Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Hírek
00 . 00 -----
06 . 20 Az új játéktér megnyitása!
05 . 20 Az oldal újra nyitotta kapuit!
05 . 13Az oldal épül, szépül!
Tanórák
•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?

•Ki tartja, mikor és hol a következő órát?
A hónap...
Női karaktere
Férfi karaktere
Párja
Chatbox
Kiemelt társoldalaink
Hold

AKTUÁLIS HOLD ÁLLÁS

Legutóbbi témák
» Keresett karakterek listája
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 4:36 pm by Aisha Liward

» Hírek és újítások!
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyHétf. Jún. 20, 2016 12:57 pm by Shady

» Régi és új tagok! MARADOK!
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 6:04 pm by Vendég

» Foglalt avatárok
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyPént. Jún. 10, 2016 5:53 pm by Nolen J. Park

» Nolen J. Park szobája
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 pm by Shady

» Játssz velem!
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyVas. Május 29, 2016 7:41 pm by Genna Hopkins

» Anwarion szerepjáték
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyVas. Május 29, 2016 4:22 pm by Shady

» Színkavalkád
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyVas. Május 29, 2016 3:03 pm by Genna Hopkins

» Genna Hopkins
Loranys rejtekhelye - Page 3 EmptyVas. Május 29, 2016 2:34 pm by Shady

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (78 fő) Vas. Jún. 17, 2012 6:35 pm-kor volt itt.
Köszönet
Köszönet jár P.C. Cast & Kristin Cast-nak, hogy megalkották ezt a remek világot, ahol most mi is otthonra lelhettünk a vámpírjelöltek között.

Az oldal vezetőségének tagjainak, akik nem mások mint Shady, Mikhail, Lumiere ; nélkülük nem működhetne igazán az oldal.

Világunk kizárólag szórakozásból jött létre.

Az oldalon található képek a Google keresőoldaláról származnak.

A kinézetet Mikhail dobta össze a felsorolt oldalak kódjai alapján:

Skin hecho por Hardrock de Captain Knows Best. Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular.

Li lingues differe solmen in li grammatica, li pronunciation e li plu commun vocabules. Omnicos directe al desirabilite de un nov lingua franca: On refusa continuar payar custosi traductores.
fel le

Loranys rejtekhelye

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Kedd Feb. 28, 2012 10:30 am

Már fel sem vettem a beképzelt megjegyzéseit, csak eleresztettem a fülem mellett.
-Ja a Top5-ben mi?- kérdezek vissza szarkasztikusan, kicsit talán túldramatizálja a saját képességeit. Nathan, na ő volt a top5-ben, de ő.... na azért nem is olyan rossz. Gondolataim még mindig a múlton jártak, valamiért nem bírom abbahagyni a gondolkodást, emlékezést. Tuti, hogy valami szupermen-es képességet kapott, de erősen kétlem, hogy nálam erősebb lenne, az kicsit túlzás volna.
-arra még nem gondoltál, hogy talán az ég világon semmit sem akarok tudni rólad...?- tettem fel a kemény kérdést amikor már a földön voltam, a karjaiban. Ahogy rajta ültem kb. egy szempillantás alatt ledobtam róla a nadrágját is, így teljes meztelenségében feküdt rajtam. Valahogy nem akartam tovább teketóriázni annyit az egésszel, úgy elhúzom már mint valami romantikus vacsit életem szerelmével.
-Igazad van, élvezem,- nyaltam meg a szám szélét ahogy egyre lejjebb haladtam a nyelvével, éreztem, hogy élvezi hisz egyre gyorsabban szedte a levegőt, egyre libabőrösebb lett. Majd mikor kellően felizgattam egyre jobban..... Végül ráültem és együtt lovagoltunk a forróság hajóján......



***




Mosolyogva feküdtem a karjaiban, és az arcát cirógattam:
-Igazán jó volt, köszi, de.... de mennem kell...- nem tudom miért éreztem így, de felöltöztem és és gyorsan felkaptam a bicskát, hogy ne vegye észre. Ha tudná, hogy hányszor fogom megszívatni még.
-jó légy... vagy rossz,- azzal dobtam egy csókot és eltűntem a vak világban....

//Sötét éjszakában koboról....//
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Szer. Feb. 29, 2012 7:07 am

Nem hittem, hogy egyből helyesel, a top5-ös témában, de azt be kellett látnia, hogy igazam van. Nem érdekelt, hogy nem mondja ki, nekem annyi is elég volt, hogy én tudom. Úgyhogy csak bólintottam a szarkasztikus visszakérdezésére.
Kérdésén újra csibészes mosolyra húztam a szám. Igazából én sem akarok tudni sok mindent róla, elég lenne annyi, hogy mi a rák történt vele, hogy ilyen vörös lett.
- Akár el is mehetek...- ajánlottam fel, miközben rajtam csücsült. Válasz gyanánt leszedte a gatyámat. - Hát jó, akkor maradok!- vigyorogtam. Végre ismerős terep.
Akármennyire is furcsa ez a csaj, van benne valami izgató. Talán a gonoszsága, vagy, hogy tudja, mit csinál, nem tudom. Még az is lehet, hogy végre nem egy tucat-lánnyal vagyok. Illetve, nagyon remélem, hogy nincs annyi vörös...!
Éreztem, hogy egyre keményebb vagyok. Vörös kezelésbe vette az ügyet...

