Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) Empty Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív)

Témanyitás by Shady Csüt. Május 10, 2012 6:47 pm

***
Shady
Shady

https://azejszakahaza.hungarianforum.net
Hozzászólások száma :
963

Pontok :
1920

Reputation :
0

Join date :
2011. Apr. 29.

Age :
32

Tartózkodási hely :
A játktér bármely pontján...

Idézet :
Csak érted, remélem megérted regényem, csak értünk remélem elég lesz, mert én nem....


Adminisztrátor
Adminisztrátor

Vissza az elejére Go down

Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) Empty Re: Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív)

Témanyitás by Loranys Stackhouse Csüt. Május 10, 2012 7:13 pm

Tudom, hogy nem lett volna szabad Tylert ott hagynom a barlangban egyedül, de most pihen... És nem hinném, hogy valaki oda tévedne, nekem pedig szükségem van a friss levegőre, gondolkodnom kell. így a tenger felé veszem az irányt, éjszaka révén, senki sincs erre felé. ennek örülök, így nem támadok meg senkit sem. Leülök a partra, lehunyt szemmel élvezem ahogy a szél cirógatja az arcom. ez az érzés, mind Dracville-t juttatja eszembe. Úgy hiányzik az ottani életem, amikor még normális jelölt voltam, nem pedig ilyen fura, bűzös, drakula rémisztő változata. Talán Fawn sem lenne, ha ő nem lenne, akkor ez sem történne meg, így viszont....
Viszont csak egy szörnyeteg vagyok, hiába mondd bárki, bármit...
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) Empty Re: Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív)

Témanyitás by Ayawrí Csüt. Május 10, 2012 11:07 pm

Gondolkodnom kellett és ehhez ki kellett szabadulnom a suliból. Nem tudom, miért de utam a tengerpartra vezetett, ahol még sosem voltam, mégis úgy vágyakoztam utána. A hús szellő borzoltam orcámat puha tincseimet nyaldosta. Közelebb menve a parthoz lekaptam lábamról a sarut és belemártottam a hús vízbe mélyeket szippantva a levegőből. Rémületemre a sós friss illat mellé valami ismerősen kellemetlen illat járta át az orromat és a szag irányába kaptam a fejemet. Az a lány volt az Tyler szobájából Is unokatestvére!
Nem tudtam eldönteni, hogy féljek-e tőle vagy szánakozzak. Nem volt túl rózsás kedvében, de most inkább szomorúnak találtam nem úgy, mint múltkor amikor égető düh szikrázott a szemeiből. Hangos sóhajomat nem tudtam bent tartani, így mikor akaratomon kívül kiszökött a levegő a tüdőmből a lány is észrevett engem tehát már nincs menekvés.
-Ciao! -köszöntem neki remélve, hogy nem kell félnem tőle. Tudtam, hogy valami nem stimmel vele, de semmit sem tudok róla és azt sem értem, hogy miért borsódzik tőle a hátam amikor nem vagyok egy félős teremtés.
Ayawrí
Ayawrí

Hozzászólások száma :
233

Pontok :
239

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) Empty Re: Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív)

Témanyitás by Loranys Stackhouse Kedd Május 15, 2012 5:37 pm

Gondolataim messze szárnyaltak, a tengeren túl, dracville-ben jártak. Amikor még normális jelölt voltam, amikor még volt normális éltem, barátok, pasi. Most ebből körül-belül semmi sincs meg. Ilyen az élet, Nüx biztos nem ezt akarja, ő nem egyezhet bele ilyen gonoszságba, abba, hogy képességeit, ajándékait máshogy jelöltek ellen használják. De egyedül nem tudok, és talán nem is akarok szembe szállni, miért is kéne ellenkeznem, ellenállnom, amiért teremtettek?! Úgy sem foglalkozik már velem senki, és ha Fawn-nak az a terve, hogy valami dracula-gyilkológép legyek. akkor az leszek...
Gondolataimból közeledő léptek zaja zökkent ki. Beleszippantok a levegőbe, egy jelölt, mi a fészkes f3nét akar errefelé egy jelölt...?
-Szia...- köszönök neki halkan, testemen azonnal eluralkodik a vágy, hogy belekóstoljak pirosló vérébe, felszakítsam bőrét. Tylernél megtudom állni, őt védeni akarom valamiért.... de másnál, legyőzz a sötétség, erőtlen vagyok, egyszerűen beszippant magába.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) Empty Re: Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív)

Témanyitás by Ayawrí Hétf. Május 21, 2012 2:18 pm

Tekintete elárulta, hogy továbbra sincs barátkozós kedvében, ráadásul mintha enyhe gyilkos szikra is átfutott volna rajta. Karomon a szőr továbbra is felállt és minden idegszálam azt sikította: MENEKÜLJ!
Valamiért mégis képtelen voltam megmozdulni. Egyfajta sajnálat égette a bensőmet, ami meglepően különös hiszen nem is ismerem igazán. Csak továbbra is azt tudtam valami nincs rendjén.
-Minden rendben? -kérdeztem mikor felé léptem, de az újabb villanás a szemében figyelmeztetett, hogy ez nem túl jó ötlet így már az ösztönömre hallgatva visszahátráltam. Hogy ne tűnjek stresszesnek és a pulzusom se verje az egeket, lábujjaimat kezdtem kémlelni és azokkal túrtam a puha finomszemcsés homokot úgy téve mintha csak arról kérdezném süt-e a nap.
Ayawrí
Ayawrí

Hozzászólások száma :
233

Pontok :
239

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 18.


Ötödéves
Ötödéves

Vissza az elejére Go down

Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív) Empty Re: Loranys Stackhouse & Ayawrí (alternatív)

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.