezni, de látni akartam a lányt és azt, ahogy újra elmerültem ajkai között. Szinte égetett a tekintetem, izzott benne a vágy. Ujjaimmal Aisha puha fürtjei közé túrtam, játszottam a selymes hajtincsekkel, de még véletlen sem irányítottam, hogyan kényeztessen. Nagyon jól csinálta így is. Hangosan szakadt ki belőlem a levegő. Biztos vagyok benne, hogy érezte, ahogy minden egyes izmom összerándul, ahogy megfeszül az izmom a combomban. Buja vággyal teli tekintettel néztem rá, a testem egyre jobban vonaglott az érzéki vágytól. Kissé talán későn, de gyorsan egy párnát nyomtam a fejem alá, pontosan akartam látni, ahogy még párszor érzékien végignyal és mélyen a szájába enged. A szakadék szélén egyensúlyoztam már, szinte semmi nem választott el attól, hogy hatalmasat élvezzek. Ahogy találkozott a pillantásunk, átbillentem a szakadék szélén a biztos gyönyör felé. Hangos nyögést követően Aisha érezhette, ahogy a meleg folyadék lassan lecsorog a torkán. A f.nébe. Szólhattam volna neki, hogy figyeljen, ha nem szeretné érezni, de már elkéstem ezzel. Nem tudtam gondolkodni, lehunytam a szemem és átadtam magam az érzésnek. Még mindig kapkodva vettem a levegőt, amikor kinyitottam a szemem és Aisha tekintetét kerestem. Mosolyra húztam a számat, de még eléggé szét voltam esve. Fáradtan emeltem meg a kezem, hogy a lány gyönyörű arcán végigsimítsak. Szinte hálás tekintettel néztem rá, amiért olyan hatalmas örömet okozott.
- Elképesztő vagy - suttogtam vággyal teli hangon.
- Ne haragudj, hogy nem szóltam... - mondtam kissé bűntudatosan, közben ujjammal letöröltem azt a kis maradékot, ami a lány szája szélén csordogált. Túl izgató volt így, nekem viszont vissza kell fognom magam. Megint helycsere következett, Aisha került alulra, a puha párnákra. Tudtam, hogy már kellően fel van izgulva, de a jóból soha nem elég. Végigcsókolgattam megint a testét, a nyakán kezdtem, most nem karcoltam meg a bőrét, de finoman puszilgattam, szívogattam az érzékeny területet. Lassan végighúztam az orromat is a bőrén, aztán már haladtam is tovább. Melleit most csak futólag érintettem, végigcsókolgattam közöttük, de már a lapos hasán érezte a számat. Kihagytam a legérzékenyebb területet, ahol biztos voltam benne, hogy már őrjítő vágy feszíti. Végigcsókolgattam erotikusan a lábait. Húztam még, amíg csak tudtam, de elég nyilvánvaló jele volt annak, hogy én is készen állok arra, hogy újabb dolgokat fedezzünk fel, még jobban megismerjük egymás testét. Ahogy haladtam visszafelé, képtelen voltam kihagyni, nyelvemmel ügyesen körözni kezdtem a csiklóján. Éreztem, hogy nedves, méghozzá nagyon, eléggé egyértelmű, hogy készen áll.
- Még mindig biztos vagy benne? Az utolsó lehetőség, hogy nemet mondj - mosolyogtam a lányra, de tekintetem sötét volt a vágytól. Marokra fogtam a férfiasságom és tovább folytattam az izgató játékot, csak hogy fokozzam Aisha vágyát. Végighúztam lassan testének legnedvesebb pontján, most először érintettem meg a hegyével a csiklóját. Ebben a pillanatban jutott eszembe valami. Nem mintha mentség lenne, de nem számítottam rá, hogy mostanában ilyen közel kerülök bárkihez is, főleg nem szerelemmel és ilyen hatalmas vággyal.
- Nincs nálam óvszer... de majd vigyázok, bízz bennem - suttogtam a lány enyhén szétnyílt ajkai közé. Lassan hatoltam belé, figyelve minden rezdülésére. Nedves volt, de nagyon szűk is. Óvatosan törtem utat magamnak. Amikor a fájdalom legkisebb jelét láttam az arcán, rögtön megálltam, aztán egy kisebb akadály után már könnyebben csúsztam tövig. Elképesztő érzés volt mélyen benne lenni. Éreztem, ahogy szorít, szinte feszítem a szűk helyet, ő pedig érezte, ahogy lüktet benne a férfiasságom. Csókolni kezdtem, finoman játszadoztam ajkaival. Még nem mozdultam, hagytam, hogy megszokja a helyzetet és az érzést, hogy benne vagyok.
- Szeretlek Aisha - suttogtam szerelmesen és lassan mozgásba kezdtem. Nem siettem el, kiélveztem minden mozdulatot. Szinte majdnem kicsúsztam belőle, majd ismét tövig hatoltam. Ezt követően rövidebb, de még mindig nem túl gyors mozgással vittem magunkat egyre közelebb az orgazmushoz. Közben finoman ízlelgettem tovább, a lány ajkaira tapadtam.
Riley Evans
Riley Evans