*később*

Csak nem egy mosolyt láttam átsuhanni az arcán? Nahát, ilyen is létezik! Végre nem az a gonosz vigyor. Így egész emberinek tűnik.
A dolog csak még jobb lett, amikor közölte, hogy itt hagy. A boldogságomhoz már csak egy sör kéne és egy távirányító.
- Én gondolom nem kérhetlek az elsőre...- mondtam még, mielőtt távozott volna.
Felálltam és megvizsgáltam a ruháimat, majd gyorsan visszabújtam beléjük. És akkor ért a felismerés villámcsapásként, a bicskám! Elvitte magával ez a ... .
Megvontam a vállam és elindultam vissza a suli felé.

//Éjszaka Háza/Sportpálya//
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 08, 2012 12:33 pm

Céltalanul lődörögtem Ever Rose Hill kihalt utcáin. ezt a várost nem is ismerem. Amióta itt vagyok, csak Norah-é vagy a saját szobámban lógtunk. Együtt. Mindig... Ahh, lehangoló a szerelem, kikészít, puhap0cs lettem tőle. Itt siránkozok a fene se tudja hol, és... Várjunk csak. Hova a mákvirágos pereputtyba tekeregtem? Így eltévedni, látszik, hogy a testem fejlettebb, mint az agyam... Benne leszek a Csellengők legközelebbi adásában. Bár ki adna fel? Norah is csak hosszabb idő után kezdene el keresni, mást meg szinte nem is ismerek. Borzalmas, mennyire nincsenek barátaim. Ahhoz képest amennyi volt... Lora valami döglött szörnyike lett, Luxot időtlen idők óta nem láttam, Wríről se hallottam semmit, Domnak is nyoma veszett, Jack meg alulról szagolja az ibolyát. Ácsi! Mikor lettem én ilyen borúlátó? Rosszabb vagyok, mint egy PMS-ben szenvedő nő...
Végtelen útvesztőben találtam magam, halvány lila gőzöm se volt merre vittek lábaim öntudatlanul. Amíg csavarogtam a labirintusban, érdekes helyiséget találtam benne. Hmm... Hajléktalanhoz túl ízléses berendezés. Mégis lakik itt valaki. Beljebb settenkedtem, mondván, úgy sem találok ki egyhamar. Tátott szájjal méregettem a csecsebecséket, s vártam a gazdára. Talán ő majd útbaigazít.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Csüt. Márc. 08, 2012 12:40 pm

Útban vissza felé a lepukkant új helyem felé bekaptam egy újabb hajléktalant, de úgy utálom őket.... Még mindig gyenge voltam, de a föld erejéből tudtam annyi erőt meríteni, hogy lábra álljak. Miért kaphattam eme képességet ha nem használhatom Nüx oldalán, miért nem fordul el tőlem az életemet látva?! Amint beléptem az alagútba ember... nem jelölt szagot éreztem, s ahogy haladtam beljebb nagyon ismerős volt, amint beléptem Tyler leskelődött. Első benyomás: a bátyám nyakába ugrok, de azonnal el is felejtettem, mikor lehetősége lett volna beszélni velem, nem tette, hát akkor nem tudom mit akar itt.
-azt hiszem rossz helyre jöttél, itt csak vérszomjas vérszívók vannak, szóval jobb ha mész mielőtt valaki leszívna.- bököm ki neki hidegen szúrósan. Nem akarok találkozni a régi barátaimmal, mert vagy végzek velük, vagy fáj, hogy nem lehet olyan életem mint nekik....
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 08, 2012 12:58 pm

Orrfacsaró bűz csapta meg orromat. Uhh, mégis hajléktalanok járkálnak itt? Nem, lehetetlen, mert nem az a jellegzetes izzadtság, pia, és h*gyszag elegyet érzem, hanem... Ráeszméltem, előtörtek képek lelki szemeim előtt a szag gazdájáról, illetve gazdáiról. Remélem nem az éhenkórász jön. Az ellen nem sok könyörületességem lenne. Szívem őrült ritmusban verte a tam-tamot, felkészültem egy bunyóra, de amikor meghallottam az ismerős, ámde rideg hangot, csupán nyugodalmas, higgadt hideg járta át lelkemet. Felvontam fél szemöldököm és lassan megfordultam.
- Lakályos ki pecó. Nem is mondtad, hogy ilyen otthonosan élsz már egy... hol is vagyunk? - puhatolóztam. Örültem neki, hogy láthattam újból, de nem ártott tudnom a helyzetemet. - Mi történt veled? - enyhült meg hangom nyúzott sziluettje láttán. - Gyere. - elé lépdeltem, s akarata ellenére is átkaroltam derekát és fekvőhelyéhez kísértem. - Sz@rul nézel ki. - jelentettem ki magabiztosan. Mi a fene? Rettegnem kellene egy ilyen erős lénytől, de... de lehet már erősebb vagyok. Mi van, ha Nüx turbójával elbírnék már vele? Ráadásul még a levegő is az oldalamon áll. Mindenesetre nem akarok addig kezet emelni rá, amíg nem kell mentenem bőrömet. Túlságosan szeretem hozzá Lort.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Csüt. Márc. 08, 2012 1:07 pm

