Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor - Page 2 Empty Re: Aisha Sideris Liward & Christopher Professzor

Témanyitás by Aisha Liward Hétf. Ápr. 09, 2012 10:40 pm

~Szemfogam megcsillan a fényben,
Élő testbe mártom ma s vérbe.
Már meg is van az áldozat,
Rá hozok ma kéjes álmokat.~


-Nem tudok, na és?-kérdezem kicsit fájón, majd igyekszem túlélni, ahogy Chris visszateszi a csontom a helyére. Nem pályáztam a vérére, és inkább elutasítottam, tudja nagyon jól, hogy nem kéne, még is erre akar újra rávenni. Én vagyok az a kis tudatlan, aki újra magához ragadja a lehetőséget, hogy vérét vegye a mentorának. Szerintem nem sok ilyen jelölt van... Percekkel később már érzem, hogy elég lesz a vér, hogy miért érzem? Fogalmam sincs. Lassan engedem el Chris karját, és inkább magamra, mint mentoromra haragszom.
-Nem tehetek róla Christopher. Egyik baj a másik után jön. Ilyen vagyok. És lehet, hogy egyszerűbb lenne az életed, ha már nem élnék.-vonok vállat csendesen. Nem vagyok egy vészmadár, de hát könyörgöm, biztosan van jobb dolga Chrisnek, mint engem istápolni. Kérdésére felé kapom a fejem, és lassan elgondolkodom.
-Mehetsz ha nagyon akarsz, nekem még ki kell találnom egy tervet, hogy mit mondok a gyengélkedőn, hogy még hazugságnak se tűnjön. Szerintem neked sem kenyered, hogy ez ami ma történt kitudódjon.-pislogok rá szomorkásan, nem akarom bajba keverni, lehet, hogy a klinikán jobban járnék ha ott látnának el... Még egy pár percig csak pislogok mentoromra, végül apró kezem az övébe helyezem, és felállok a segítségével.
-Jobb lenne ha a kórházba mennék. És egyébként is szeretek motorozni. Megoldok mindent.-vonok vállat, és kicsit ellépek tőle. Nem akarok újra a saját csapdámba esni.
-Az előbbi kis afférért is bocsánatot kérek. Csak egyszerűen, én tényleg nem értettem hogyan... Komolyan nem akartam azt tenni Chris... És nem, gondoltam komolyan, egyszerűen csak megtörtént. De Nüx látja lelkem nem akartam azt a csókot.-térek ki erre is, ha már ekkora kis k*rvoid voltam. Tényleg nem szándékosan csináltam. Talán jobb lenne ha eltűnnék valahová.
-Jó azt meg kell jegyeznem, hogy a professzor nem néz ki rosszul, de már egyszer megbeszéltük ezt az ügyet, hogy ön nem kezd ki jelölttel, én pedig nem bukom az idős férfiakra.-teszem még hozzá, ezzel persze nem megbántani akarom a professzort, csak gondoltam jobb ha ezt is első kézből tőlem tudja.
Aisha Liward
Aisha Liward

Név :
Aisha Sideris Liward

Hozzászólások száma :
187

Pontok :
198

Reputation :
0

Join date :
2011. Dec. 02.

Tartózkodási hely :
Egy biztonságos helyen :P //Gyöngy háló//

Idézet :
A barátság az, mi megmutatja nekünk, hogy sem örömünkben, sem bánatunkban nem vagyunk egyedül.


Harmadéves
Harmadéves

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.