Hozzászólások száma :
30

Pontok :
32

Reputation :
0

Join date :
2012. Jul. 04.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása Empty Re: Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Témanyitás by Aisha Liward Szer. Szept. 19, 2012 10:28 pm

Teljesen elmerültem az új dolgok ismeretében, úgy gondoltam ez Riley-t sem zavarhatja annyira az elején még kissé bizonytalanul fogtam neki a dolognak, de a percek meghozták a bátorságom. Tetszett, hogy hagyta, magam fedezzem fel a dolgokat, egyáltalán nem irányított, csak még érzelmesebbé tette a helyzetet ezzel, hogy engedett. Nem igazán gondoltam végig, hogy meddig mehetek el, megéreztem, ahogy izmai összerándulnak, és az az édes kis kéjes nyögés elhagyta ajkát, magamban mosolyogtam, ám nem bíztam el magam. Nem számítottam rá, hogy a gyönyör ilyen enyhén sós-kesernyés formában fog a számba érni. Tény és való meglepődtem, de nem ijedtem meg, elgondolkodtam azon, hogy más lányok hogy élik meg az első oboázást ejakulációval fűszerezve. Óvatosan csusszant ki ajkaim közül férfiassága, és próbáltam pillanatnyi zavarom leplezni, miközben szám szélén a kis Riley-k útnak indultak lefelé. Csak megráztam a fejem, hogy nincs baj, hogy nem szólt, nekem sok új tapasztalat, neki meg talán egy gyönyört okoztam, ki tudja. Letörölte a számról gyönyöre maradványait, végül ismét maga alá fordított, kitágultak a pupilláim, de már nem a félelemtől, hanem, hogy nem tudtam elképzelni, hogy egy srác csak ide-oda pakolgasson. Nem voltam hozzászokva. Riley ismét csókokkal halmozott el, ami csak még jobban feltüzelt, már nem féltem tőle, mindent akartam tőle. Mikor felhozta a visszavonulós témát elmosolyodtam.
-Tényleg biztos vagyok benned.-suttogtam, és felemelkedtem, hogy csókot lophassak tőle. Ekkor először találkoztak vágyaink fő forrásai, legalább is a testi vágyunk. A következő mondat kicsit szíven ütött, mármint csak-csak megijedtem, hogy nincsen védőruha a fiúnál, de teljes mértékig megbíztam benne.
-Én bízom benned.-érintettem meg az arcát, és és lágyan elmosolyodtam, ám mikor Riley belém hatolt önkéntelenül is begörcsöltem, ismeretlen, és kissé ijesztő volt. Talán az arcomon is látszott, hogy épp fáj, mert szívem elrabolója azonnal megállt. Szokatlan volt, hogy olyan dolgot fedezzek fel, amit eddig talán csak elméletben tudtam. Pillanatokon belül már teljes hosszában bennem mártózott, és ismét várt. Rám várt, hogy megszokhassam a helyzetet. Ez annyira csodálatos dolog volt, és annyira jó volt, hogy az ágyban is jár a tisztelet, el sem gondolkodtam azon, hogy mi lesz, ha többet nem kapom meg?! Riley, csókjaival feledtette el pillanatnyi fájdalmam, majd lassan mozogni kezdett bennem. Rettentő furcsa volt, még a szemem is becsuktam, hogy elbújhassak a világ elől. Annyira máshogy éreztem magam, teljesen ki voltam készülve attól, hogy ez megtörténik, ilyenkor jut eszembe, hogy valójában a testvérem született a nagyvilágra, én mindig az árnyékában éltem, most viszont nagylánnyá avat egy majdnem csak vadidegen fiú. Mikor kimondta, hogy szeret, kinyitottam a szemem, és rámosolyogtam.