Tyler még mindig nem változott meg, valahogy más volt, király vettem egy nagy levegőt. Biztos hogy úgy járt mint Ezra. Attól lett olyan nagyfiú...Láttam, hogy közeledik felém, megpróbáltam kisiklani előle, de... de nem sikerült, mert gyorsabb volt.
-Kösz,- vontam meg a vállaimat közönyösen, nem mintha nem sz@rnám le hol vagyok, mit csinálok.
-A vasútállomás alagútrendszerében, és jobban teszed ha lelépsz most , mert jönnek a többiek és nem foglak tudni megvédeni.-hazudok a szemébe, nem akarom bántani, de nem voltam elég erős hozzá. Igaz az a többiek csak 2 összesen, de nem tudhatja.
Ahogy megölelt átjárt az illata, elgyengültem, szorosan öleltem át és... és kibuggyant az első vörös könnycseppem.
-Sajnálom...- szipogtam ahogy leültettet. És amint leültem még jobban elkezdtem sírni, eszembe jutott a régi életem Dracville, hogy kik haltak meg ott, és hogy majdnem találkoztam velük... csak közbe szólt Fawn.
-Elegem van, megakarok halni, végleg....- bukott ki belőlem keserves hangon. Tudom, hogy nem kéne ezt mondanom, de azt hiszem most kaptam ideg összeroppanást, ha lehetséges.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 08, 2012 1:23 pm

Éreztem rajta a harcot, az elvágyódást innen. Régi élet, szép lehetett. Mégis mije van itt? Talán néha betéved ide egy félnótás aztán elszórakoztatják egymást. De ennyi. Nincs semmije és ennél lehangolóbb már csak a régi élet árnyai, szellemei lehetnek. Mint én.
- Hadd jöjjenek. Csak elhintek nekik ezt-azt és besz@rnak. Nem? - szorongatom meg kissé vállát. Újra mosoly tündököljön arcán, nincs is nagyobb kívánságom.
- Ne sajnálkozz. Lora vagy. Rengetegszer láttalak sírni és a mai napig képes lennél megszakítani a szívemet vele. - kócoltam meg fején ágaskodó szénaboglyát. Elhagyta magát, pedig lehetne olyan, mint régen. - Naaa, hé! Ne itasd az egereket. Bár ahogy elnézem, van itt elég... - tettem hozzá számat húzva. - Ki tette ezt veled? Mondd meg. - kérleltem először finoman, de hova is gondoltam? Ugyanolyan konok, mint volt, semmit se ad ki magából önszántából. Harapófogóval kell kihúzni belőle mindent. Arra viszont nem volt se időm, se türelmem, hogy nyaggassam. - Gyerünk! - rivallok rá. - Elrendezem én azzal a dolgokat, aki ezt tette veletek. - bizonygattam dühödten. Ha mást nem tehetek, akkor megöletem magam vele. Legalább itt lennék Lornak, a kicsi húgomnak.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Pént. Márc. 09, 2012 6:21 am

Tyler még mindig a régi volt, kézfejemmel letöröltem vöröslő könnyeimet, miután még érdekesebben nézhettem ki vörös foltokkal arcomon, de leszart@m.
-Nem, nem ölhetnek meg, túlságosan, szeretlek, még mindig, nem tudok megválni tőled, akkor feladnám a szikrányi emberséget ami talán még bennem van. Ha egyáltalán.... - nézzek rá tágra nyílt tekintettel rá, mint régen Dracville-ben, amikor éjszakákat dumáltunk át a sok h#lyeségem után, és volt pár ilyen.
-Ja, de már nem Lora vagyok, semmim sincs, talán az lenne a legjobb ha egyszerűen kisétálnék a napra. Semmim sincs, csak egy olyan valami lettem ami erőszak, és vér nélkül nem tudd meglenni. Tudod milyen érzés, hogy mindenkit kiakarok nyírni, hogy érzem, hallom hogy dobog a szíved?!- kiabálok vele, és egy percig elgondolkodik bennem a sötétség, hogy a nyakába mélyesztem fogaim, végleg. De ekkor erőt merítek a földből, lehunyom a szemem és érzem az eső utáni illatot, a virágok illatát. Nem tudom Tylernek feltűnt-e, remélem nem, mert akkor nem hitettem el vele, hogy tényleg Dracula lettem. Ahogy rám kiabál egy percere úgy éreztem mintha én lennék a kicsi Lor, de már nem vagyok.
-Nem tehetem Tyler, megtenném, de megölne, végleg, és túl... túl... fontos vagy, csak te maradtál nekem, kérlek ne tedd tönkre magad. Egyszerűen csak nem akarlak elveszíteni, rajtam nem segíthetsz, egy szörny lettem. De ne aggódj, bosszút állok rajta... valahogy....- egyik ujjamat végig húzom csoki barna bőrén, majd nyomok egy puszit az orrára, és elindul arcomon egy mosoly féle.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Csüt. Márc. 15, 2012 2:29 pm

Előbb végighallgattam mondandóját, jól megfontoltam minden szavát, elemeztem gesztusait, hangulatingadozásait. Azt kell mondanom, nem ismeri magát, hatalmas tévedésben él...
- Ha tényleg olyan szívtelen, rideg szörny lennél, mint mondod, akkor nem törődnél azzal mit csinálok. Már rég kihajítottál volna innen, vagy megöltél volna. Nem óvnál, aggódnál, mint ahogy eddig is tetted. Nem változtál meg. Legalábbis nem rengetted meg az alapokat. Loranys ott van, és szívesen előjönne már, ahogy érzem, csak annyira benned van ez az egész zombiság... - csóváltam meg fejem ingerülten. - És egyedül nem győzhetsz. El is felejtheted, hogy egy olyan nagy hatalommal, vagy égi protekcióval bíró vámpírt egyedül legyűrsz, aki képes feltámasztani a holtakat. Segítségre van szükséged. Talán Nüx azért is vezetett ide. Ütős csapat vagyunk, szedjük szét a r!bancot! - fúrom bosszúvágytól égő szemeimet tekintetébe, s eszelős mosoly ül ki elszánt arcomra. Bátorításként mereven bólintok egyet, s hagyom hogy beszámoljon a mocskos részletekről. Ha elbukunk, együtt tesszük azt, de hogy meg se próbáljuk... Azt a luxust nem engedhetjük meg magunknak ilyen ínséges időkben. S mintha nem tudná: egy harcos vagyok, muszáj lesz akképp cselekednem.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Vas. Márc. 18, 2012 11:46 am

A reakció olyan volt, mint Ty. Nyugodt, de logikus, a helyes. Csak ültem ott és hallgattam ahogy rólam áradozik, és nem képes megérteni, hogy én nem az vagyok aki voltam. Most már egy vérszomjas szörnyeteg él bennem, aki lesz@rja a világot, sőt mindent. Egyetlen célja: erőszak, vér, fájdalom.
-Nincs itt, vagy ha itt is van, akkor csak egy része, a szőke haj. Ennyi. Tyler felfogod, hogy meghaltam? Elutasította testemet az átváltozás, pont úgy mint sok más barátomé. Csak engem átváltoztattak, vagy visszahoztak valami módon. És nincs bennem, ez lett az életadó célom. Képzelj egy velejéig romlott zombi-vámpírt. És add hozzá a leggonoszabb lényt, na megtalálsz engem. és akárhogy akarok küzdeni nem megy, hiába van ott bennem az emberség szikrája, ha minden percben valami azt súgja: vér, erőszak kell, mert kiált a sötétség érte, de ha megitatom vele még jobban sóvárgok utána. -nézzek rá őszintén, kétségbeesve, csak ő az egyetlen mentsváram. Ő maradt meg a barátaim közül egyedül...
-Elképedve nézek rá ahogy azt tervezi, hogy álljunk bosszút Fawn-on. Nagyon jól tudtam, hogy nem ő áll ez mögött, valami nagyobb, hatalmasabb.
-Nüx. Nüx és én nem egyezünk, ő jó, én gonosz. -mondom neki tárgyilagosan, de amint kiejtettem a számon a szavakat, éreztem az eső áztatta föld illatát, és Tylerre pislantva ő is érezte, lebuktam, kösz Nüx. És éreztem, hogy Nüx mellettem áll, hiába lettem ilyen csonk.
-De Tyler mi tizenéves gyerekek vagyunk hozzá képest, ő több száz éves vámpír. És sokkal hatalmasabb dolog áll mögötte mint gondolod...- mondom halkan, de látta a szemeimben és tudtam én is, hogy már rég eldöntöttem, bosszút állok Elle-ért is....
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 19, 2012 4:19 pm

Szóra se méltattam önámítását, miszerint halott, ennyi, vége a tündérmesének... Nagyot sóhajtottam és cinikus-ironikus mosoly terpeszkedett el arcomon. Hát még amikor Nüx említésére a tavasz jellegzetes illata költözött be ebbe az ótvaros odúba.
- Jaj, Lor. Mint egy óvodás. Jó-rossz. Sose táncoltál még a kettő vékony határvonalán? Nem mondhatod nemes egyszerűséggel valamire azt, hogy jó. - csóváltam meg fejem dorgálón. - Szerinted mi a yin-yang? Minden rosszban van valami jó, s ez fordítva is igaz. Sose leszel teljesen, menthetetlen mélységekig merülő fenevad. Mert az a kevés fény mindig el fogja űzni azt a sötétséget, ami benned honol. - fúrom szúrós szemeim tekintetébe. Nem látja, hogy ellentmondó ténynek hitt marhaságokkal dobálózik?
Oké, kicsit többet tudtam meg, de még mindig halvány lila gőzöm sincs ki a fityfene tette ezt velük. Sebaj. Lassan puhatolózok majd, előbb vagy utóbb úgyis kiderül.
- Szóval több száz éves vámpír... Nagy erővel, tekintéllyel. - hümmögve gondolkozok. - De mellettünk áll Nüx. Mi lehet nála nagyobb? - tanakodok hamiskás, kaján mosollyal. Éreztem, hogy nem is áll Lorától oly' messze a bosszú.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Hétf. Márc. 19, 2012 7:34 pm