-Én is szeretlek.-csókoltam meg, kissé megemelve a csípőmet, hogy mélyebbre hatolhasson. Lassú mozdulatokkal szoktatott hozzá ahhoz, hogy bennem ejtőzik, ahogy teltek a percek valami mélyen szunnyadó vad feléledt bennem, ami egyre többet szeretett volna, be kell valljam ez is ijesztő volt. Körmeimet a fiú vállába fúrtam, arcomat a mellkasához szorítottam, a hátam ívben feszült, újra elindultam azon úton, amire azt hittem, hogy lávafolyam úszik a lábaim között. Az idő mérhetetlen volt már, úgy éreztem elvesztem a fejem. Riley nevét nyöszörögtem vágytól fűtötten, miközben biztosra vettem, hogy lassan véresre kaparom a hátát. Már tapasztalhattuk, hogy mennyire éles a körmöm. Aztán megéreztem... A fiú vérének illatát, tényleg nagyon belemarhattam a hátába, esküszöm Nüx látja lelkem nem akartam, de ő az élő bizonyítéka annak, hogy miatta történik ez vele. Egyáltalán nem voltam felkészülve arra, hogy az első alkalom ennyire jó lehet. Orgazmusom tetőpontját hangos sikoly jelezte, ahogy a párnát húztam az arcomra. Remegtem, és kapaszkodót kerestem a fiúban, minden porcikám hiperérzékennyé vált minden nemű érintésre. Úgy gondoltam a lepedő is felgyullad alattunk. Elsírtam magam, csodálatos dolgot művelt velem a szerelem, és a vágy, ezt a két megfoghatatlan érzést pedig Riley személyesítette meg. Fáradtan mosolyogtam rá, miközben patakokban folyt a könnyem a fiú párnájára. Az utolsó kislányos könnyeim... A mai éjszaka "nővé" avattak, legalább is testileg.
-Annyira szeretlek.-húztam le magamhoz a fiú fejét, szerelmes csókot nyomva ajkaira. Ezzel köszönve meg, hogy milyen gyönyörűséget adott. A torkom kiszáradt, és még levegőt sem kaptam rendesen, de ezt ki kellett mondanom, és meg kellett tennem. De tegyük hozzá, ez a legfárasztóbb dolog a földön amiben eddig részem lehetett.
Aisha Liward
Aisha Liward

Név :
Aisha Sideris Liward

Hozzászólások száma :
187

Pontok :
198

Reputation :
0

Join date :
2011. Dec. 02.

Tartózkodási hely :
Egy biztonságos helyen :P //Gyöngy háló//

Idézet :
A barátság az, mi megmutatja nekünk, hogy sem örömünkben, sem bánatunkban nem vagyunk egyedül.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása Empty Re: Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Témanyitás by Riley Evans Szer. Szept. 26, 2012 10:47 am