Úgy éreztem, mintha a falnak beszélnék, egyszerűen nem fogta fel mit jelent: jó és gonosz.
-Ahhj,- veszek egy mély levegőt és villám gyorsan pattanok fel a matracról. Miért olyan nehéz megértenie, hiába nézek úgy ki mint régen, a bűzt, meg a vért, meg a mocskot leszámítva, attól még nem vagyok ugyan az. Egy labilis, piszchopata elmebeteg vámpírivadék lett belőlem, aki azt nézi kit tudna leszipolyozni.
-Tyler,- fordulok vele szemben vámpír sebességgel, és felállítom, hogy a szemébe tudjak nézni, most nem a jó és rosszról van szó. Meg a többi hercegnős b@romságról. Szerinted sosem leszek az? Tudod te milyen nehéz nem arra gondolni, hogy hogyan kínozzalak meg, vagy harapjam át a torkod? Mert legszívesebben ezt tenném.... de valamiért nem tudom megtenni, egy láthatatlan kéz visszafogja, lebilincseli. És az a fény nem sokáig fog ott bujkálni, mert érzem a sötétség erősebb, sokkal, már velem van és nem fog szabadon engedni, míg el nem kap.- nézek rá komolyan hátha felfogta miről havodálok itt neki. Szem forgatva rogyok le a sarokba, úgy látszik a katosnásdija fontosabb, mint az épp esze.
-Nos úgy látom nem fogtad fel!! Van hatalmasabb erő, mint Nüx. Kell, hogy legyen ha egy hatalmas vámpírnő szembeszállt vele, aki eddig őt szolgálta testestül-lelkestül. És mi ketten tényleg kevesek vagyunk. Hiába a bosszúvágy, hiába az akarat, hogy megbüntessük. ha nem tudjuk kideríteni hogyan tovább. Várja csak... azt hiszem beszélni fogok Fawn-nal...- ekkor a szám elé tartottam a kezem, elköptem, nem mintha attól félnék valami gáz lesz.
-Tyler, vissza kell jutatnod a suliba, beszélnem kell vele, talán kitudom húzni belőle...
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 19, 2012 8:24 pm

Kicsit ugrándozott jobbra-balra fenyegetőnek szánt gyorsasággal, de nem tudott megijeszteni. Ő Lora, mégis hogy félhetnék tőle? Főleg, ha maga se tudja mi oknál fogva, de nem bír nekem esni egykönnyen.
- Nagyszerű, újból kiejtetted a szádon, hogy van valami édes, habos-babos kislány belőled odabent... De felfogná már végre az eszed is?! Az a pici, véráztatta agyad? Gondolj bele Lor, egyszerű pszichológia. Ha úgy állsz neki a dolgoknak, hogy úgyse fog menni, hát ne számíts jóra. - dőlök hátra léhán, könyökömmel támasztva magam, mire végső elkeseredettségében összerogy, mint egy hanyagul kitömött baba.
- Kérlek... - horkantok fel cinikusan. El nem tudom képzelni mi késztetett arra, hogy vakon higgyek benne, de egyszerűen... Nüx az Nüx. - Szerinted van ideje folyton-folyvást mindenkit górcső alá venni? Ráadásul bárkit ki lehet játszani. - vontam meg vállam nemtörődöm módon. Csak bízni tudok, hogy odafent ügyködik is valamin a nő, s nem hagy sületlenségeket beszélni, hamis érveket felhozni. - Fawn? - ugrott fel szemöldököm hajam vonaláig. Remek, van egy nevem. - Szóval ő volna... - mélázok el mélyen. - De nem. Nem foglak visszavinni. Előbb szilárd lábakon álló terv kell. Vagy csak minimális kárral rendelkező. Anélkül lebuktatnál engem is, és nem lenne ennyi előnyünk se. - mutattam rá egy technikai kapaszkodóra. Édes a bosszú, de csak ha nem visszafelé sül el.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Hétf. Márc. 19, 2012 9:13 pm

-Ahh, nem Tyler,- ugrok fel hirtelen,- hát nem érted?! Épp azt próbálom elmagyarázni neked, hogy a régi szőke, magas sarkús, plázacica, aki voltam, nincs többé. Hiába ábrándozok róla, de ez a fekete igazság, ez van, egyszerűen beletörődtem. És most nem vágyok másra, minthogy megállítsam és bosszút álljak. Mert biztos lehetsz benne, hogy én és Elle csak az elsők vagyunk, és mást is ilyenné akar majd tenni. - nézzek rá határozottan, majd vörös szemeiben kigyullad a fény. ez az, meg kell lepnem, és látni fogja rajtam, hogy nem az a kislány vagyok akit le se sz@r hetek óta.
-Jajj, ha Nüx annyira figyelt volna ez nem történik meg, hanem ott figyelnék le rád mellette egy fehér akármiben. Nem pedig a következő emberen gondolkodnék. És ha valaki eltántoríthatta akkor igen is van, és akármit mondasz, akármit kaptam is tőle, a sötétségtől többet kaptam és csábítóbb.
-Igen, ő volna és de.- jelentem ki egyre határozottan.- Megvan!- ugrok egyet örömömben.- úgy megyünk oda mint... mintha elkaptalak volna, a túszom lennél, és így nem fog gyanakodni, hogy tudsz róla. Majd én beszélek vele, és kiszedem mi történt vele.- azzal megfogtam a kezét és elkezdtem kifelé vonszolni.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Szer. Márc. 21, 2012 4:55 pm

Fáradtan felsóhajtottam és hevenyen görögtek szemgolyóim üregükben. Lehetetlen, fel fog húzni, de nagyon a sok ostobaságával!
- Nem az ostoba megjelenésedről és álviselkedésedről beszélek, hanem rólad! Ami vagy. Úgy ahogy. Legbelül. A jóról. - vágok közbe dühödten. Ő is erről beszél, mégse hallja magát. Csak ha rámutatok. akkor meg természetesen ferdít egyet a rossz irányba. Tipikus Loranys...
- Azt mondtam pont, hogy nem tud ezerfelé figyelni... - duzzogtam, bazsalyogtam orrom alatt. S ahogy látom, a szöszke már egyfelé se.
Olyan átéléssel taglalta frenetikus tervét, hogy csak pislogni volt időm. Megragadta karomat és mint egy rossz kölköt az anyja, úgy coholt maga után.
- Remek, túsz leszek, f@sza, egyre jobb... - morogtam elégedetlenül. Mégse engedi katonás önbecsülésem, hogy az áldozatot játsszam. De a cél és a csapat érdekében be kell vállalnom. - És utána hogyan tovább? - bukik ki belőlem az aggasztó kérdés. Mert addig szép és jó, hogy beszambázunk, beszél vele, de valahogy meg is kellene úsznunk ép bőrrel.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Csüt. Márc. 22, 2012 7:21 pm

Ez nem lesz így, jó, ő egyet hajt és én is. Kéne egy harmadik fél aki eldönti, hogy most mi legyen. De nincs, így kettőnknek kell eldöntenie, ide vagy oda.
-Szerinted ez ál viselkedés? Ha az lenne akkor nem járnék rothadva és koszos ruhákban. akkor nem érezném egy mérföldről az emberek szívdobogását, nem vágynék arra, hogy megkínozzam őket, mint valami vadállat.
-nézzek rá komolyan.
-Éppen indultam volna mikor visszarántott, na igen ő Ty. Mindig akadékoskodik.
-Jajj már ne add a hímsoviniszta, férfi dumát. És nem leszel túsz, csak színjáték az egész vili?- kérdeztem tőle ahogy elkezdtem vetkőzni. Jobb lesz ha álruhát veszek, gyorsan ledobtam a ruháimat, kerestem a sarokba dobott cuccok között. Találtam egy 3 számmal nagyobb nacit, egy férfi pólót és egy vagy 5 számmal nagyobb pulcsit. Sőt még találtam egy sötét kardigánt is, a hajamat lófarokba fogtam, feltettem a kapucnit, majd egy óriási fekete szemüveget.
Így max a hófehér, fakó bőröm.
-Na hogy festek?-vigyorgok társamra.
-Után még kitaláljuk...- mehetünk?- toppantok egyet a lábammal.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 26, 2012 8:43 pm

Mintha a falhoz beszélnék. Anno is, s ez máig se változott. Csak lehet, hogy régebben a makacsság és a "gondok" foglalták le gondolatait, míg most a vér, mocsok.
- Lor, egyikünk se erről az állatias, homeless viselkedésedről beszélt, hanem ami voltál. Az a babarózsaszín, bajos kislány. Figyelj már oda, miről beszélünk, mielőtt elkattansz... - morgolódtam el végét fogaim között.
Amíg vetkőzött, öltözött, inkább elfordultam. Tudtam, nem pont előttem lesz szégyellős, meg az úgymond húgom, de akkor is... Ő egy csinos nő, habár jelenleg nem tűnik annak, én meg férfi vagyok. És oda miden szabály, ha akár csak bőrének egy eldugott szeglete felsejlik és megbabonáz.
- Sz@rul. - rendeztem le kurtán a divatbemutató értékelését. - Nem tetszik a rögtönzés, hogy vakon megyünk, de ha nem tudsz semmi eredetivel előrukkolni, agytröszt, hát menjünk és majd meglátjuk... - ingatom fejem közben. Nem helyeslem, nem szilárd a terv. Hahh, terv? Ötletfoszlány...
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Hétf. Márc. 26, 2012 8:53 pm