Egyre könnyebben mozogtam benne, ahogy megismerte ezt az érzést és hozzászokott, hogy benne vagyok. Teljesen ellazult és már összhangban mozgott a testünk, megemelte a csípőjét, így minden egyes lökéssel tövig merülhettem benne. A fájdalmat elnyomta a vágy, hallottam a nyögésein, hogy élvezi, teljesen átadta magát az eddig ismeretlen érzéseknek. Ujjai a hátamon játszottak, majd bevonta a körmeit is. Nagyon élesek voltak, éreztem, ha így folytatja, nyomai lesznek az éjszakának, de nem érdekelt, akartam, nem bántam, ha lesz rajtam valami, amivel megjelöl, ami bizonyítja, hogy csak az övé vagyok. Egyre bátrabban mozogtam, egyre közelebb kerültünk a beteljesüléshez. Körmeit végighúzta a bőrömön, éreztem, ahogy a hegye felszakítja a bőröm, éreztem, ahogy kicsordul a vérem, majd meg is éreztem az illatát. A vérem elkezdett folyni a hátamon, egy ideig éreztem, merre, de aztán már nem figyeltem rá, sokkal nagyobb volt az élvezet annál, minthogy ez elvonja a figyelmem. Fájt, de nem foglalkoztam vele, inkább felizgatott, hogy a világ legszebb nője, aki nekem adta a szüzességet, annyira nem bír magával, hogy véresre kaparja a hátam. Ez az érzés sokkal erősebb volt, minthogy a körmével okozott fájdalommal foglalkozzak. Levegő után kapkodtunk mindketten, nyögdécseltünk, de ez sem akadályozott meg abban, hogy ajkait keressem és ízlelgessem. Éreztem, ahogy megremeg Aisha teste, a párnát arca elé húzta. Megfogtam és elhúztam onnan, látni akartam az arcát, amikor először juttatom így a csúcsra.
- Én is szeretlek Aisha - nyögtem, de nem álltam meg. Láttam, ahogy folyni kezdenek a könnyei, de nem bírtam tovább. Még egy lökés, majd kicsúsztam belőle és hatalmasat élveztem. Férfias nyögés szakadt ki belőlem, minden megszűnt, csak a lány létezett és az élvezet, amivel megajándékozott. Még soha nem volt ilyen jó, nem volt még ekkora orgazmusban részem. Még mindig nem voltam teljesen magamnál, az élvezetre figyeltem csak, de lassan kezdtem lenyugodni. Ekkor vettem észre mi történt. Betartottam az ígéretem, nem élveztem belé, de nem úgy sikerült, ahogy gondoltam. Végigfolyt a lányon az élvezetem, pont ott, ahol a legveszélyesebb. Azért is veszélyes, mert így könnyen teherbe eshet és azért is, mert egy ponton túl az élvezetemhez csatlakozott a vére is, aztán összekeveredve hagytak nedves foltot a lepedőn. Próbáltam uralkodni magamon. Elhelyezkedtem a lány mellett, de felnyögtem a fájdalomtól. Próbáltam ennyivel elintézni, inkább szorosan magamhoz vontam a lányt. Vártam egy kicsit, amíg a légzésünk és a szívverésünk visszaáll a normálisra, csak azután szólaltam meg.
- Mi a baj? Miért sírsz? - kérdeztem aggódva.
- Fájdalmat okoztam? - kérdezgettem tovább a lányt. Óvatos voltam, figyeltem minden mozdulatomra, még véletlen sem akartam fájdalmat okozni neki.
- Köszönöm ezt a csodálatos ajándékot - leheltem a lány ajkai közé. Eddig bírtam. Ujjaimmal végigsimítottam a lábai között, rendesen összekenve ezzel az ujjam, majd felemeltem, hogy lenyalhassam a lány vérét. Nem volt még elég, nem tudtam betelni vele és valahogy még finomabbnak tűnt, pedig biztos voltam benne, hogy nem lehet fokozni az ízét. Valószínűleg már alattam is véres volt a lepedő a hátam miatt, de Aisha sem maradt le mellettem. Csak attól tartottam, mit fog szólni, hogy nem a legjobb helyre élveztem. Legalábbis a védekezés szempontjából kifejezetten veszélyes volt. Gyengéden kezdtem csókolni, de aztán birtoklóan ajakira tapadtam.
Riley Evans
Riley Evans

Hozzászólások száma :
30

Pontok :
32

Reputation :
0

Join date :
2012. Jul. 04.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása Empty Re: Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Témanyitás by Shady Hétf. Okt. 15, 2012 2:01 pm

A TÉMA LEZÁRVA!
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása Empty Re: Riley Evans & Aisha Liward - Black háló folytatása

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.