Oké, belefáradtam, nem akartam tovább vitatkozni/veszekedni ezen. ő úgy sem értheti, úgy sem foghatja fel amiről beszélek. Ezt meg kell tapasztalni, meg kell érezni.
-Késő, az agyam akkor elkattant amikor kb. meghaltam.- válaszoltam nyugodtan. Majd érzőszerveim kiéleződtek, kezdek éhes lenni. fel kell töltődnöm, plusz nem akarok Tylerből vacsit csinálni.
-Nem célom a szexi öltözet, jah Tyler, nekem el kell szaladnom előtte, öhm... enni.- nézzek rá zavartan. Nem tudom hogyan fogja kezelni, de muszáj volt.
-Pár perc és itt vagyok.- azzal kisiettem a barlang ajtaján. Remélem nem gyűlöl meg, de vagy ez, vagy ő a vacsi. Már két napja nem ettem.

((Eledel után vadászik//
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 26, 2012 9:02 pm

Gúnyos fintorra húzódott szám, s fordult egész fizimiskám. Olyan borúlátó, szerencsétlen.
Na erre nem igazán számítottam... Bevetés előtt egy gyors vacsi. Itt sürget, hogy csináljuk, erre elhúzza a csíkot. Láttatok már ilyet?
- Oh... - nyögöm zavaromban, majd amint hűlt nyoma, észbe kapok: - Nem ám, svédasztalt találsz és eltűnsz! - kiáltom utána röhögve, majd lassacskán, fokozatos ütemben fagy le arcomról a vigyor. Nincs benne semmi vicces, csupán könnyebb így, viccel elütve a gyász. Oké, mondogatom én, hogy ugyanaz, de egyértelmű, hogy nem teljesen. És itt van az, amit ő nem ért meg. Nem vált tetőtől-talpig érzéketlenné.
Lehuppantam a buherált ágyra és unottan meredtem előre.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Szer. Ápr. 04, 2012 9:01 pm

Idegesen baktattok be a szobának kreált barlangba, remélem Tyler még itt van, vagy még sem? Lehet jobb lenne ha nem kéne szembe néznem vele, valahogy bűntudatot éreztem és nem volt helyes az egész. Végig ennek a fura fickónak a szavai jártak a fejemben, tényleg ezt gondolja? Mi az, hogy a bátyja vére miatt lettem ilyen? Hisz Fawn csinálta, akkor meg..? Meg hogy nem kell vezetők mögé bújnom? Nüxre vagy Fawnra gondolt...?
-Tyler,- szólok neki halkan,- bocsi csak.... mindegy,- dobom le magam a matracra fáradtan.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Szer. Ápr. 04, 2012 9:17 pm

Lora dinamikus erővel robbant be, maga után vonva a zaklatottság árnyát. Oh, éreztem én, hogy túl soká volt el, s az semmi jónak nem köszönhető. Megint nyakig benne van valamiben. Remek, vértezd fel magad Ty, jöhet a kínvallatás, meg a szokásos, idegtépő hercehurca.
- Nézd, spóroljuk meg egymásnak a "Mi történt?-Semmi.", egyértelműen hazugság beszélgetést. Na ki vele, mibe keveredtél? - tértem rögtön a lényegre, atyai szigorral, ellentmondást nem tűrő élt karcolva szavaimba. - Gyerünk! - bátorítom, könyökömmel bökdösve oldalát.
Mindig csak a baj van vele, mi a francot kezdjek a folyamatos akcióival. Fáradt vagyok hozzá, mégis... kötelességem őt óvni. Ha tetszik, ha nem, akár saját akaratból, akár Nüx segítő kezei taszigálnak felé, itt vagyok, és ez nem véletlen. A fenébe...
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Szer. Ápr. 04, 2012 9:27 pm

Egyre csak a srác szavai járnak a fejemben. "Nem kell bábnak lenned, vezetők mögé bújnod!" Vajon hogyan érthette ezt...? És hogy a bátyja véréből vagyok? Ez nem igaz, ez b@romság, de végül mégis csak igaz. Annyi sötétség lengte körül, hogy legszívesebben azonnal elmenekültem. Pedig ki kellett volna szednem belőle az igazat, a fr@ncba! Megint elszúrtam...
Tyler szigorú hangja hozz vissza valóság kegyetlen talajára. Pár pillanatig csak bámulok rá, nem lehet, nem mondhatom el neki, hogy találkoztam Nate-el és megakartam kínozni, nem mondhatom el, hogy találkoztam egy olyan férfival aki elég sok infóval elhalmozott, aki szó szerint felajánlotta a sötétség teli életet, amit még élveznék is. Még mindig csak bámultam rá, majd vettem egy mély levegőt, most mit tegyek, el akartam menni Fawn-hoz de már nem bosszúból, inkább csak kiakartam faggatni!
-Hááát,- nyögöm ki végül nagyon is frappánsan, aztán még egy mély levegő: - oké, tudom, hogy gyűlölni fogsz, de te most is mellettem állsz, nem úgy mint valaki,- ekkor szám összezárom inkább nem célozgatok, mielőtt újra a fura gyerek hangját hallanám fejemben folytatom,- szóval találkoztam Nate-l és bosszút akartam állni rajta mindenért.- bököm ki.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Szer. Ápr. 04, 2012 9:41 pm

Nahát, nem kellett most percekig faggatnom, türtőztetnem magam, hogy belekezdjen a mesedélutánba. Csak ne lenne ilyen darabos és döcögős...
- Igen, és...? - hagyom elvarratlanul a szálat, és körözök kezeimmel egymás tengelyei körül, hogy folytassa, haladjunk kissé gördülékenyebben, lendületesebben. Éreztem én, hogy se így, se úgy nem lesz könnyű dolgom... Főleg, hogy el van varázsolódva. Aprócska agya másfele kalandozik, nem hinném, hogy csak Nate múló, homályba vesző emlékének felidézése okozott volna ilyen nyughatatlanságot számára. - Hallgatlak. - noszogatom szívélyes hangnemben, ámde komor arcvonásokkal mustrálva őt.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Loranys Stackhouse Szer. Ápr. 04, 2012 9:54 pm

Oké nos két választásom van, vagy ellövöm az esélyt, hogy Tyler bevigyen a suliba, vagy elköpök mindent. És hát amíg éltem tényleg elmondhattam mindent, akkor most miért ne tehetném? Még mindig a barátomnak tartom, bár lehet ellenségek kéne legyünk...? Veszek még egy utolsó mély levegőt, mielőtt bele kezdek, és csak remélem, hogy ezzel nem utáltatom meg magam örökre.
-Szóval,- pattanok fel vámpír-sebességgel és dőlök neki a hideg kőfalnak,- találkoztam Nate-el, és eszembe jutott mennyi fájdalmat okozott minden, ezért kegyetlen, vámpíros, véres bosszút akartam állni. Ami majdnem össze is jött, csak közben Nüx folyton bele szólt így elmenekült, ezután vissza akartam jönni hozzád. Csak hogy találkoztam valakivel.- mosolyom fura volt. Mert nem tudok rá mit mondani ember biztos nem volt, vagyis szerintem inkább csak a porhüvely volt és valami megszállta, valami amit Fawn is irányítani próbálja, és engem is...
-Szóval találkoztam egy férfival, aki nem volt öhm egészen emberi.
Mikor Tyler hülyén pislog rám elé siklok, leguggolok és megfogom meleg kezét.
-Figyelj tudom, hogy őrülten hangzik, de csak hogy tudd több sötétség lengte körül, mint engem vagy Fawn! Azt mondta a bátyja véréből vagyok, hogy a nap árt nekem, és hogy miért hagyom, hogy bábuként kezeljenek, hogy nekem nem ez van elő írva, hogy más vezetők mögé bújjak. tudod mit? Amikor beszéltem vele úgy éreztem, hogy igaza van, hangja bemászott a fejembe, és nem akar kijönni onnan. Kiakartam szedni belőle még pár dolgot de... bepánikoltam,- pillantok fel rá végül szomorúan.
Loranys Stackhouse
Loranys Stackhouse

Név :
Lor Stackhouse /Szöszi/

Hozzászólások száma :
176

Pontok :
199

Reputation :
0

Join date :
2011. Oct. 17.

Age :
29

Tartózkodási hely :
Ever Rose Hill// ˇKukants néha a hátad mögé, édes.^^<3

Idézet :
Nem félsz attól, hogy az összes erdei ellened és visszavág? elvégre ők beszélnek!


Negyedéves
Negyedéves

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Vendég Pént. Ápr. 06, 2012 2:37 pm

Befészkeltem magam a matracba, a puha takarók közé, s feszült figyelemmel hallgattam beszámolóját. Megtört volna az a vastag, makacskodó jég?
Amikor elhagyta ajkait az Istennőnk neve, féloldalas mosolyra húzódott szám. Tudtam én, hogy nem hagyta cserben, csak egyszer elsiklott a történések felett, vagy nem tudott közbeszólni. A felsőbb hatalommal is megeshet olykor, nem? azt hittem ennyivel vége is a mesének, ámde mosolya sok mondanivalót tartogatott nekem. Összevontam szemöldököm, hevenyen ráncoltam homlokom a nem eberszerű férfi hallatán. Lor úgy guggolt le elém, mint óvónéni a kis taknyos elé, hogy egy szinten mozogjanak. Beszámolójától öklömnyire szűkült gyomrom, s furcsa, baljós szorítással küszködtem zsigereimben.
- Ez nem jó, nagyon nem. - ráztam fejem minduntalan. - Igaza van, ne állj be Fawn mellé, de az nem azt jelenti, hogy utána szabad leszel. Amint megtagadod Fawn-t, ő lecsap rád, s rosszabb lesz, mint valaha. Csöbörből, vödörbe. Ne mássz bele jobban. Akármennyire is csábító. A jó út mindig nehezebb, de az legalább megtérül. Ne csináld, verd ki őt a fejedből. - darálom egyre ingerültebben, hevesen gesztikulálva.
Vendég


Vendég

Vissza az elejére Go down

Loranys rejtekhelye - Page 3 Empty Re: Loranys rejtekhelye

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

- Similar topics

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.